İlk ilişki hakkında..

İlk ilişkide hamile kalmak istemediğim için korunmamız gerek. Doğum kontrol hapı kullanamam, vakit yok. İlk ilişkide prezervatif kullanılır mı? Henüz bakire olduğum için zararı olur mu? Kullanmazsak geri çekme ve ertesi gün hapı işe yarar mı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hap garantisi yüzde yüz değildir . Geri çekme işi ise sağlam bir Erkek se yapılabilir yani her Erkek zevkin doruğunda kolay kolay çekme yapamaz . Prezervatif kullanacak . Sana zararı Yok zarı patlatır ken normal olsun yani Prezervatif takmasın patlayıp iş bitince ilişki de taksin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• saat 12 gibi millet azıtıyo harbiden bildiği şeyleri sırf zevk olsun diye tekrar soranlar var valla ya:D

1|0
    0|0
  • En iyisi prezervatif.Geri çekme riskli.Ertesi gün hapıda hormon dengeni bozar.

0|0
    0|0
  • Belli ki ikinizde acemisiniz, vitesi falan karıştırır geri çekiyim derken ileri iterse Allah muhafaza :)) Ben önce doğal başlayıp sonlara yaklaşınca takarım şapkayı, en iyisi budur. Tabi musluk sağlam olacak ki damlama sızma vs olmamalı ;) Başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Acemi değilse hapa prezervatife falan gerek yok ama tabi hap ve prezervatif arasında kalacak olursan elbette prezervatif

0|0
    0|0
  • merhaba, d.kontrol hapı kullanma. prezervatif ilk ilişkin olacağı için sana yeteri kadar zevk vermez. ilk ilişkinin tadını çakaramazsın. geri çekilme yönetmi hem çok riskli hem de bence kontrol yöntemi değil. en uygunu ertesi gün hapı.

0|0
    0|0
  • Bence ilki hiçbişey kullanmayın yalnız içine gelmeyin

0|0
    0|0
  • vakit yok derken atlımı kovalıyor arkanızdan

0|1
    0|0
  • prezervatif kullanılır ya da ertesi gün hapıda içebilirsinn ;) sıkıntı yokk ;)

0|0
    0|0
  • :D :D güldüm . içine boşalmasına izin verme hamile kalmazsın bu kadar basit

0|0
    0|0
  • ben ilişkiye giren kızlar ile konuşmyuorum

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımla ilk ilişkim olsa ve bakireyse kesinlikle kondomsuz yaparım o kan akacak aga sonra o kanı alnına sürüp sigara yakılacak

0|0
    1|0
  • eğer prezevatifle yaparsan vajinan öteki tarafta davacı olur senden

0|0
    0|0
  • Geri çekmede bir hata allah affeder geri çekme affetmez :)

0|0
    0|0
  • ilişkiden 2 saat sonra ertesi gün hapı alırsan hamilelik olmaz.

0|0
    0|0
  • :)) artık sana kalmış biz karışmayız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk ilişki de prezervatif kullanma içine akmadığı sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum ama kafamda soru işareti kalmasın dersen de ertesi gün hapı alabilirsin sıkıntı olmaz...

0|0
    0|0
  • en iyisi doğum kontrol hapı o yoksa mecbur prezervatif

1|0
    0|0
  • kondomdan şaşmayın

0|0
    0|0
  • bence bunu bir jinekoloğa danışmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...