33 yasına gelmiş bir erkek cinsel yönden ne kadar aktif olabilir?

evet arkadaşlar ben 27 yasında bir bayanım nişanlıyım nişanlımda 33 yasında oldukça yakışıklı hoş biridir.. cinsellik için evlenmeyi bekliyoruz sadece deli gibi öpüşüyoruz cinsel anlamda bana hiç yaklaşmadı ben şunu merak ediyorum evlenince ben deli gibi sevişmek istiyorum ilk günler her gün onunla yatmak isterim sizce bu yaşta bir erkek istediklerimi verebilirmi? internnette birşeyler okudum erkekte 30 yaştan sonra cinsel isteksizlik baş gösteriyormuş bu doğrumu sizce? nişanlım henüz kimseyle yatmamış birbirimizin ilki olucaz yanı

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• valla senin dediklerin olsa olsa 2 sene olur evli bir erkek 18 yaşında bile olsa 2 sene sonra döner kıçını yatar sen bakma burada milletin salladığına.

0|0
    0|0
    • ılk 6 ay cok yoğun olsun yeter sonrasında hafatada 2 kez yeter.. ılerde hafatada 2 kezdemı olmaz?

• evlılkten soğuttun benı bea :\

• ama evliliğin gerçeği bu. yani en azından bil ki ileride hayal kırıklığına uğramayasın diye söylüyorum ...

Erkekler Ne Diyor 26

• Genel olarak söylüyorum elbette bütün erkekler için geçerli degildir. 33 yaş erkek için her anlamda zirve demektir. Hemen arkasından çöküş dönemi başlar. Çöküş başlar dediysem öyle hemen korkma. Bir iki senede olacak iş degil o , tam çöküşün yaşanması için bir 33 yıl daha ister. Havaya atılan taş gibi duşun. Belli bir yere kadar yükselir en son noktaya geldiginde bir an durur ve sonra geri aşşagı iner.

0|0
    0|0
  • her türlü aktiftir sağlık sorunu yoksa

0|0
    0|0
  • :) hey allahım...yok öyle bişey..

0|0
    0|0
  • nişanlının henüz biriyle yatmadığı bence yalan ayrıca 33 yaş bir sınır değil aksine olgunluk dönemidir keyfini çıkar

0|0
    0|0
  • sen isteklimisin önce bunu düşün erkek adam 30 yaş üzerinde herşeyi daha iyi bilir ve daha iyi uygular ama henüz kimseyle yatmamış kısmına inanasım gelmiyor %1 dir

0|0
    0|0
  • 33 yaşında ve kimseyle yatmamış pek inandırıcı değil ustalık eserini seninle yapar isteksizlik konusunda hiçbir sıkıntı olmaz korkma.

0|0
    0|0
  • oha 33 kadar nasıl dayanmıs 33 yaşlı sayılmaz normalde senı hergun yapabılcecek enerjsı olmalı yoksa da vay sana :D

0|0
    0|0
  • MERAK ETME KİREMİTTEN BACA OLMAZ ZURNACIDAN KOCA OLMAZ ALACAKSIN 30 DAN BÜYÜK AL GÜM GÜM VURUR HİÇ YORULMAZ

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar bakır mı ? ozaman bır terlık var

0|0
    0|0
  • 33 yılın acısını çıkarır, buna emin ol :D

0|0
    0|0
  • sen kendine bak, sanki 18 yaşında.

0|0
    0|0
    • 18 yasında böyle ısteklı degıldım :p

• Sen 27 yaşında nasıl bir bayansın ? Gizli kullanıcı ? (Yaş:18-24 )

0|0
    0|0
  • Sen asıl ona ayak uydurabilir miyim diye korksan daha yerinde olur

0|0
    0|0
  • 30 Olmadığım için bilemeyeceğim ama 30 olmama da çok kalmadı :(

0|0
    0|0
  • şu ana kadar kimseyle yatmamışsa kork bence, 33 yılın patlaması

0|0
    0|0
  • Hic kimseyle yatmamıs mı nısanlın? İste buna gülerim hahaha

0|0
    0|0
  • deli gibi sevişirsiniz merak etme çeyizine jartiyer takım falan al bari link adamın feleğini şaşırt

0|0
    0|0
    • jartiyet erkegı cokmu etkıler?

• Çok demeyeyim ama etkiler, şu modele de bak link az çok kafanda oturmuş olması gerek neler etkiler

• cok heveslendim bunlar cok guzellll:)

• 34 yaşındayım hergün yapaım :)

0|0
    0|0
  • valla 33 yaş en azgın yaş,dikkat et kemiklerini kırmasın yatakta :) kim demiş miş 30 dan sonra istek kalmıyo diye,tam tersi zirvede

0|0
    0|0
  • Rahat ol önündede eğilme

0|0
    0|0
  • Ben 35 yaşındayım hala 20 yaşındayım anladın onu

0|0
    0|0
    • pekı evlımısın? evlı ısen bunu sürekli esınle yapmaktan sıkılırmısın?

• sıkılmam niye sıkılayım

• Ben diyorumki en aktif yaşlar bu yaş

• sağlık sorunu yoksa yardırır

0|0
    0|0
  • 33 yaşına kadar tık olmamışsa pek bir performans bekleme ilk dönem için. heyecanını atması, dişini sıkmayı, boşalmasını kontrol etmeyi öğrenmesi falan zaman alır biraz. ama çok istekli olacağı da kesin. bir de birbirinizin ilki olmanız iyi olmuş. beraber öğrenirsiniz her şeyi.

0|0
    0|0
  • varya ev sallanır ev :)

0|0
    0|0
  • 33 yaşına kadar nasıl biriyle yatmamış ya kesin bir sıkıntı var ya da yalan söylüyor kolay kolay hiçbir erkek dayanamaz 33 yaşına kadar neredeyse imkansız.

0|0
    0|0
    • cok ınanclı bırı bızım opusmemızı bıle kendıne hak görmüyor bende sasırdım ama sanırım doğru söylüyor bunu hareketlerınden anlıyorum

• he inanç sağlamsa o zaman ayrı ama sıkıntı olmaz o da senin kadar istiyordur ve 33 yılın patlamasını yaşayabilir bu durumda sen onun için değil kendin için endişelenmelisin.

• ben hazırım ki :)))) sabırsızlıkla bekliyorum ıns sıkıntı yoktur

• cinsellikte seni uçurur erkek 30 dan sonra daha çok cinsellik ister ve doyumsuz olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nişanlınla şuanda öpüşmek seni çok heyecanlandırıyor ve daha fazlasını yaşayamadığın için deli gibi sevişmek istiyorsun. zannediyorsun ki evlendikten sonra da sürekli bu şekilde istekli olacaksın. tabi ki olacaksın da, şuanda senin hissettiğin şekilde olmayacak

33 yaşındaki bir adamın performansı çok iyi olur ve üstelik tecrübeliyse.

ama senin nişanlın daha önce bir birliktelik yaşamadığı için ilk ilişkinde biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsin ve erken boşalma sorunu da olabilir.

umarım bunların hiç biri olmaz ve gece gündüz sevişir durursunuz.

0|0
    0|0
  • gayaet aktiftri sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...