Kız arkadaşımın kızlık zarı.... İnanmalı mıyım?

kız arkadaşımla birlikte oldum fakat kanamadı ve esnek oldugunu söyledi acaba dogrumu inanmalımıyım ? madem öyle nerden biliyo denedimi :S çok pis çelişkide kaldım şimdi zaten çok kıskanç biriyim

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• esnek zar vardır fakat nadirdir sen yine bir kontrol et bakalımm yırtık var mı yok mu diye

0|1
    1|0
    • ben nasıl kontrol edim ya :D ne dicem aç bakim filan mı ? :D

• hahahaha ilahi uzakyerlerde :D :P

Kızlar Ne Diyor 14

• Haydar Dümen sayesinde tüm Türkiye biliyor zaten esnek zar diye bir şey olduğunu. Ama kendinde bunun olduğunu biliyorsa ilişkiden önce sana söyleyebilirdi. Yine de gerçek de olabilir. Kızı rahat bırak. Ruhen seninse gerisi boş.

1|1
    0|0
  • Bir şeyi bilmesi için daha önce denemiş/görmüş/baktırmış vs. olması gerekmez..! Güvenmiyorsan sözüne kızın hayatına etme..!

2|0
    0|1
  • e zaten evli değilsin, neyin kıskançlığını yapıyorsun?

1|1
    0|0
    • yaparım ben arkadaşş o benim ilkim di bende aynı şekilde isterim :(

• e napalım merak ettik ilk bu işte ilk

• ancak doktor kontrolüyle anlaşılır gerçek.

• Şimdi bir kız daha önce ilşkiye girmediyse esneme olayını neresinden uydurdu.Bir kere şaşırır inanamaz üzülür hemen ay benimki esnekmiş diye bi laf etmez. Saçma.

0|1
    1|1
    • yani öyle dedi kızlık zarım esnek zaten hep beni bulur böyle şeyler filan dedi

• haklısın canını yakmak lazım bununn test edelim ne kadar esnekmişş :))

• Yine olmassa karar senin. İlla bişey olucak diyede abartma. Sonuçta bayan o. İstemiyorsan hatunu ayrılırsın olru biter. İş inada binmesin.

• şahsen be esnek zar diye bir şeyin varlığına inanmıyorum uydurma oldugunu dşünüyorum

0|2
    1|0
  • bi doktora görünsün ola bilir

ila biriyle oldu diye düsünme kendi kendini de bozmus ola bilir oynarken

0|0
    0|0
  • esnek oldugunu nasıl bılıyorkı tahmın yurutmus olablır tabıkı...

0|1
    0|0
  • Esnek diyorsa esnektir. Üstüne gitme.

1|0
    0|1
  • önce kendine şunu sor ben ona güveniyormuyum güveniyorsan ona inan ama güvenmiyorsan üzgünüm

0|1
    0|1
    • sanırım güvenmiyorum :/

• bende öyle düşündüm iştee ne yapacam bilmiyorum ciddi düşünüyodum bide ayrılsammı yoksa niyetimi mi değiştirim :( gerçi ben öyle biri degilim

• ayrıl öbür türlü yapma

• bakire kız mı arıyodun sen bakir miydin?

0|0
    0|0
  • esnek zrar diye birşey var. Sevgilimle ilk sevişmemizde parmagını soktu ve ben bozulmadım başka bir gün beraber olduk ve o zmnda kan gelmemıstı dha snrakı sevişmemzde kanamam olmstu ve cok acılıydı .

1|0
    0|1
  • Arkadaş sanane esnek olup olmadığından o onun sorunu kocasımı olcaksın sanki

0|1
    0|2
  • esnek oldugunu ancak bir ilişki sonucunda anlar demek sen ilk degilsın :D

0|2
    1|0
    • uu fenaa deme böyle yüreğine incek ama

• oyle ama kızlar kendisi anlayamz esnek oldugunu tabi parmagını sokmadıkca

• esnek olup olmaması senin için bu kadar mı önemli?sevgilini hiç mi tanımıyorsun sana yalan söyleyip söylemeyeceğini anlarsın.

