Erkekler evlenecekleri insanda bakirelik arar mı?

Bu ne kadar onemlı bakıre olmayan bır kızla evlenır mısınız koruyalım mı bu zarı :D

0|1
4|41

En İyi Erkek Görüşü

• Elinde bir balon, yıllarca elinde ipiyle havada tutuyorsun. Yanından sürekli birileri geçiyor ve elinden kayıp havalanacak diye korkuyorsun. Sen evlenene kadar bu balonu saklarsan ve bu balonu evleneceğin adama hediye edersen seni onun için özel olarak görür ve sadece onun kadını olduğuna ikna olur ve balonu patlatır. Ancak evleneceğin adama patlak bir balon verirsen anlamı kalmaz, senden daima şüphelenir. Hatta sorar kim patlattı balonunu diye.

1|0
    1|1
    • harika bir cevap ben kadın olmama rağmen benim için önemlidir mesela

Erkekler Ne Diyor 40

• Bu yaşam görüşü ile ilgili bir konu.

Bekaret kavramı yaşam görüşüne ters olan erkeklerin bile birçoğunun kafasında bu kavramdan tam olarak kurtulamadıklarını söyleyebilirim.

Elbette kadın içinde mesele yaşam görüşü ile ilgili.

Öte yandan o zarı koruyacaksanızda korumayacaksanızda ( dikkat edin her iki durumda da) bunu erkekler için değil kendiniz için yapmalısınız. Erkekler için değil.

3|0
    0|0
  • Bakire olmayan kadın 2. el kadındır.

Bakire olmayan kadın etinden kaç tane erkeğin faydalandığı belli olmayan kadındır.

Bakire olmayan kadın kendini erkeğine saklayamacak kadar sabırsız ve zina yapan mesnetsiz davranışlarını hoş karşılayan kadındır.

Bakire olmayan kadınla evlenen erkek asiti kaçmış kolayı içmiş erkektir.

'' ALLAH CC ''Kadınlara güvenseydi zar koymazdı''

Bence kızlar şunu anlamalı ve bilmeli: bakınız, buna önem vermediğini söyleyen erkeklerle düşüp kalkarsanız, sonra kalbinizi birine kaptırıp, onun da önem vermediği yargısı ile hareket etmeyin. koruyabiliyorsanız koruyun kendinizi. ha yok bu korunası bişey değil, yemek içmek gibi, alt tarafı sikiştik bilmemne şeklinde yaklaşıyorsanız olaya, zaten sizi eş olarak kabul edecek kişiyi de bu anlayışta erkekler arasından bulursunuz, problem yok.

Velhasıl bakire olmayan kadınla evlenmeyi doğru bulmuyorum.

2|1
    0|1
  • valla olanı basıma tac ederım, hayatımı adarım ona, özelliklede bu devirde,

gerçi cogu bakırenın akradan aldıgının vede agzına aldıgının hesabı yok ama en azından bir umut belkı yapmamıstır dersın ;)

erkek kendisiyle bakireliğini kaybeden kızı bıle reddeder evlenmeden yaptıgı için,

evlenmeden yapıosa herkesle yapıodur der,

erkeginde tam oro...uları var kızlarında devir cok kotu kımse kımseye guvenmıor cnku kıme guvensen bır suru otu poku cıkıor sonradan.

bakirelik kadında bir nişandır,

bak ben bu yasıma kadar namusumu iffetimi korudum demektir.

Ahlaki acıdanda böyle olması daha dogru.

nasıl toplumun sana unıv e gıtmenın ii bir şey oldugunu soyledıgınde kabul edıosun, kadınında evlenene kadar bakıre kalamsı geregıde bir toplumun kabullendırdıgı bı seydır.

üniv e gitmeyı nasıl dogru kabul edıosun buda aynı sey sadece nefsine hakim olmak yeterlidir

;)

0|0
    0|0
  • Erkekler çıktıkları kızla yatmak isterler

Evlenecekleri zamanda bakire ararlar.

Bu kafada olan çok var. Ama ben aramam. Sevdikten sonra kabul ederim.

2|1
    0|0
  • evlilik öncesi yaşamış olduğun ilişkiler senle alakalı sonuçta seni tanımıyodum sen de beni düşünsene peki ben ne kadar dürüstüm sence ben temiz miyim ki sende o bakireliği istiyorum her ne olursa olsun anlaşabiliyorsam böyle saçma sapan bir düşünce yüzünden evlenmeyeceğimi düşünmüyorum seviyorsam evlenirim şart şurt aramam ... Bu soruyu maalesef çok fazla kız sormaya başladı anladığım kadarıyla bu durumun içinde olan çok kız var utanması gereken siz değil bizleriz ...

