Kızlık zarını diktirmeyi düşünen var mı?

Selam arkadaslar sorum bayanlara kizlik zarini diktirmeyi düşünen varmi yada iliski sonrası vucudda kalan kalıntıları temizlemeyi düşünen varmi

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• benimki sağlam, sağlam olmayanlar düşünsün.;)

3|8
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Varolan bir şeyi diktiremezsin ;)

3|5
    3|1
  • bazılarının beyindeki zarların yeniden dikilmesi gerek içeriye hava alıyır bazen :S

0|2
    0|0
  • ''Erkek egosu için neler yaparsın'' sorusunun alt kademelerinden biri. Boşanmış kadınlar da başka biriyle evlenirken bir daha diktirsinler o zaman falan filan. Seksi seven ve becerebilen kadın buluyorsunuz sonra hala laf atıyorsunuz. Hiçbir şey yapmam. Hijyen önemli ama.

1|0
    0|0
  • hahaha:) Komik bir soru.. Hayır yani ikisi yanyana gelince komik olmuş.. Halen gülüyorum :D

0|0
    0|0
    • Neden bu kadar komik geldi sana

• he senin teorin nevet.. Vucudn antomisini baştan yazmaya başla evet.! ya böyle bir şey varmış gibi yazıyorsunuzda yok öyle bir şey.. Ortaya laf atıp milletin kafasını karıştırma. Bilmsel olarak sana açıklamak zorunda değilim. Çünkü senin soruna zaten bundan güldüm. Gizlenmişsin bu arada..

• Hep gizlideydim teofirim mu degil bu gercek olan birseydir sana tek soru hic bir belirti kalmaz mi

• hayır tabiki

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • o günleri de görmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Kimsenin keyfi için birşey yaptırmam. Bende keyfime sordum hiiç niyeti yok. Saçmalık.

1|0
    1|4
  • fantezi niyetine kırk yaşımda belki. ama bak kesin değil o da. belki yani.

0|0
    0|1
    • Ölmeden önce diktir... Bakire gitti desinler arkandan, hatta mezar taşına yazsınlar. Mezarının önünden geçenler "Vay be ne namuslu kadınmış, bakire olmuş" diyip bir elham okusunlar.

• mezar taşıma bakire mi yazdırcam la:D:D muhahaha:D

• "Açılmadan iade" yazdır. Veya teslim ettiğiniz gibi geri getirdim falan. Veya emanetinize ihanet ettirmedim.

• zar delisi bir insana aşık olursam diktiririm.

0|1
    1|4
    • Diktirmeyi dusunursen klinigimize beklerim

• Bi kere yapan hep yapmak ister 40 kere mi diktircek :D yuh yanii

0|2
    0|0
    • yani. ... nın yemini k'raneyi görene kadar derler

• Evet cok doğru

• dikiş atılacak yer kalmaz. o kadarda olmaz ki. Jinekolog arkadaşıma 4 defa gelen kıza "kızım dikiş atacak yer kalmadı yeter " demişti.

Erkekler Ne Diyor 8

• diktirilebilir ama beynindeki ve hatırlarındaki zarı nasıl diktirecen olmuş olmuştur

1|1
    0|0
  • Sen mi dikeceksin?

0|1
    0|0
    • İsmail. Resmin hakkını veriyorsun desem gardasim ;)

• Soru şekline göre bir cevap. Belediyeyle anlaş "toplu diktirme töreni" yapın bence.

• Elbet seni tenhada yakalarım İsmail aga ;) tanıdınmi şimdi beni bizim kilinik dururken belediyeye ne halt oluyormuş

• bi halt yemezsem diktirmek zorunda da kalmazsn. ne yalana gerek var ne dolana.

0|0
    0|0
  • napcan onu anlamıs değilim

1|0
    0|0
  • Ben diktirmeyi düşünmüyorum Gizli ... alan böyle alsın

0|0
    0|0
  • düşünürler tabi

0|0
    0|0
  • kıza diktir evlencem artık 0dan başlicaz derim diktirir almam terkederim dalga geçtim mal derim :D

0|0
    0|0
  • ben diktircem sanırım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...