Kızlık zarı esnekliğinin yuva yıktığını biliyor muydunuz?

Kızlık zarının yapısal olarak farklılık gösterdiğini bilenleriniz vardır.

Evliliğin ilk günü kanama olmadığı için iki tarafında ailesi hatta sülalesi bir hışımla doktorlara gidiyor ama yine de ikna olmuyorlar. Ve hepsi ''Acaba bir şey mi var?'' düşüncesine kapılıyor.

Kızlık zarı kanama yaptığı için bekaret kanıtı gibi görülüyor. Dikilebiliyor ve tekrar kanaması sağlanıyor. O halde şöyle düşünelim; genelevde çalışan bir hayat kadının bile kızlık zarı dikilebilir ve kanama gerçekleşebilir.

Toplum kadını yalan söylemeye itiyor. Bekaretin kızlık zarıyla ölçülmesi, evlilik gecesi kanama beklenmesi, kadınları kızlık zarını diktirme yoluna doğru uğurluyor. Oysa karşılıklı güven olsa, erkek karşısındakini kızlık zarından ibaret görmese; kadın zaten yalan söyleme gereği duymayacak ve yaşadıklarını anlatacaktır.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

• Gerdek gecesinde hala kanlı çarşaf görmek isteyenler var maalesef. Bu yüzden kadınların ezilmesine ve mecburen yalana yöneltilmesine dayanamıyorum. Cinsel eğitim şart. Ayrıca namus, iki bacak arasında değildir, kişiliktedir, zihniyettedir. 5*

Bu arada mesajların kapalı canım ;)

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Her boku yiyen bir erkeğin kızda bekaret araması bence erkeğin o*luğundandır...

Kadının ilki olmak istiyorsan, onun da ilki olacaksın... Eline el değmemiş istiyorsan eline, beline hakim olacaksın...

5|0
    0|0
  • kımse yiyemeyecei yar..ın altına girmesin derim.

onune gelene ver ver sonra dıktırdım bak 0 gıbı oldu die.

bı adamın hayallerıyle yuvasıyla oyna.

en guzelı karsılıklı guvendır.

dogurları saklamamak lazım her ınsan hata yapabılır.

önemli olan bu hatadan ders alıp tekrarlamamaktır.

ben onume gelenı becermek yerıne sana baglanmayı kabul edıyorsam senınle evlenıosam senınde bana durust ve sadakatlı olmanı beklerım.

cıkıyoruz sevgılıyız su kadar yıl bırlıkteyız vs... felan sizede bos gelmıor mu?

madem sevıyorsun madem altına yatıcak kadar suphen yok neden evlenmıorsun ?

yasak ilişkilermi tatlı gelen insanalrın bu soruları kendıne sorması lazım bence.

zaten aşık olan seven erkek sevdıgı asık oldugu kadını her seyıyle kabul eder yeterkı durust olsun.

1|0
    0|0
  • şahsen evlendiğimde böle bir sıkıntıyla karşılaşırsam doktorda acık kapı bu derse boşanmam 1 günü geçmez ee bekaret yoksa o kadının genel evdekilerden tek farkı bedavaya milli ediyo olması..

1|2
    1|0
  • Sen hala oradamsın yavrum yıl oldu 2014

0|1
    1|0
  • kızlık arı farklılıklar gösterebilir.. kanama yapmaz 29 senelik evli bir çiftte erkk ben daha zarı bozamadım diyor ama 2 tane çocuğu var :) çok zorbir durum.. bunun için evlilik danışmanları var... evlilikten önce gidersiniz ve sdize bilgiler verir bayanı muayene eder zar hakkındabilgi verir.. hangi çeşit se... .. bunun için evlilik danışmanı ve doktorlar önemlidir... bazı arlar vardır doktor tıbbi müdahele ile açar... o yüzden önemli.. dikme meselesine gelirse türkiyede yasak ve hipokrat yemini yanında türkiye de doktorların ettiği yeminler arasında.. .çoğu doktor bunu yapmaz.. ama bir kzıın bakire olup olmadığını erkke çok rahat da anlayabilr... genital bölgenin dar olamsı en büyük kanıtıdır... çok zorlanır ...ama gene de kızlık zarı na bakılır ne d esek boşş..

0|0
    0|0
  • Hee biliyok cahal mı sandın bizi.