1|0
    0|0
  • Zaten yapan yapıyor arkadan olsun oral olsun her zevki yaşadıktan sonrA süper bakire olarak evleniyo :Dd kdhcbkv

0|0
    0|0
  • Başkasını bilemem ama ben bakirelik ararım ama sadece o değil ahlak da ararım isterse cahil olsun hiçbirşey bilmesin ama ahlaklı olsun ve ilişkinin ilkini de benimle yaşasın sadece benim olsun...herşey sadece bakirelikle bitmiyor bazı uyanıklar var arkadan bir dünya adamla ilişkiye giriyor kimiside bozuluyor sonra diktiriyor birşey olmamış gibi iğrenç bir şekilde masum insanları kandırıyorlar...bu yüzden Ahlakda lazım

0|0
    0|0
  • İletişim teknolojisinin inanılmaz boyutlara ulaştığı bu dönemde kızlar da çok kolay sevgili bulabiliyor, erkeklerde. Cinsellik seks doğal 1 ihtiyaç olduğuna göre günümüzün gençleri 1 şekilde bu ihtiyaçlarını gideriyorlar.

Hal böyle olunca erkeklerin illede bakire 1 kızla evleneceğim diye tutturmasının 1 alemi yok.

Zarını muhafaza etmiştir ama binlerce kez oral anal seks yaşamıştır. Hatta zarını da kaybetmiştir ama gidip diktirmiştir.

Siz siz olun beyler illede bakire isterim düşüncesinden kurtulun. Aksi taktirde sıkıntıyı çekecek olan yine siz sin,z. Benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • erkeğe göre değişir.bence beynindeki patlaklar daha öenmli

0|0
    0|0
  • Simdi buraya evet arariz desek orumcek beyinli derler.

Yok aramayiz desek ne genis mide var derler.

Biz boyle bir toplumuz iste.

Koruyabildigin yere kadar koru sevdigin hayatini adayacagin paylasacagin insana verebilecegin en guzel hediye bu tabi simdi bunu okuyan erkek yapiyor ama diyecek bende ona erkek bunu tek basina yapmiyor diyecegim.

Yinede herseyde oldugu gibi buyuk konusmamak gerek.

0|0
    0|0
  • 2. el ürün kullanmam.

0|0
    0|1
  • Koru bence önem veren çok olur.

0|0
    0|0
  • arar aramalı da, bedeni özelleştiren de bu zaten, tek bir kişiye ait olması ve kimsenin dokunmaması, insanın kendini değerli hissetmesi, sahiplenme duygusu vs vs.

0|0
    0|0
  • evet arar ama bununla birlikte öpülmemiş dudaklar ve dokunulmamış bir beden de arar ama tabi çağdaşlık sendromuna yakalananlar aramaz...

0|0
    0|0
  • Bakirelik kavramı önemli bir kavram bunu ilk önce kültürümüzü araştırarak keşfetmeliydin. Ama ben evleneceğim kızda bakirelik aramam, bakireymiş değilmiş umrumda değil sevmesi yeterli.

1|1
    0|0
  • ben arardım... ama artk aramıyorum mk.

0|0
    0|0
  • arkadan ver, oral yap/yaptır sürtün felan... ama içine girmesin bakire ol. erkeklerin bakire anlayışı o zarın olup olmaması değil... hiç bir zevki tatmamış olacak. herşeyi evlenecegi adamda öğrenmesini isteriz... bu sadece benim düşüncem.. kimide geniştir. son noktada ben çakıyorum der.. ben sonuca bakarım der..

0|0
    0|0
  • aramıyoruz... kaşar olsun. hatta gidip genel evden bulayım diyorum :s

1|0
    0|0
  • zar beyınde bence bacak arasında değil

0|1
    0|0
  • ben aramam bakire kızda istemiyorum zaten anasını satım:D

1|1
    0|0
  • bakire olmayanla evlenmem

0|0
    0|0
  • normalde arar severse sorun değil

0|0
    0|0
  • Neden olmasin ki

0|0
    0|0
  • aramaz.

yerini biliyordur zaten

1|0
    0|0
  • neden aramayalim ?

0|0
    0|0
  • sen koruma boşver :))

0|0
    0|0
  • Elbette bakire olsun. Ben bugüne kadar bakir kaldıysam o da öyle olsun.

0|0
    1|0
  • 71. kez cevap veriyorum bekaret aramam evleneceğim kadında öyle bir takıntım yok

0|0
    0|0
  • korumaya la hemen bir sigortalattırr güvence altına all :)

0|0
    0|0
  • Şahsen bakirelik olmazsa olmazımdır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 4

• inancın yoksa koruma tabii ki. erkekleri s.ktir et sen kendi yaşayacağın zevke bak

0|1
    1|0
  • sıfır bir arabamı istersin ikinci ücüncü elmi sen söyle o zaman

0|0
    0|1
  • sen koruma s.et. nasıl olsa artık erkekler baya gensıledı 10 kısının altından gecsende , zorla yaptılar dersınn ;)

0|0
    0|1
  • yaşın kaç? ben de geldim 22'me. kız oğlan kızım. :(

ay sen ne güzel yaşayabiliyorsun :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...