Adet doneminde cok kan geliyor :(

Adet oldugumda cok asiri kan geliyor.. yatak carsafima bile kan geciyor... :( of napcami bilmiyorum... ilk gunlerde ustum basim hep batiyor... ped kullaniyorum.. bakire oldugum icin tampon soz konusu olamaz... En iyi pedlerden aldim ama inanir misiniz onda bile camasirima geci..bu kadar cok kan gelmesinin nedeni ne olabilir?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sorunu okumadım şahsen madem bu gibi durum var doktara görünün yani bir bayan olarak bunu bilmelisiniz

1. regl geçikiyorsa

2. aşırı oluyorsa doktora görünmelisiniz yani geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Bir uzmana danış normal mi? geçmiş olsun. Nutella ye. (bu senin için değil, daha ziyade etrafındaki insanlar için)

0|0
    0|0
    • Utaniyorum birazda hic kadin doktoruna gitmedim

• Git doktora canım , aşırı kan kaybı hiç iç açıcı değil. sıkıntı olmasın sonra.

1|0
    0|0
    • Evt mecburum artik :-S utansamda SIKILSAMda

• utancak bişey yok yani , kuaförlere açınca utanmıyosunuz , doktorda mı utanıyosunuz :S

• zmanla azalması lazım :) ama sen genede doktora git bir :)

0|0
    0|0
    • Daha once gitmedim utaniyorum ya :-/

• Utanacak ne var ya :) Tip da utanma Yok :) zaten doktor un davranışları yatıştırır seni :)

• neden bu kadar çok kan geliyor ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dalga geçme ama çocuk bezi diyorum.

1|0
    1|0
  • kanı sulandırıcı gıdalar ilaçlar etkiliyo olabilir. komik gelicek belki ama 2 tane pedi birleştirmeyi dene, yetmiyo bazılarına 1 tanesi

1|0
    0|0
  • hasta bezi kullan bari.

1|0
    0|0
  • aspirin vs.kullanıyosan öncesi ya da regl günü ondan olabilir , gece pedelerini dene

1|0
    0|0
    • Aspirin kullanmiyorum.. Gece pedlerinden de aldim ise yaramiyor en dogrusu doktora gozukmek olacak

Yükleniyor...