Sizce bir erkek bir kadının hala bakire olup olmadığını anlar mı?

AlevinKizi
Enteresan bi soru bence. Bugün dostlarla konusurken takildi kafama.

Erkekler ,bir kadinla yatarken bunu hissedermisiniz?

Tamam kan cikinca belli oluyor onu bizde biliyoruz ama Penisiniz ile penetrasyon yaparken bunu fark edermisiniz?

Nasil bir his olur? Yada hic farkina varmazmisiniz?

Simdi bana ~ Yok babam ben hemen anlarim havalarina girmeyinde adam gibi cevap verin bakayim :D Yedim sizi
Sizce bir erkek bir kadının hala bakire olup olmadığını anlar mı?