Evlendiniz seneler sonra eşiniz sizi yurtdışına tatile çıkardı ve şöyle fantazileri olduğunu söyledi?

o ana kadar gayet normal dört dörtlük giden ilişkiniz var cinsellik ve normal yaşamda hep size sadık olmuş asla aldatmamış yalan söylememiş sizi çok mutlu ediyor maddi manevi fakat yurtdışında iken1- grup seks fantazisi olduğunu bunu bir kere de olsa yaşamak istediğini söylüyor 2-siz başkasıyla seks yaparken izlemek istediğini söylüyor bu iki fantaziden hangisini yapabilirim derdiniz ?

• 1 kere olcağı için grup seks yaparım oda evliliğimizde hiç yanlışı olmadığı için.
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Ancak başkasıyla seks yaparken eşime izletirim 1kere kudursun madem kendi kaşındı:D
    17% (2)20% (1)18% (3)Oy Ver
  • Ikisinide yaparım eşim 1kere sadece bir dahada yapmam bilesin derim öyle ise kabul ederim:D
    17% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • Ikisinide yapmam boşar gelirim:D
    58% (7)60% (3)59% (10)Oy Ver
  • Ben olsam bu durumda şunu yapardım şıkkı:D
    0% (0)20% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Siz ben uyuyunca bu muhabbetlere mi giriyorsunuz :(

Olm iyiymiş la :-):-):-)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• D: Ikisinide yapmam boşar gelirim:D 7 2 9 (69%)

kanka copy paste aahahahahhahaha

0|1
    0|0
  • ikisini de yaparım yazık içinde kalmasın ama grupta 2 erkek ve tek ben olurum başka kadına yer yok :))

0|1
    0|0
  • insanların fantazi anlayışı ne kadar garip, ben seksi iç giyim anlıyorum fantazi deyince link oysa sizin yazdıklarınız xcsrfesffg neyse...

0|1
    0|0
  • öyle şey mi olur kardeşim

0|1
    0|0
    • bilmem ben sizlere sordum olurmu olmazmı diye :D şıklar mevcut istedeğini dersin özgürsün;)

• duygusal bir şeyler hissetmediğim kimseyle seks yapmam direk boşarım diğer türlü olursa en azından deneyimlemiş olur aklında kalmaz:) kadın yüreği işte adamı terk ederken bile seçme hakkı veriyorum:D

• aynen yapabilirsin istersen izlerim ama sonrada tekmeyi basarım hahaha süpermiş güldürdün beni:D

Erkekler Ne Diyor 4

• yok artık abi :)

0|1
    0|0
  • Hatunlara "Ben tek siz hepniz" diyip tek kale maç yapabilirim..

0|1
    2|0
  • siz hangisini yaptınız peki?

0|0
    0|0
  • Cinsel anlamda bir kısıtlamamız yok. Her türlü yeniliği istenirse deneriz. Her ne kadar kafa yapımız böyle isede gerçeğe döküldümü hayır. Kafa yapina uygun bulamazsin.

1|1
    0|0
Yükleniyor...