Kızlık zarı muayenesi erkek doktor

Bayanlar kızlık zarı muayenesinde erkek doktora gitmek sorun olur mu sizce?doktor tahrik olur demiyorum.garip karşılar mı.böyle bir şeyde kesinlikle kadın doktor mu seçmeliyim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir sürü kadın doğum uzmanı var erkek.ama sen utanırım diyorsan bayana gitmen daha iyi

1|0
    0|0
    • Doktordan cekinmiyorum o konuda ama sadece yanlis düşünmesini istemiyorum.onca kadin doktor varken bana niye gelmiş diye.bilmiyorum diğer kadınlar da gidiyorsa bunun için hic cekinmem

• Yok değilim :) adam beni görünce kaderine küser

• öyle demek istemedim.yani normalde göremeyeceği kadar güzel bir şeyi bu fırsatla gösterme dedim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla adam her gün vajina görmekten eminim cinsellikten soğumuştur. Ama kendini iyi hissedeceksen mutlaka bayana görün.

1|0
    0|0
    • Niye aciklama gereği duyuyorum bilmiyorum ama kendisine ilk kez gittiğim bir psikiyatr sürekli neden doktor değiştiğimi sormuştu.bi nedeni yok rastgele seciyorum dedim gitti bakti ama benim adim baya asagilarda diye.boyle tiplerle uğraşmak istemiyorum.isini yapsin gitsin.

• sen kendi işin için bir müşterin gelse neden bana geldi diye garip karşılarmısın :) adamların işi bu sana gelene kadar kaç yüz tane vajina görmüştür...

1|2
    0|0
    • Orasi öyle ama çoğu kadin buna dikkat ediyorsa o zaman öyle düşünebilir.

• Yok etkilenmem.sagol

• sende sağol. yani şaka bir yana boşuna dert etme bence konu sağlık çünkü.

• çok özel değilse neden böyle muayeneye giriyorsun?

0|0
    2|1
    • Çok özel anlatsam da anlamazsın. Ama cogunuzun dusuncesiyle kasar değilim rahat olun.

• estafurrulah onu demek istemedim. kaldı ki alr tarafı bir zarın namus olarak görülmesini çok saçma bulurum.

• bu kadar doktoru düşünmen göz yaşartıcı bir durum.

1|0
    0|0
    • :)

• erkek te olsa bayan da olsa bir şey olmaz merak etme, sen sonuna bak :)))

• Tamam :) sağol cevap icin

• Doktor tahrik olmaz da senin rahat olman önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben rahat edemem bayan daha iyi sdfghj

1|0
    0|0
    • Sağol.baskalarini da bekliyim onlar da boyle derse başka doktor secerim

• iyi de istediğin doktoru seçmek senin elindeyse ve bayan doktorla daha rahat edeceksen neden başkalarının da görüşü önemli?

Sor ama verilen cevapları da bir değerlendir körü körüne uygulama, bir değerlendir kendi içinde

• Calisiyorum çünkü ayni gün başka bir bölüme daha randevu alicam.benim için daha önemli olan diğer bölümdeki doktor ikisini de ayni gün içerisinde halletmek istiyorum ve orada kadin kadin doğum uzmani yok.iki kere izin alman gerekecek

• kadına gitsen en iyisi , rapor mu alacan

1|0
    0|0
  • kolay kolay böyle bir muayne yapmiyorlar zaten

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ben daha önce de yaptirdim sorunsuz.hayat hikayemi aldi yaptı kadin.

• kafayi yemissin valla

• Herkesi kendin gibi sanma.

Yükleniyor...