Değişmeye karar verdim :) Yanlış mı yapmış olurum?

27 yaşındayım hayatımda sadece 1 kız ile çıktım. Gerçekten sevdim. Aşık oldum. Bakmaya kıyamadığım için 6 yıl boyunca elini dahi tutmadım. Hiçbir cinsellik yaşamadım. İnsan sevdiğine kıyamaz bence. Eğer birşeyler yaşanacaksa evlendkten sonra yaşanmalı die düşünüyorum. Kızla kol kola gezmek bence etik değil. Yarın kiminle evleneceği belli değil. Kızın elinden tutarsam kloluna girersem bir nevi kızı kullanmış gibi olurum. O yzden ömürlük olacak birisi ile evlendkten snra el ele kol kola gezmeyi düşünüyorum. Ama yanlş yapıyorum galiba. Çünkü yalnızlık çekilmiyor. Bu zihniyetten vazgeçsem nasıl olur sizce?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence değişme zaten senin gibi bir erkek az kalmıştır dünyada, o kadar kalpsiz kişiler varki senin gibi düşünüyorum tek bir kişi ile çıkmadım geçen 2sene önce bir çocugu sevdim o beni sevmedi sevmeyecekte tipi değilmişim buna günlerce aylarca yıllarca üzüldüm hala seviyorum bırakamadım herkes bırak diyor olmuyor kalbim dinlemiyor :/ bence aşk güzel bir şey kendin gibi biri elbet sana gelecektir

1|0
    0|0
    • Aşk güzel şey evet ama şu da war önce bir bayanla tanışacaksın. Bi tanıma dönemi olacak. İşte o ilk adımı atacak cesareti kendimde bulamadığım için belkide bunca yıldır yalnızım değerli kardeşim

• Allah herkesin gönlüne göre versin. İyi dileklerin için ayrıca teşekkür ederim. Ama nasip. Hayırlısı neyse o olsun deyip depresyona girerek bekliyoruz :D bakalım :D

• Ben teşekkür ederim dediğin gibi nasip be kardeşim sıkıntı yapma kendine :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah katında kötü olur,insanlar arasında afferim olur.

0|1
    0|0
    • Kimse yalnız kaldığımda afferim demiyor ama. Siz hiç hayatınızda yalnız kaldınız mı?

• Birliktelik derken cinsel olarak birlikteliği kastetmiyorum. cinsellik benim için en son planda. Bilmem anlatabildim mi

• sen nasıl istersen.

• çok iyi bir düşünce tarzın var .senin gibi erkekler yok artık . senin kafanda birini bulmaya çalış

0|0
    0|0
    • AAhh ahh ne güzel konuşuyorsun öyle :)) ama rızkımız kapalı ne yapalım

• evet insan gerçekten kafaya takıo ama işte kısmet bu işlerde

• Görücü usulü ile evlencez bu devirde herhalde görgüsüz dicekler bana :D

• degişme bence

0|0
    0|0
  • herkes dengını bulur.sakın değişme.senınde ıstedığın gıbı bır kız vardır elbet.

0|0
    0|0
    • War da güzel kardeşim bağdattan yola çıksaydı çoktan ist. a gelmişti. Nerde bu kız :D gören olursa haber versin bir zahmet :D

• En azında kendimi yalnız hissetmemiş olcam

• sırf buyuzden değişilcekse hepımız değişelım ozaman.ozaman düzgün kızlarda değişsin.kenıdnı yanlız hıssetmıyceksın belkı ama bıyerde ben napıyorum dıyceksın.çunku fıtratında yok

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğru olan sensin kardeşim onlar değil.

0|0
    0|0
    • Ama insan dertleşecek gezecek sevecek birisini arıyorum güzel kardeşim beah

• ben tekmiyim diyordum bide yalnız değilmişim :)

0|0
    0|0
  • Bende böyle düşünen adamım ama hayata ayak uydurmak lazım yoksa görüyosun halini...

0|0
    0|0
  • elini tutmadım nedır arkadas ya :) hemde 6 yıl :)

0|0
    0|0
    • Ben öyle düşünüyorum değerli kardeşim. Elini tutmadın mı sevginden birşey mi eksiliyor? Soğuyor musun o insandan.

• saygı duyarm her ınsanın dusuncesı farklı.

Yükleniyor...