Kız arkadaşım cinsellik istemiyor, ne yapmalıyım?

Merhaba 1.5 yıldır çıktığım bi kız var.. birbirimizi çok seviyoruz ve ciddi düşünüyor.. daha önceden aramızda bazı cinsel şeyler geçti fakat kız arkadaşım birden pişman olduğunu ve artık cinsellik istemediğini söledi.. ben istiyorum fakat o istemiyor.. bu yüzden tartışıyoruz devamlı ne yapmalıyım.. Daha önceden bni kaybetmemek için kabul etmişti cinselliği fakat artık istemiyor.. ben üstüne gittikcede cinsellikten soğuduğunu söylüyor ne yapmalıyım?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• onu zorlama, onu gerçekten seviyorsan ona saygı duy ve sabırlıol. ben aynısını yaşadım hayatımda tanıdığım bana her yönüyle uyumlu ilk erkekti ama ben kendi yaşam biçimime göre oda kendi yaşam biçimine göre gitsin istedik ilişkimiz ve daha temelleri oturmadan yıkıldı ve biz o yıkıntıların altında ezildik. oda hala beni düşünüyor bende hala onu. o bir ilişkide cinsellik şart derken ben bana göre değil bu dedim ve ayrı düştük. ya ayrıl ya da onu öylece kabullen. daha önceden yaşamış olmaznı akıl karıştırır erkek gözüyle ama inan pişmanlık duygusu doğrudur derdi senden memnun kalmayışı soğuması olsaydı ayrılma çabası olurdu. onun yaşadığı sadece evlilik öncesi ilişki düşünmeyen ama kendisini yaşamış bulan pişman olan biri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kız sana pişman oldum diyor, sırf sen mutlu ol diye yaptım diyor ve sen hala üzerine mi gidiyorsun ?

sen bu kızı sevdiğine emin misin?

0|0
    0|0
  • zorlama belli ki hazır hissetmiyor

0|0
    0|0
  • seni kaybetmemek için yaptığınıda biliyorsun,buna gönlün nasıl razı oldu merak ettim?gitme üstüne istemiyorsa yapmayın sizde,herşey cinsellikmi bir ilişkide..

0|0
    0|0
  • Herşey Sexten İbaret Değil. Saygı Göster.

0|0
    0|0
  • Kıza demek sadece cinsellik için ilgili davrandığını düşündürtmüşsün.

0|0
    0|0
  • saygi goster

0|0
    0|0
  • Biraz saygı...

0|0
    0|0
  • Madem evleneceksiniz, birbirinizi çok seviyorsunuz sık dişini.. Ne demek zorluyorum!

0|0
    0|0
    • Ama nereye kdr? evlenmemize 4-5 sene var.. nereye kdr sıkabilirimki dişimi? bi yerden sonra dayanamam bnde... o da cinselliğe kapalı olunca gözüm başkalarına kaymazmı? ya aldatırsam onu.. daha büyük sorunlar çıkarsa..

• Bu senin elinde, kendi kendini tatmin yöntemine git.

• Gitme üstüne sonra senden de soğur.

0|0
    0|0
  • Sen bu kizi sevsen saygi gosterir onun varligiyla bike mutlu olursun ne bu zorlamalar ? Yazik ya bak kizida kendinden sogutursun bu gidiste sonra basini bi du ardan dierine vurursun..

0|0
    0|0
  • ee onun da ihtiyaçları varken kendisini uzak tutuyorsa namusuna değer veriyor demektir, sende azıcık namusluysan tutacaksın kendini hem de daha 95liymişsin ya bu yaşta kimi neye zorluyorsun sen,seni ergen!

0|0
    0|0
    • ismimin yanında 95 yazdığına bakma ;)

• Kızı rahat bırak belli ki ilerisini düşünüyor birlikte oldunuz diyelim ya seninle evlenmezse ileride o kız başkasıyla çıktığında evlenme kararı aldığında o adama nasıl bunu açıklar ve adam bunu nasıl kabul eder sizce?

0|0
    0|0
    • Benim amacım ilişkiye girmek değil.. zaten daha öncede birbirimize söz verdik.. sevişmek var ama ilişki yok

• Olsun kendi karakteri buna izin vermiyor demek ki evlenmeden bişeyler yaşamak istemiyor.Bence bundan tartışma çıkaracağınıza sevinmelisiniz düşünsenize bi diyelim ki sevgilinize eski sevgiliside aynı şeyleri söyledi sevişmek istedi kız arkadaşınızda kabul etti bunu nasıl kabul edicektiniz normal mi gelicekti hiç mi kıskanmicaktınız.Temiz bir kızla sevgili olduğunuz için mutlu olmalısınız.

• istemiyor iste niye zorluyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Terket.

0|0
    0|0
  • ısmarlama iş yapma lan ne diye ikna ediyon kızı 'hadi yapalım' diyemi. eger söylersen yada istediğini belli edersen kızın aklı hep senin sapık olduguna kayar. ısmarlama iş yapma. bırak olursa olsun olmazsa olmasın. eger dediğimi yaparsan fazla zamanını almaz ama sakın kızı zorlama. kaybedersin. ya iki üç ay sabret sonra keyfini sür yada bikac defa daha ısrar et ondan sonra elizabet:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • kızı bırak beni al reyis,ne diyim! üstüne varıp kendinden soğutma,saygı göster.

0|0
    0|0
  • istemiyorsa saygı göstermesinide bileceksin dostum herşey sex değil emin ol ondan daha önemlisi gerçek sevgidir

0|0
    0|0
  • Eğer geçerli bir sebebi yoksa saygı gösterme derim ben.

0|0
    0|0
  • o zaman zorlama derim..bu sefer kendinden de soğutabilirsin..

0|0
    0|0
  • bu yaşta ciddi düşünüyorsunuz demek:d

0|0
    0|0
  • yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • istemiyorsa zorlama. peki nedeni neymis?

0|0
    0|0
    • Bilmem.. pişman olmuş.. istemiyormuş

• sorguladım.. sana olan sevgimi cinsellikle ölçme falan dedi.. bni seviyor ama.. :( offf

• seviyor ama sana guvenip seni istemiyor. kiza nasil yaklastin da bu hale geldi ki dusunceleri?

• Cinsellikden soğudunu söylüyorsa daha zevkli şeylere yönelin misal ne bilim farklı şeyler deneyin birlikte yemek yapmayı birlikte oyunlar oynamayı cinsellik fazla tartışılcak bir konudur bir kız ayrıldığında bazen çocuğun onu tatmin etmediğini söylüyorsa oysa bu yazar arkadaşımız hemen hemen kendi kızı tatmin etmek istiyor ama kız geri atıyor ben güveniyorum sana abrek95 soğudunu idda ediyorsa onu tekrar kendine aşık edip o bezlere çekebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...