Eş mi? sevgili mi ?

hangisi daha iyi imza herşey mi bu erkekler neden 360 derece açıyla döner sevgili iken kirlettiğini almak istemezde aman aman bakire olsun der sizde eş mi olmalı sevgili mi kalmalı ...

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Temizlemeyecek adamın kirletmesine izin vermemek gerek verince de bu durumdan yakınmamak. Malesef imza artık herşey büyük çoğunluğu için. Bir hedefe ilerlerken onu kazanma arzusu inanılmaz birşey herkes bilir bu her konuda geçerli ama elde ettikten sonra onun elinde olduğunu bilmek onu kötü bir tabirle ( kullanmak ) bir süre sonra sıkıyor sanırım ve insan daha fazlasını istiyor güzel bir oyuncak gibi görülüyor bir çocuğun gözündeki ve oynamaktan sıkılıyor. ( Ne kötü ama gerçek bir tabir.) Sevgilinse eşin olacak yoksa adam diye gezmeyeceksin ortada .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yahu 2 tane dallamanın yüzünden hemen bütün erkekleri şeref siz yapıyosunuzya hayret bişeysiniz

0|1
    0|0
  • kirlettiği derken çok çirkin bir bir kelime bu kirletme kelimesi.. başta siz kirlenme hissini ve kelimesini kabul ederseniz yandık valla..

0|0
    0|0
    • ay canım cok safsın sizin möküzler böyle kullanır.

• kimin kullandığı pekte şeyimde değil..ama kabullenme kısmına kızarım.. kirlenmek iffetini kaybetmektir bekareti değil.. dul bir kadınla evlenen kirli bir kadınlamı evlenir.. ? çok saçma..

• bak arkadaşım eskiden bir tane kızcağız bulayım evleneyim harama sapmayayım diye düşünürdüm..hayellerimde şöyle alçakgönülü, kibar ve aşık olduğum birini vardı..deli gibi aşık olup evlenir yumuk yumuk çocuklarım olur güzel bir aile babaı olur ömrümü bu şekilde tamamlarım..peki şimdi..insanlar insanlara oyun çeviriyor kime güvenebileceğim belli değil...qartık insanlara güvenmediğim için önüme gelene vurar geçerim diyorum vuruşlara açıksa..çok kızıyorum insanlara..! herşeyden geçirmelerine kızıyorum..kimseye güvenmiyorum..artık güzel hayellerim yok..önüme gelene iki posta vurup geçiyorum artık..

0|0
    0|0
  • eş olmak daha iyi bence eş kalmak gibisi yok bence

0|0
    0|0
  • Aman diyeyim sevgili iyidir iyi.

0|0
    0|0
  • sevgili olduğun kişiyi eşin edinmelisin eğer böyle yüreğin yoksa sevgili bile değilsin

0|0
    0|0
  • çok kirlettim çok kirlendim beni temizleyecek kirli çıkı biri lazım <3

0|0
    0|0
  • Tek gecelik ilişkinin 40 yıllık hatrı olsun istiyorsan kahve aromalı "CONDOM" kullanacaksın şekerim ;)

0|0
    0|0
  • Cidden sevmişsem takılmam attırırm imzayı gerisi boş

0|0
    0|0
  • Aslında en iyisi benimki. Kirletmiyorum, temiz yaşıyorum. Evliliğe biraz uzak ama :/

0|0
    0|0
  • keşke güvenebileceğim bir insan olsada sonsuza kadar söz versem..ben kötü değilim iyi kalbime karşılık verecek birini bulamadım..artık rusya korksun benden..:))

0|0
    0|0
    • insanlardan soğuyunca tüm kutsal kurumlardanda soğuyorsun..! ben özgürlüğümü nu saate kdr bozmadım artık bunu bozmanın kimse için değmeyeceğine kanaat getiriyorsun insanların yaptıklarını görünce..başlarım evliliğine diyorsun..

• ve ağlıyorsun..:((

• Herkes hak ettiğini bulsun ne diyelim

1|0
    0|0
  • bekarete o kadar kafayı takmam.İnsan hatalarından ders almışsa yeterlidir.

0|0
    0|0
  • sevgilinse niye eşin olmasın.yazık değilmi o kızın gururu yokmu.ben bırakmam seviyorsam.

0|0
    0|0
  • 360 derece açıyla dönerse, başladığı yere dönüp seni alır. bim'de abaküs 1 lira

0|0
    0|0
    • ne oldu beni bozdunda fiyakan mı düzeldi he möküz belliki heyecandan rakam hatası oldu zoruna mı gitti

• bu kadar kızacağını bilseydim, abaküsü % 50 indirimli verirdik

• ver ver onuda ver amk.

• 360 derece dönüyorsa mert adamdır bu ya :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen kendi kendine hakaret eetmişsin.kirletti ne demek ?

0|0
    0|0
    • sevdiğinle birlikte oldun sonra seni terk etti sanma senden çok hoş birşekilde bahsedicek yüzde 80 i ne ... vardı biliyormusun karıda diye söze başlayacak senden anlatırken ...

• sanırım sana göre marsta yaşıyoum...

Yükleniyor...