Bekaret, evlilik kararınızı etkiler mi?

Karsnza hayatinizi gecirebilecegnz biri ckti. Sevimli, guzel, yumusack bir sesi var, anlayisli, yokun ne oldugunu bilen, secenekleri isteklernz dogrultusunda cogaltmak mumkun.. Kisaca hayati siznle birlikte omuzlayblecek biri. İlk zamanlar arkadastnz ve zamanla duygularnz degsti ve evlenme tklif ettiniz. Cddiyetinizi tamamen ortaya koydugunuzda bayan size daha once bir veya bikc ksi ile cnsel birliktelik yasadgni soledi. (tek gecelik bir ilski dgl) tepknz ne olur

Güncellemeler:
Cinsellik sadece vajinal yoldan yapilmio, oral ve anal yollardan cinsel ihtyacni karsilayp sizi bekaretiyle kandrack biri de karsinza ckabilir. Soruya odaklanarak cevap verin ltfn.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aranızdaki AŞK'ın dozazı ile ilgili bu tamamen ve erkeğin karakteriylede doğrudan alakalı sen biraz çocuğu anlat ki yorumlayalım

0|0
    0|0
    • Herhangi bir erkek, belli biri degil. Kendince bir cevap benim icn yeterli, sen ne yapardin?

• İtiraf gunu? Pek anlamadm ne dmek istdgni

• o gün söylenmesi gereken herşey söylenir ve bu tarz olaylara nokta koyulur bir daha açılmaz.

Erkekler Ne Diyor 19

• Karşımda ki insanın sağlam karakterli ve iyi bir anne adayı bayan oldugunu bilmem yeterli benim için.

2|0
    1|0
    • Gayet ciddi bir cevap verdiğimi düşünüyorum

• Genelleme yaptm, cevap icn tesekkurler :)

• ben zaten onlarıda katıyorum işin içine benim gözümde hepsi aynı hatta kızın öpülmesi bile aynı katagoriye girer.ben katıyım malesef geniş değilim.ne yapim huyum kurusun.yaşasın namus anlayaşım:)

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir, benim için sorun olmazdı mesela. Ama bir çok erkek, hem götürmediğim karı kalmasın ister, hemde evlenirken bakire olsun ister.

0|0
    0|0
  • bekareti çok saçma buluyorum. sevip sevildikten sonra, mutlu olacağıma inandıktan sonra zar parçasını kriter yapmam.

2|0
    0|0
  • güvenebilir miyim o bir veya birkaç kişi kim onlar önemli benim için

0|0
    0|0
  • prensip gereği 2. el kullanmıyorum

1|0
    1|0
  • Buraya bakilirsa KS erkekleri hic bakire kiz istemiyo :) ama is ciddiye gelince herkes bekaret arar.

1|1
    0|0
  • işim olmaz.bende bilirim taylanda rusyaya gidip günde 2 şer kızla yatmayı.ben nasıl namusuma özen gösteriyorsam o da gösterecek. hee erkek çapkınsa kızda çapkın olabilir yani karşılıklı olur bu işler.

0|0
    0|0
  • açıkcası etkiler. şöyle ki, seviyorsam evlenmekten vazgeçmem ama içim buruk evlenirim. ama bana bakire olduğunu söyleyip beni kandırır ve bende bunu evlendiğimizde öğrenirsem işte o zaman onun için kara günler başlıyor demektir.

0|0
    0|0
    • Kara gunleri biraz acar msn :)

• Sen bakirmisinki?

• benim bakir olmam mı gerekiyor bana yalan söylememesi için,

• Durust olsun anlatsin durumu yeter yalan olmasin maksat

0|0
    0|0
  • benim etkiler kendini korumalı bekaret önemli benim için bazıları için olmayabilir

0|0
    0|0
  • Hiç sorun etmem bende çok düzgün biri değilim hatta hiç düzgün biri değilim

0|0
    0|0
  • ondan soğurdum heralde

0|0
    0|0
  • oral veya anal ben nasıl anlayabilirim yapıp yapmadığını ?

0|0
    0|1
  • grup yaptığımız kızlar dürüstçe söylese evlenecek çok erkek varmış burası Türkiyemi erkeklerimiz çok değişmiş bekareti zar olarak görür olmuşlar yok namus iki bacak arasında olmazmış yok dürütsçe söylesinmiş beyler aşk yaşamış bir kızın sevgilisi onu paçavraya çevirir sizede pert olmuş bir kadın kalır ve eski sevgilisiylede görüşür bu kadarmı genişsiniz namus diye bişey kalmamış kızlar yatın kalkın dürüst olun nette evlenecek çok erkek var hepsi evde kalmış

1|0
    0|0
    • bakire çıktığım kızlar öpüşmeye bile yanaşmazdı ama kapı açıldımı bıkana kadar vajınal yapıyosun sonra anal istiysoun oral zaten kaçınılmaz sınır yok kural yok perte çıkarana kadar yapıyosun sonra netten buluyor evleniyor evlendiği kişi hayrını görsün

• Bekaretten daha onemli seyler var hayatta sorumda da degndim biraz 'yokun ne oldugunu bilen' diyerek :) burda ilerde olck cocuklarima bba aramiorum. Altnda farkli seyler arayp itham etmeye gerek yok bu sdece bir soru

• evet

• eğer gerçekten seviyorsam, benim için bir değere sahipse, bekareti aramanın ne anlamı var ? bakire olsa ne, olmasa ne, ama bunu açık açık söylemesi şartıyla, dürüst olması gerekiyor yani..

0|0
    0|0
  • kafam karışırdı açıkçası çünkü seni saf temiz olarak algılamış olmalıyım ki karım olarak düşünmüşüm seni hayal kırıklığına uğrarım zor olurdu evlenmek ya da ayrılmak...

0|1
    0|0
  • önemsiz diyenleri gördükçe 3 yıl anal oral vajınal seks yaptığım sevgilimin baka biriyle evlenmesini anlayabiliyorum kapasite meselesi

1|1
    1|0
    • Peki sen neden biraktn o kizi

• Samimi cevabn icin cok tesekkur edrm, saol zaman ayrdgn icn :)

• estağ

• bişey olmazdı evlenirdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok fazla karı düzmediyse sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • her bakire bakire olsaydı cicim

0|2
    0|0
Yükleniyor...