1|0
    0|0
    • öyle değil işte önemli tabii kimseyle yapmadım dedi ama bilmiyorum artık

• düşüncene saygı duyuyorum.herkesin hayatı,isteği farklıdır.bu kadar sorun oluyorsa doktora gidin.ama esnek derse doktor o kızın yüzüne bakabilcek misin ona bunu yaşattığın için?eğer esnek değilse ayrılcaksın anladığım kadarıyla.yalan söylediği çıkıcak çünkü ortaya.yalan konusunda ayrılmanı anlarım.

Erkekler Ne Diyor 15

• zaten Türkçe esnek bir dil, zar falan...kader

0|1
    1|0
  • Nikahsız senle yatan başkasıyla da yatmış olabilir. Bekarete önem veren biri olsa senin altına yatmazdı.

0|3
    0|0
    • öyle deme işte ciddi düşünüyordum ben.yüzük takma seviyesine geldik

• işte bilmiyorum orasını zaman gösterecekti

• Senin için bu durum çok çok önemliyse arkadaşına doktora gitmeyi teklif et ya itiraf edecektir ya tamam diyecektir. tamam derse zaten doktora gitmeye gerek kalmaz.

• kızlarda bunu yeni bahane buldu haa :D:D: ilişkiye girersin kanamaz..."zarım esnek" diye yapıştır cewabı.. ohh walla :D

0|3
    0|0
    • vala helal olsun bilader bi bahane bulmuşlar hep aynı söz :D

• aynen ya ne olcak bu halimiz kime güvenecezz :D

• doktorlara artık :D ona bile güwen yok bu dewirde :D sonra bişi diyincede benim sözüme inanmıo musun sen diolar :D

• Kıskançsın ve kızla yattın. Peki sorabilirmiyim kızla evlenecek misin? Evleneceksen neyse ama evlenmeyecekse iki gün sonra ayrılacaksanız esnese ne olacak esnemese ne olacak.

0|1
    0|0
  • senin için zar mı önmeli şu an sana duyduğu hislermi...o zaman sende daha önce hiç bir kadınla beraber olmaman gerkiyor...yoksa oldunmu...aaa çok ayıp ne olacak şimdi...

0|0
    0|0
    • kendi adıma konuşuyorum o kız benim ilkim oldu hatta utana sıkıla yaptim :) ve öneml benim için

• utana sıkıla yapman ile zar takıntılı olman arasındabağ yok...sen daha önce başka kadınla veya kadınlarla oldunmu..soru bu samimi cevap ver ...

• esnek olma olasılıgı söz konusu olmayabilir de kızlık zarı derinde olabilir bu nedenle de kolay kolay zarar görmez.ama tabi bunu sakin tavırla karşıladıysa muhtemel daha önce ilişkiye girmiştir.

0|0
    0|1
  • Rapor iste.

0|1
    0|0
  • hocam sen yanliş yere yazdin haydar dümen abimize sorçan onu o konularda uzamandir :)

0|0
    0|0
  • ÇELİŞKİDE KALMA GÖTÜR DOKTORA KAFAN RAHAT OLSUNN

0|0
    0|0
  • ustune gitme kizin, bi et parcasiyla yargilama, daha da utandirma,

1|0
    0|1
  • bence inanmamalısın

0|0
    0|0
  • bu soru 2 kez soruldu zaten sanırım hep aynı kişi soruyo

0|0
    0|0
  • hemen mi dedi benimki esnek diye

0|0
    0|0
    • yani korkarak mı dedi, yoksa hiç şaşırmadı mı?

• abi ozaman sıkıntı var. nerden biliyormuş cidden. istersen sor de ki korkudan mı söyledin benim için dürüst olman önemli falan de. çok ta zorlama ama kaybetmek istemiyorsan.

• aslında oral yaparken açıp bakabilirsin 2-3 cm içerde bişeyler var mı diye. parmaklarken falan.

• bence bozulmuş

0|0
    0|1
  • işte olay budur sen evlenmden sex yap oda sana esnek desin işte nasılda denk gelior...işte

0|1
    0|0
Yükleniyor...