Burdaki cinsellik sorularındaki bekaret anlayışını biri bana anlatsın ?

oral yaptım anal yaptım ama evlenmeden vajinal yapmıyoruz bekaretim bozulmasın arkadaş sonra başkasıyla evlenınce sen şimdi kız mı oluyon namus abidesimisin ? ( bide sevgilim yapmak istemiyor evlenmeden beni düşünüyür diyenlere ayrı hayranım :D )

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bende aynen onu dyorum işte.. bakireyim diyenlerin ruhu or.spu oluyo o nolucak.. bırakın sevdiği bir adamla birlikte olup bunu söyleyebilen insanları kirli olarak görmeyi.. bir onun bir başkasının kucağında gezinip bakireyim dyenlere söyleyin içinizdekileri

0|1
    0|0
    • ah bir yüz yüze gelsek daha nelersoylerımde ama malum onlar namus abidesi demezler kucaktan kucaga gezdıklerını onlar kız oğlan kız

• çok iticiysem demek neden ekliyorum ki :) hadi güzel bir açıklama yap neden eklicem :))

• düşüncelerimiz uyuyor, iticiler hep çekici olur :P , ikimzinde nesli tükeniyor daha yazıyım mı :DDDDDDDDDDDD

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen katılıyorum 5*

1|1
    0|0
  • :) haklısın

5*

0|1
    0|0
  • Hahaha farkındamısın kimse gercekten sevmiyor sevişiyor :D

0|1
    0|0
    • avrupa daki gibi olmusuzda sadece gizliyoruz burasıda anlatmak ıcın super yer millet aşmış :)

• Hiç bit şey gizli degildir :)

• derine girince oyle ama bu sanal ortamda bir gizli yap amannnn döktür sonra :D

• aynen bende öyle düsünüyorum. ama yapcak bisey yok kendi hayatlari.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• la birde bakir olmayan erkekler bakire kız istiyor ya işte bu kızlar tam onlar için ha.

ayrıca bir kızın bekaretini almak büyük sorumluluk o yüzden sevgili olarak bozmak istemem

0|1
    0|0
Yükleniyor...