Göğüs sarkması psikolojimi bozuyor :(

benim derdim göğüslerimin sarkması..

eski erkek arkadaşım çok oynadı eve gelince acırdı yani o derece:(

bu böyle 4 5 kere sürdü ve göğüslerim sarktı biraz:(

acaba ilerde evlendiğim adam bunun farkına varıp eskiden ne haltlar karıştırdın diye beni terkeder mi? sorun yaşar mıyım?

not hiç cinsel ilişki yaşamadım kızlık zarı duruyor yani

öte yandan psikolojik olarak da çok rahatsız oluyorum genç kızım ve göğüslerim biraz sarkık öyle aşırı değil ama eskisi gibi dipdiri de değil ki o hayvan herif hiç bi kadar diri göğüs görmemiştim demişti oynamadan önce ama şimdi öyle değil işte biraz porsüdü psikolojim çok bozuldu bu yüzden

Güncellemeler:
neden yaptığımı da anlatayım o sıralarda çok kötü bi depresyon geçiriyordum sorunlarım vardı bu adamla tanıştım ve ilk sevgilim oldu cinsellikle ilgili hiçbişey bilmiyordum öpüşme dahil hiçbişey herşeyi o öğretti bana ve gögüslerle oynanılınca sarktığı bilsem oynatmazdım ama oldu bi kere

ondan sonraki sevgililerime değdirmedim hiç gögüslerime ama olan oldu bi kere :(

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı duruyor yani :D tebrik ediyorum bakire kalmışsın gerçekten :D arkadaşım yapıyosanız direk yapın, yan yollara sapmayın. bak işte kocam anlayacak diye korkuyorsun. anlamaz mrk etme, ama senin vicdanın rahat edecek mi bana kimse dokunmadı derken?

0|0
    0|0
    • dikleşmesini istiyorsan dizinin üzerinde şınav çek, göğüslerine ozon yağı sür. sütyenini çıkarma, dik duran sütyenler al.

• peki sağol çok teşekkür sorum olsa gene sorabilirim değil mi:)

• tabiki ;) önemli değil

Erkekler Ne Diyor 17

• Malesef hatanızın sıkıntısını biraz çekeceksiniz. Göğüslerinizi elleyen ve tıpkı oyun oynar gibi rahatsız eden bir erkek arkadaşınızın olması çok iyi bir durum değil.

Fakat endişelenmeyin, çoğu zaman bunlar kişilikle alakalıdır. Kiminin göğüsü büyük, küçük, sıkı veya sarkık olabilir. Bu yüzden birisi sizi terketmez, endişeniz olmasın.

Lakin size tavsiyem bundan sonra erkek arkadaşlarınızla bu kadar öteye gitmeyin. Malum evlilik de yaklaşmış :)

0|0
    0|0
  • bence , o kadar ellemeyle oynamayla memelere bişey olmaz.çünkü yaşım hem genç hemde sadece bir sevgilin olmuş.sadece o adam ellemiş.ben de defalarca göğüs okşadım yaladım yuttum ama öyle bir kaç seferle olmaz bu işler.eğer çok sık kilo alıp veriyorsan bu sebepten sarkmış olabilir.spor yap, vücudun sıkılaşsın. memelerine duş tan sonra soğuk su ile masaj yap.

0|0
    0|0
  • Korkuyorsan niye yapıyorsun? İlerde birlikte olacağın adamdan bunu saklaman ne kadar mantıklı olacak? Ya birini sevdin,evlendin evliliğin çok iyi gidiyor ve pat diye o göğüslerini sündüren adam bi yerden çıktı geldi yada biyerde denk geldiniz. Sırf şerefsizlik için kocana bişey ima etti,o zman ne olacak?

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun :))

0|0
    0|0
  • Olan sonraki sevgiliye olmuş.

0|0
    0|0
  • ya cahılızm göğus cektıkce sarksaydı penıs buyutuculer bugun pıyasada olmazdı emın ol

2|0
    0|0
  • her duşdan sonra sogukl su ıle masaj yap toparlar korkma ;))

0|0
    0|0
    • nasıl yapcam?ya gögüs oynandı gitti elden eskisi gibi olmaz ki bidaha:(

• alla alla bebek emzirenler bile toparlıyor senın iki mıncıklanmada arraştır ...

• hergün 15 dakikalık setler halinde 3 kez Batman pozisyonunda kal, zamanla göğüslerin yukarı doğru sarkacaktır. Ondan sonra tadından yinmez.

