Eşinizle evlenene kadar cinsellik hakkında konuşmadınız ve ilk gece korktu

İyi akşamlar öncelikle. Sevglilik ve nişanlılık dneminde eşiniz istemedği ya da knuyu sürekli dgsistrdği için cinsellik hakkında knuşamadınız ve öpüşme dışında bir yaknlaşma yaşamadgnz. Düğün geceside olacaklardan korktu, onu ne kadar beklersiniz, tepkiniz ne olur, olumlu ya da olumsuz

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir yıllık evliyim eşim ilk gece soyunup yatağa girdiğinde tir titriyordu ilişkiden çok korkuyordu.onu sevdim okşadım bebek gibi bağrıma bastım rahatlayınca içine aldı ve acısız bir şekilde birleştik

0|0
    0|0
    • Soyunma aşamasında utanma sorunu olmadı mı?

• biraz utandı ama sonra çabuk alıştı

Erkekler Ne Diyor 8

• Sonsuza kadar kimse beklemez bunun sebebi abazanlık değil acaba beni istemiyor da mı beraber olmuyor diye düşünür insan bu kişinin sen olduğunu düşünürsek bu korkudan bir an önce kurtulman lazım

0|0
    0|0
    • Çabalıyorum ama..

• Hsseder muhakkak.. Hssetmemesi pek mumkun dgl :)

• Hissediyor ama demek ki sana yeterince nazik ve yumuşak davranmıyor öyle olsa şuana kadar senin alışman ve tadını çıkartman gerekirdi :)

• Onun keyfinin kâhyası değilim ben.

0|0
    0|0
  • Onunla konuşup bunun çok zor olmadığını beraber üstesinde gelebileceğimizi acıması durumunda bırakabileceğimizi anlatarak ikna etmeye çalışır uyğun zamanı beklerim.Uzun süreceğini sanmam

0|0
    0|0
  • sorun evlenmekde zaten,ask falan bos isler bunlar

0|0
    0|0
  • ne kadar gerekirse o kadar beklerim korkmaması için.

0|0
    0|0
  • hiç beklemezdim.

0|0
    0|0
  • bozulurum..

niye konuşmuyor

niye araya duvar örüyor die kendi kendime sorar sinirlenirdim

0|0
    0|0
    • Korku ve utancindan, anlayis gostermez misn?

• Solucem ama kizmican .p :))) hc biri yok.. Sdece bu knu uzerndeki genel durumu merak ettim

• hehehe :)) çok tatlısın

• gerektiği kadar beklerım ya gerekırse uzman yardımı almasını sağlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• korkuyorsa evlenmesin turşusunu kuralım

0|0
    0|0
  • bunu abartmanın anlamı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...