Hemcisinizle ilişkiye girdiniz mi?

Soru gayet ve net açık bayanlar ya da erkekler, hiç hemcinsinizle ilişkiye girdiniz mi? Nasıl bir duygudur? İlk ben cevaplayayım. Erkek erkeğe cinsellik yaşadım ama çok küçüktüm o zamanlar, ergenlik çağına yeni giriyordum hayal meyal hatırlıyorum yani...

Arkadaşlarla ergeniğe yeni girdiğimiz için cinselliği merak edip birbirimiz üzerinde denemiştik :) Ayrı zamanlarda 2 arkadaşımla yapmıştım yanlıs hatırlamıyorsam ama sonra pişman olmuştum ve bir daha da böyle birşey yaşamamıştım, berbat bir duyguydu.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayır hiç yaşamadım, yaşamak da istemem. düşünmesi bile tuhaf geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben oldum değişik bi duygu ama kadınlar erkeklerden daha iyi birbirlerine karşı söylemeden geçemiycem :D

0|0
    0|0
    • ne konuda daha iyi ?

ilişki sırasında mı :D

• olanları izlemekte ayrı bır zevk ;)

• ewt hep hayvanlara denk gelmişsen bu yüzden kadınları tercih edersin ewt biz erkekler biraz öküzüz :S biraz daha kibar ve anlayışlı olsak kızlar lezbiyen olmazdı :) kızlara feministliği verip psikolojisini bozan öküzlerde gene bizleriz :(:(:(

• evet yaşadım ev arkdaşımla beraber oldum banyo yaprken kapıdan bana bakıyordu gördüm o da vücudunu kalçalarına bayıldım dedi ve öyle başladı hala birlkteyiz..

0|1
    1|0
    • benide gruba dahil edin güzelce geçinip gideriz

• ya google'da arama yaptığımda senin sorduğun bişi dikkatimi çekti girip baktım bu site çıktı karşıma.sonra mesajları okudum ve biri senin yazdıklarını takip etmiş bende merak ettim baktım senin sorduklarınla yazdıkların birbirini tutmuyo :D erkek arkadaşım var diyosun ve şimdide hala birlikteyiz diyosun erkek arkadaşını kızlamı aldatıyosun? :D ve biride sen erkeksin diyo onun dediğinin doğru olduğunu düşünüyorum :D

• nasıl ilişkiye grdiniz mi peki?

• küçükken öpüşmüştüm ve birbirimize cinsel organlarımızı göstermiştik :D Bu kadar :D

0|0
    0|0
  • elbette yaşadım yakın zamanda hemde.. sen yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • lezbiyen bi arkdasım var onunla yanyanayken acaba diyorum ama mıdem kaldrmaz asla :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öhhhh iyyyy igrenç bişey yapmadım hiç igrenç , hayatta yapmam öhh midem bulandı

1|1
    0|0
  • seks konusunda bir tek hemcinsimle bir halt yasamadim zaten. rahat bir ortamdayimbir cok tanidigim de biseksuel ama nedense bana uymuyor tam anlamiyla kadin bedeni tutkunuyum ben sanirim

0|0
    0|0
  • Ayrıyetten beni de dahil edin ben de katılıyorum bu gruba :D

0|0
    0|0
  • hocaa onun pişmanlımı olur yaa sanada yaptılar mı diye sorasım geldi valla :))))

0|0
    0|0
    • evet 2 kez basıma geldi dedim ya cocukluk iste :D

• öyle diyosunda o zaman cocuktuk birsey bilmiyoduk ki merak edip denemistik onda da temas olmamıstı sürtünme sadece :) bilsem yapmazdım heralde

• desene ya sürtünme die içim rahatladı şimdi bende sandım kompile...Yaw arkadaşımmm o bile kötü be :))))))neyse olan olmus artık ama kimseye anlatma aranızda kalsın hatta birbirinizle görüşmeyin bile :)

• ewt orta okul flandı sanırım.hafta sonları sahile inip denize giren kızları ayarlayamayacağımızı anlayınca bir gün nasıl olduysa birbirimizi yemiştik. ne günlerdi bee.

0|0
    0|0
  • ben de ergenlik dönemlerinde, daha sperm bile gelmiyordu, sadece şeffaf bi sıvı geliyordu. ilişkiye girmedik, sadece sürtünme yoluyla seviştik o kadar

0|0
    0|0
    • ama kadınların vajinasına bayılırım.yalamayı,ısırmayı,öpmeyi ve doyasıya girmeye.

Yükleniyor...