Eşinizle evlenene kadar cinsellik hakkında konuşmadınız ve ilk gece korktu

Gizli Üye
İyi akşamlar öncelikle. Sevglilik ve nişanlılık dneminde eşiniz istemedği ya da knuyu sürekli dgsistrdği için cinsellik hakkında knuşamadınız ve öpüşme dışında bir yaknlaşma yaşamadgnz. Düğün geceside olacaklardan korktu, onu ne kadar beklersiniz, tepkiniz ne olur, olumlu ya da olumsuz
Eşinizle evlenene kadar cinsellik hakkında konuşmadınız ve ilk gece korktu