0|0
    1|0
  • esnekliğin ardına sığınmamalı kimse ne yaşamışsa arkasında dimdik durmalı. Duramayacağı şeyin altına da girmemeli

0|1
    0|0
  • her ne söylensede gerçekler bunlar ve deişmez ayrıca bana göre kendi fikrim namus ve bekaret kızlı kzarıyla ölçülür uygun bir ölçütür de çünkü ruhu namuslu olan bakire olan kızın apış arasıda bakiredirbu kadar basit .

0|1
    1|0
  • Cahilligin oldugu yerde hersey olur.

Esnek bir yapisi oldugu nu bilmemek ayip degilde ya merak edip ogrenmemek?

Bir kadin kotuluk dusunuyorsa o zari diktirmeden bile bu isi halledebilir.

Boyle bir olayi ailesi ile paylasan erkek erkekse ben erkeklikten istifa ediyorum.

0|0
    0|0
  • burası türkiye arkadaşım bizler geri bir milletiz teknolji ve ya başka şeylerde ilerlesekte bu konularda ilerleyeyemiyoruz malisef aklımız ilerlemedikçe hep geri bir millet olarak kalıcaz :)))

0|0
    0|1
  • yeni ergenliğe geçtiğim dönemlerden bir gün kayığa bindik bir kaç arkadaş. bir kız arkadaşımız da kayıktaydı. Ayağa kalkıp öteki sandala geçmek istedi. ancak dengesini kaybedip kürek çubuğunun üzerine oturdu. kanamasını durdurduk ama ağlamasını durduramadık. o günden beridir bekaret aramam.

0|0
    0|0
  • kadın ona göre bir eş seçecek erkekde aynı şekilde. cahil cahille yani

0|0
    0|0
  • haklısın.ancak şöyle bir durumda var.kadınlar kendilerine anlayışlı olabilecek nitelikteki erkeklere de meyil göstermiyor.onları sıkacak,sınırlayacak,kızıp yerine oturtacak erkeklere meyil gösteriyor(ne kadar eleştirsemde bende böyle sayılırım..).bunlar erkekliğin birer nişanesi gibi biliniyor.yumuşak başlı erkekler,kadın ruhunedena da pek anlamıyorsa genelde top muamelesi görür.yani ektiğini biçme durumu sözkonusu ; )

0|0
    0|1
  • peki sana bir soru bir kız 10 kişiyle yatıpta esnek derse nolacak?

0|1
    0|0
    • O, onun bileceği iş bizi ilgilendirmez.

Farkındaysan burada bir genelleme yapmadım, kızlık zarından bahsettim.

• diktirme olayına gelince ömür boyu eşi aldatmakla farkı yok dürüst davransa daha doğru olur

• deneme sürüşü diye bişe var

2|1
    1|0
  • evet. esnekligi dogustan olmamasi vs hep yikiyor. yikacak da.

0|0
    0|0
  • cok geç oldan sylese neyse zatn genel evdekını istediyin kadar dik anlaşılır :D

0|0
    0|0
  • Yazdıklarına aynen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • haydar hocanın bir yazısı vardı onu okuyun derim

0|0
    0|0
  • Herkes sevişsin ama kimse aşık olmasın evlenmesin.

0|0
    0|0
  • O tür aksiyonlar bana çok uzak. Sülalemi bırak ailem bile söz söyleyemez benim üzerime.

Ayrıca dikildikten sonraki kanın rengi daha açık oluyor. Meraklısı ordan anlayabilir.

1|0
    0|0
    • İnsanlara anlatamıyorsun, sorun orada.

• Bu konulara girmiyoruz, biliyorsun. Yönetim abi kızıyor.

• Ahh unutmuşum..

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevişmek yanlış değildir, yanlış olan yanlış insanlarla sürekli aynı hataları yapmaktır. Neymiş, helalinle yapacakmışsın. Doğru insanı ve doğru kalbi bulduktan sonra onunla ilelebet sürdüreceğin bir ilişkiye eminsen zaten helalin olmuştur o senin. Herşey bir kağıt parçası üzerinde ki imza mı acaba? Bazen cidden Türkiyeyi terketmek istiyorum, sırf bu düşünceler yüzünden.

1|2
    1|0
  • Çok mu kitap okuyosun? Harika bir mizacın var senin kuzu :D bu konuda o kadar çok şey yazıldı ki burda insanlara bir şeyi anlatamıyosun çünkü anlamıyolar kıt beyinliler

1|1
    0|0
Yükleniyor...