Kapat

Ben Birsey Yapmak Istiyorum Emin Degilim!

Benim bir arkadasim var Almanyadan bu arada bende almanyadanim sorun su benimde onunda esi Türkiyede ben esimi getirmek icin is buldum calisiyorum ve esimden orda mücadele veriyor almanca kursuna gitti. Iki kere Sinava girdi kayip etti yilmadi gine baska kursa yazildi iki ay sonra gine sinava gircek.

Arkadasimin esinin durumuda ayni ama esi devam kursa gitmek istemiyor cünkü agir bir isde calisdigi icin vakiti olmuyormus. Arkadasimda is bulamadi burda kocasini getirmek icin simdi karar almis Türkiyeye gittmeye ve 5 ay yaninda kalcak almanca kursuna sokcak ve ayrica hamile kalmak istiyor..

Simdi ben sorarim size eger 5 ay sonra karni burnunda gelirse bu kiz burda is bulamaz kocasi cocukdan dolayi vize almis olsada burda ac kalirlar.

Bende diorumki olayi önemlemek icin pasaportunumu saklasam akli basina gelse ? Burda bir ise baslasa kocasida orda mücadele verse... Anliyorum hasretlik cekiyor bende hasretlik cekiorum ayni anda evlendik ama benim sitemim yok onun gibi... Lütfen yardim siz ne yapardiniz?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• herkes senin gibi düşünmüyor olabilir sonra sen kötü olursun.kıskanç der

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• karışma derim onlara

1|0
    0|0
  • herkes kendi mücadelesini kendisi yapsın en iyisi bu bence

1|0
    0|0
    • Evet öyle yapsin artik tskler

• nien ablacım nien... sonra sen kötü olursun, sen sözlü olarak uyar, karar vermek ona kalmış...

1|0
    0|0
  • benide alsanıza almanya ya ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...