Kızların çok yakın arkadaşıklıklar kurması?

Neden birbirinizle bu kadar çok samimi oluyorsunuz? Hepiniz bana potansiyel lezbiyen gibi geliyorsunuz.

Canım,hayatım, çok güzelsin..vs birbirini pohphlamalar.Çok itici değil mi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlar kendi aralarında söyler mesala arkadaşlarım bebeğim gibi kelimeler söylüyo benide kendlerine uydurmaya başladılar ya bakalım itici neden gelsin bu kızların kendi arasında olan bir şey

0|0
    0|0
    • Genelleme yapılamaz verdiğin örnekte normal zaten de abartı hoş değil.

• abartısını bilemem ama kızların arasında olur erkek olduğun için tuhaf gelir haliyle

• hayır ne ekersen onu biçersin mutlu insan mutlu eder bugün o bana güzelsin diyo yarın ben ona ve bölece 2 mutlu insan elde ediyoz

0|0
    0|0
    • Geçende de bir kız diğerine "canım çok güzelsin ^^ " diyordu baktım kıza tamamen objektifim bildiğin çirkin.Allah bilir içinden neler geçiyor. :D Sahte mutluluklar. :D

• bana güzel yalanlar söle diye boşuna dememişler düşünsene kıza sürekli off ne çirkinsin sende ya ammann çekilir gibi değil aynaya bakınca kendinden korkmuyo musun felan diyon kız bir süre sonra Allaha anasına babasına çevresine sarıyo eline alıyo bıçağı dalıyo millete bu durumda o kıza yalan sölemek daha yararlı

Erkekler Ne Diyor 1

• bunlardan esinlenerek bizde ilkokulda bşrbirimize " aşkım. Çok güzelsin vb. Derdik kızlar gibi. Ulan ne mallıklar yapmışız

0|0
    0|0
Yükleniyor...