0|0
    0|0
  • kızların derdi göğüsler erkeklerin pipi böyle devam edecek galiba sende oyuncak gibi ne oynattın annen demedi mi sana göster ama elletme diye anne sözü dinlenmezsen olacağı bu :)

0|0
    0|0
  • bi kaç ellemeyle göğüs sarkar mı? bence bi doktora görün

0|0
    0|0
  • Göğüslerin sarkıyorsa spor yapıcaksın.

0|0
    0|0
  • bişiy olmaz merak etme, bunları dert edecek erkek olmaz bu devırde eden de evlenemez ztn...

0|0
    0|0
  • çok sarkarsa ilerde iğrenç bir görüntü olabilir

0|0
    0|0
  • bence çok zor bir durum

0|0
    0|0
    • off off bi de sen üzme beni:(

• göğüsle oynayınca sarkarmı ya?

0|0
    0|0
    • evet eskiden füze gibiydi taş gibiydi şimdi sarktı:(

• Kimse anlamaz artı sağlık açısından sorun yoksa dert etme büyük göğüs iyidir erkek için

0|0
    0|0
  • her b.k u yap kızlık zarı dursun

1|0
    1|0
    • hiç bi türlü cinsel ilişki yaşamadım diyorum gerizekalı

• iyi işte ileri zekalı çok dürüsttsün

Kızlar Ne Diyor 9

• aman dikkat et herşeyi yap ama kızlık zarı dursun emi!

0|1
    0|0
    • bu sitemler niye oluyor?hiç bi türlü cinsel ilişki yaşamadım ne önden ne arkadan ne de oral yolla sadece öpüşme elleşme oldu ama o zamanlarda ben kendimde değildim çok pişmanım:(

• Tam tersi göğüslere masaj yapılınca dirilesir diklesir. Kan dolaşımı sayesinde guzellesir. Benim düzenli cinsel hayatim var ve sevgilim sürekli oynar. İlk günden daha guzel olduğu asikar. Senin sorununun nedeni yer çekimi ya da kilo alıp vermen ki zaten bu sebeplerden dolayı silikon göğüsler bile sarkar.

0|0
    0|0
    • adam masaj yapmadı bildğin acıta acıta oynadı acayip acıyodu eve gelince ne masajı! ondan böyle oldu

• bida elletme mazallah dizlerine kdr iner inek memesi gibi olur Allam korusun

1|0
    0|0
  • 4 -5 kerede göğüs sarkmaz.Demekki o şekle gireceklermiş. Göğüslerinin önceki halini adam bilecekmi ki aradaki farkı anlasın. Sarkıkda sana göre sütyenini değiştir spora git.

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorsan estetik yaptırırsın olur biter.

Güncellemene çok güldüm. Memelerini neden ellettiğinin açıklamasını yapmak zorunda değilsin :(((((

0|0
    0|0
    • benim memişlerimi kimse ellemiyo çok yalnızlar :(

• yok estetiğe karşıyım hem de ameliyattan korkarım ben doğal eski halini istiyorum:(

• İş başa düştü hakkım:(((

Soran: Estetiğe karşı isen alış memelerinin bu haline bebişcan.

• gögüs sarkmasına anlam veremiyorum sen öyle düşünüyorsunuzdur.herkes de farklı durur ayrık bitişik dik yanii yaşı küçük olanların bile sarkık durabiliyor beden yapısana göre bazı kadınları gördüm gögüs diye birşy yok düşünmen gereksiz

0|0
    0|0
  • Sende izin vermeseydin

0|0
    1|0
  • öyle bişey yok merk etme o senin göğüslerinle alakalı bizde niye öyle bişey olmuyor ?

çok oynaması ile ilgisi yok benmkide çok oynar.

Senin göğüslerin büyükse eğer zamanla zaten sarkar bu çok normal bişey yada külo almışsındır

0|0
    0|0
  • Dokunmalarla sarktığını senden duydum canım yıllardır dokunur eller sıkar oynar vs. hala dip diri benim sana öyle geliyor olmasın?

1|0
    0|0
    • benim eskiden gögüslerim taş gibiydi şimdi sarktı annem bile anladı sarkmış dedi gögüslerin

• Kilonla alakalı birşey olduğunu düşünüyorum canım ben kilonla göğüs orantın değişmiştir bence oynamayla olsa herkeste aynı sorun olurdu şimdilik push up larla toparla dikleştir kilonla orantıla

• yok kilom normal ondan değil adam öyle oynardı ki eve gelince acırdı gögüslerim:(

Yükleniyor...