Ne kadar da çok cinselliğe düşkünüz!

Sayın arkadaşlarım cinsellik sayfasına bakıyorum da, özellikle erkek arkadaşlarım hep ' yok şu pozisyonda yaptınız mı? En sevdiğiniz pozisyon ne? Dildo kullandınız mı ? Kaç cm penis sizi etkiler? vs vs. ve bunun gibi bir çok sorular görüyorum. Demem o ki cinselliğin mahremiyetten çok artık fantazi sorularına dönüştüğünü görüyorum. Artık bunları soranlar nasıl bir kafa yapısı içindeyseler kızların yazdıklarını okuyup herhalde mastürbasyon yapıyorlar. Arkadaşım git cinsellik kitapları al oku yada en kötüsünden tonlarca erotik film var bak öğren izle ve egolarını tatmin et.

Sözüm meclisten dışarı arkadaşlar. Bazı sorular gördüm o sorular bilgi veriyor . Beğendiğim de var hayret içerinde ; Ulan kalıbınıza tüküreyim dediklerimde var . Sanane elalemin kızının dildosundan pozisyonundan. Git arkadaşım kız arkadaşın varsa sor yoksada olduğu zaman kendin öğren. Bence bu soruların amaçları bir nevi ego tatmin etmek. Ben bunlara kısaca ' EGOCU ' diyorum.

Sizce de cinselliğin bu kadar iğrençleştirilip saçma sapan sorularla sorulması doğrumu? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum..

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldız! bende öyle düşünüyorum hatta geçen gün buna benzer bişi yazacaktım soru sürem bitmişti unutu verdim sonra neyse, dostum o kişiler nasıl bişi biliyonmu, hayatta hiç bi halt yapamıyan tipler var hani parasına güvenen parası olmasına rağmen mal gibi dolaşan, yada kendini havalı icraatlı gösterip ağzından salya akan tipler onlar bu dediklerin kişidir işte, çok boş şeyler, yani dediğin gibi burda bi kız bu posizyonu seviyorum dese, o malın gözünde tüm kızlar bunu seviyo sanıyo, yada düşük ihtimal sevgilisi var diyelim, sevgilisidemi illa o kızın posizyonunu sevmek zorundamı? değil işte onlar bunu beyinleri kabul ettiremiyo, bi halt bilmiyosan dediğin gibi kitap al oku git chatte sor, yada ne bilim google var yaa google, binlerce sitelerde bilimsel şekilde açıklanmış yazılmış, ama o mal erkek onları bilir yinede yazar buraya, mal öte mallıktan baska bişey değildir, sonuna kadar değil dibine kadar köküne kadar haklısın katılıyorum...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• onlar artık cinsellikle kendilerini özdeşleştirmişler

merak ediyorum acaba o saranların kaç tane kız arkadaşı oldu yada kaç kızın elini tutmuşlardır ?

1|2
    0|0
  • ayneeenn katılıyorum.

1|1
    0|0
  • Duygularımıza gerçekten tercüman oluyorsun teşekkürler =) diyecek söz bence bırakmamssn bnce :)

1|1
    0|0
  • Katılıyorum. Sırf kendilerini tatmin etmek için soruyorlar bazı kişiler.

1|1
    0|0
    • Evet. Aslında hayal gücü denen bir şey var onu kullansalar böyle saçma sapan sorular sorulmaya gerek bile kalmaz .

• İhtiyacların doğurduğu sonuclar. Hosuna gıtmıyorsa uğramazsın cinsellik bölümüne, sonuçta buradan yararlanan insanlar var.

1|2
    1|0
  • Spor yapmışssn diye ne kdr cok cekemeyenin varmıs =))))))

0|1
    0|1
  • Çok haklsınnnn.

1|1
    0|0
  • öğrenmeye çalışıyorlar bırak öğrensinler

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• ben genelde okuyup gülüyorum çok eğlendiğim zamanlar oldu sağ olsunlar. :)

bi de kızlara yöneltilen saçma sapan sorulara kızlar tarafından ciddiyetle cevap verildiğinde eğlencem 2 katına çıkıyor.

velhasıl cinsellik kategorisi çok eğlenceli.

0|1
    1|0
  • Söylediklerinde haklısın ama senin sordugun bi soruda da hafiften ego tatmini kokusu var bence,

Bi de güncellemissin sorum bayanlara diye.

Bu şimdi sorduğun soruda kullandığın bir cümle güya birileri böyle sorular soruyormus;Kaç cm penis sizi etkiler?

Bu da senin daha evvel sorduğun bi sorudaki cümle; Bayanlar sizin için erkekte en önemli olan ve sizi etkileyen kas hangisi?

0|0
    1|0
    • Sen sporcu psikolojisini bilmediğin için anlayamazsın aslanım :)) Ben body building sporcusuyum. Sen şimdi bunuda anlamazsın. Sana şöyle diyim NEDEN kas yarışmaları kadın jürileri karşısında yapılıyor? sen cinsellik ile ayna benliği karıştırmış durumdasın. Aşırı izalasyona uğramışsın bence sende birşeyler okumalısın :))

• @soran tamam sensin.geç ayna karşısınaa süperim kaslıyım de ayna benliğini şaşırsın.koçum aslanım.beyin kaslarına da çalış biraz.daha seksi olursun

• @kissmee senin işine gelmiyorsa sen beyin kası glştr olrmu tatlmm? atlama yne her yere hadi naş naş.

• birazcık düşün öyle sor herkes cinselliği rahat rahat yaşıyabiliyomu yada tecrübesi varmı yada düşündüğü şey doğrumu genelleme yapma herkesin amacı farklı burda

0|0
    0|0
  • sen şu videoyu izle bak neler var hayatta gör :) link

0|0
    1|0
    • Kardeşim kadınlarda da var tabi ben burada erkeklerde gördüğüm için bizleri yazdım anladın? Kadın yada erkek farketmez cinsellik mahremiyettir .

• alan memnun satan memnun sen niye didişiyorsun burdahoşuna gitmiyorsa girmezsin siteye

0|2
    1|1
    • ozaman sende bu alanla satanla ilişki içersinde ol ve benim yazdıklarıma uğrama olurmu paşam ? Benim neyi okuyup okuyamıcağıma neyi söleyip söylemeyeceğime sen karar veremezsin :))

• olabilir kardesimmm sende cevap yazmmassınn olur biterr yaniiiii

0|1
    1|1
    • Cevap yazan kim? öyle bir şey gördün yada okudun mu? Olabilirse hadi uza bence yavaş yavaş.

• sonundaa bana hak verdinnnnn :)) relax ol yhaaa ne gerek var kanka :)

• Aynen kardeşim.

• b kadar rahat soru sorma ve cevap alma şansı başka yerde olmadığı için olabilir kanımca!

0|0
    1|0
  • Evet öyle kardeşim demişsin git erotik film izle izliyoruz zaten ama ben kendimden örnek vereyim : Ömrüm boyunca bir kızla doğru dürüst konuşmadım kardeşim o yüzden ne severler merak ediyosun fantezisini merak ediyorsun anladın ? Ha bu arada öyle sorular sormadım fakat okurum ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...