Erken boşalma her iki cinste de olan bir şey mi çözümü var mı?

bakırım daha önce ilişki yaşamadım evlenmedende düşünmüyorum mast. yaparken çabuk boşalıyorum geneldede fazla istekliysem p*rno izlerken vs bir kaç dkda bitiyor uzatmak istiyorum olmuyor acaba nornal ilişkidede bu kadar çabukmu boşalırım kızlarda fazla istekki ökduklarında hemenmi boşalırlar iki cinstende cvb alabilirmiyim saygı çerçevesinde

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kegel kaslarini deneyebilirsin ise yariyormus googleden arastirabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de bakireyim ama sözlümün dediğine göre o da şu an 4 5 dkda boşalıyomuş ilk ilişkide de erken boşalırmış ama zamanla boşalma süresi uzuyomuş ne kadar sık yaptığınla ilgili birşeymiş ve kızlar daha geç boşalıyomuş kızın da boşalması için boşalsan bile içinden çıkmaman gerekiyomuş

0|0
    0|0
    • bosalinca penisin sertligi gidiyor ister istemez cikiyor vajinadan sen kac dkda bosaliyorsun

• acır diye galiba yani sizin şeyinizden sözlüm de ondan alıştırmaya çalışıyo konuşa konuşa da yenemiyorum korkumu utanıyorum da psikoloğa şimdi gitmeye evlenmeye yakın gidiyim diyorum hemen mi başlamam lazım

• seyimiz seni yemez korkma hem once on sevisme olur islanirsin oyle girersin acimaz simdi gerek yok evlenecegin zaman psiklogla gorusursunde sen hicmi istekli olmadin canin cekmedimi

Erkekler Ne Diyor 1

• Normal ilşkide boşalma süresi daha kısa oluyor :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...