Bir kızın Bakire olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Arkadaşlar üniversitedeyim ve ilk yılım.Davranışların yanı sıra gerek fiziki olarak gerekse yürüyüş olarak bir kızın bakire olup olmadığını nasıl anlarım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun jinekolog dışında hiç bir yolu yok.

Ama , senin ona yönelmen için omuzlarının üzerinde taşıdığı kişiliğin , bacakarasında taşıdığından çok daha hayati ve önemli olması gerekirdi.

Bu ayrıntı nedeni ile vites düşürüyorsan , hiç bulaşmaman en iyisi, direk kontağı kapatmalısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alnında yazar. Görmemiş olmalısınız. Tekrar bakınız(!)

1|3
    0|0
    • Göremiyorum sorunda bu ya :)Konuyu biraz açsak?

Erkekler Ne Diyor 6

• kızların yürüyüşüne fiziğine falan bakarak bakire olup olmadığını anlamaya çalışman bir mesele, bakire mi değil mi anlamaya çalışman ayrı bir mesele. Sana ne birader? Önce bir kızla çık kafan uyuşsun gerçekten seversen o zaman "o kız için" mera edersin. Ama tüm bunlardan önce acilen p*rno izlemeyi bırakman, kitap okuman ve namaza başlaman gerek. Sudoku falan da çöz kafanı çalıştıracak şeylere yönel.

Gidişatın hiç hayır değil kardeşim sana abi tavsiyesi.

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım bir kızın bakire olmadığı hayatta anlayamazsın yapay kızlık zarları var hatta kızlık zarının ameliyatla bir gün önceden diktiriyorlar bile link

link

0|0
    0|0
  • Tamam da bunu anlamak senin ne işine yarayacak abicim ?

0|0
    0|0
    • Bende kendimi ona göre hazılıcam

• bak şuraya yazıyorum dediydi dersin sen bu kafayla ancak elinle idare edersin...

• Onu sen anlayamazsın ki. Kaportacıya götür şöyle sağlam bir baksın :) eksiği gediği neyse söyler sana :)

0|0
    0|0
  • arkasını çevir bak. orda ya kazandınız ya da tekrar dene yazar.. tavırdan yürüyüşten bekaret anlayacakmış töbe töbe.. nasıl ünv kazanıyorsunuz bu cehaletle anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • kızı ışığa tutunca bir hologram ve tel görünmesi lazım.

1|1
    0|0
Yükleniyor...