Bayanlarda masturbasyon

öncelikle bayan arkadaşlar. Sizlerden gerçekten samimi bir yardım rica ediyorum. 3 yıllık birlikteliğim var ve sevgilimle oral seksten ileri henüz bir cinsel birlikteliğimiz olmadı. Yani sevgilim bakire ve birbirimizin ilkiyiz. Son dönemlerde cinselliğimize renkler katmaya başladık. Ufak tefek fanteziler diyelim monotonlaşmamak adına. Oral seks yaparken sevgilimi boşaltmak istedim. O rahatlamasını görmek istedim. Ama oral seksle sanırım başaramadım ve bunu kendi elimle ona masturbasyon yaparak denemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Birde çok açık yazım için affola. Parmaklarımla kliti açığa çıkarıp mı okşamalıyım yoksa biraz üstten deri üstünden mi okşamalıyım.

Buyrun..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• o şekilde yaparsan acır. deri üzerinden, işaret ve orta parmağınla zafer işareti şeklinde :p oval hareketlerle hafif bastırarak yap max 5 dkya gelir

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Dikkat etmem gereken başka detay yok dmi

Kızlar Ne Diyor 1

• google amcaya bir sor haydar dümenden farkı yok

0|0
    0|0
    • işte bu sorumda senin yorumunu okumak isterdim :D

Erkekler Ne Diyor 1

• yuh abi nasil soru git bir yerlerde izle

0|1
    0|0
    • ya abi prno filmlerindeki hersey aldatmaca kurmaca neyine inanayım bilsem açmazdım konu rica ediyorum edepli olabildigim kadar oldugumu düşünürüm konu cinsellik ne kadar edep bekliyorsun ki

• tamam tamam yardimci olan cikar insallah

Yükleniyor...