Sevgiliniz size bakire olmadığını söylerse ne yaparsınız?

birini çok seviyosunuz aşıksınız evleniceksiniz ve size kız olmadığını söyledi.. onu o haliyle kabul edersiniz belki ama ben erkek olsaydım sevgilimin başka birinin ona sahip olmasını kafamdan bitrlü atamazdım onu görünce hep aklıma gelrdi.. siz ne düşünüyosunuz?

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• bende aynen senin gibi düşünürdüm o kişinin altında kıvrandığı aklımın ucuna geldikçe çılgına dönerdim

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Öncelikle çok üzülürdüm hayal kırıklığına uğrardım insanın evleneceği kızın bir başkasıyla olması çok üzücü ve onu kesinlikle o haliyle kabul etmem ve kendimde eşimden başka bir kadınla asla beraber olmam ve şuana kadarda hiçbir kadınla ilişkiye girmedim sadece eşimin olmak istiyorum...

2|0
    0|0
  • Sana bin misliyle katılıyorum.

1|0
    0|0
  • söyledi bişi değişmedi üzüldüm falan filan sonra geçti.sözleri değil yaptıkları önemli.hareketleri sözlerini desteklerse güvenirsem olur neden olmasın.aklına gelir için içini yer delirirsin belki belki de çok mutlu olursun

0|0
    0|0
  • okadar geniş bir mezhepe sahip değilim. kaldırabilene sözüm yok...

1|0
    1|0
  • Evet sevgiliyken sürekli beyninin kemirir bu düşünce. sürekli başkasıyla birlikteliğini düşünürsün. ama eğer onu karım olacak kadar sevdiysem karım olduysa bu düşünceyi yenmişim demek ki onu eşim olarak hayatıma sokmuşum demektir. o zamanda sorun yoktur.

2|0
    0|0
  • ben etmezdim açıkçada söylerdim yüzüne

0|0
    2|0
  • ben takıntılı bir insanım heralde evlenmezdim kaldıramam çünkü

1|0
    2|0
  • Kesinlikle kabul eder evlenirdim. Yaşadıklarını yatakta anlattığında inanılmaz tahrik olur onu uçururdum. Cinsel dünyamız süper ötesi olurdu..

1|0
    3|0
  • şartlara kişiye göre değişken..

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsan kabul edilir ama bunu hiç bir zamanda karşı tarafı aşşalamak için kullanmamak şartı ile.

2|0
    0|0
  • seversem evlenirim

2|0
    0|0
  • önem vermem

1|0
    0|0
  • bekaret benim için tamamen önemsiz. merak etmem,umursamam.

2|0
    0|0
  • onu birde ben s*ker defederim

0|0
    4|3
  • Asla evlenmem. Sadece sevgili oluruz.

1|0
    1|0
  • varsayım üzerinden konuşmak pek doğru değil. öyle olsaydı böyle davranırdım falan diyemem ama hiçbir erkek istemez tabii. zaten tanışma esnasında, ne bileyim iş çok ciddiye binmeden konuşulur bunlar.

0|1
    1|0
  • kabul etmezdim bitirirdim devam edersem aynı sen gibi düşünürdüm ve bu düşüncelerde ileride daha büyük problemlere yer açabilir en güzeli yol yakınken bitirmek

0|1
    2|0
  • Ciddi ask yasaniyorsa sorun degil ama durust olmali

1|0
    0|0
  • Çok ben mu düzgünüm der kabul ederim

1|1
    0|0
  • senin gibi düşünürdük birader

0|0
    2|0
  • çok seviyosam kabul ederdim hangimizin hayatı 4/4 ki sanki

1|0
    0|0
  • açık seçik ifade edim onu bir siker kendine getiririm sonrası malum yolluk olur kasar

0|0
    3|2
    • sen kendine erkek mi diyorsun! zihniyete bak!

• benim bedenim seni ilgilendirmez. ben zihniyetine acıdığım için yazdım. eksileyenlemek yetmedi. acıdım bir damla kan bir insandan nasıl daha değerli olur ve bir insan sadece buna bakılarak nasıl yargılanabilir... etiketlenir ve aşağılanır...

• onu vermeden önce düşünecek ;) bence sen verenlerden oldugun için böyle konusuosun devam et ;) belki bir enayi çıkar

• istemezdim 2. el ürün kullanmam ben der ve yollardım.

1|0
    1|0
  • Açıkçası benim için sorun olmaz benden sonrası önemli tabi cinsiyeti kız olan biriyle çıkmak isterim :) hehehe töbe töbe :)

bakire olup olmaması önemli değil ben onunla bir deri parçası için evlenmiyorum benim beynim de bir deri parçası kadarda gelişmedi birakın şu örümcek düşünceleri hangi çağda yaşıyoruz

2|0
    1|0
  • erkek olarak ben geçmişte bir ya da birkaç kadınla beraberolmuşsam dert etmezim... Ama erkek bakir se o başka !

2|0
    0|0
  • Ben kabul etmiştim ama sonra kendisi bu durumu kabullenemedi ve ayrıldık.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Durust olmak en mantiklisi dusunsene sevgilimin arkadasi 7 yil boyunca bir kizla cikti cok sevdi evleniceklerdi..cocuk calisiyordu para biriktiriyordu..beyaz esya aliyodu..evlenmeden bir kac ay evvel kiz olmadigini soyledi..ondan once bisiler yasamis...ve oglan nisanida atti.. perisan oldu..şu aneminim hala ask acisi cekiyor..ama kendini baska kizlarla avutuyor..onla bunla yatiyor..uzuntusunden ne yaptigini bilmiyor

2|0
    0|0
Yükleniyor...