Sizce bir erkek bir kadının hala bakire olup olmadığını anlar mı?

Enteresan bi soru bence. Bugün dostlarla konusurken takildi kafama.

Erkekler ,bir kadinla yatarken bunu hissedermisiniz?

Tamam kan cikinca belli oluyor onu bizde biliyoruz ama Penisiniz ile penetrasyon yaparken bunu fark edermisiniz?

Nasil bir his olur? Yada hic farkina varmazmisiniz?

Simdi bana ~ Yok babam ben hemen anlarim havalarina girmeyinde adam gibi cevap verin bakayim :D Yedim sizi

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• neymiş darmış da girerken zorlanırmışta yok efendim hemen penisin üstüne atlarmışta acemi gibi davranmazsa hemen anlarmışta. bıla bıla bıla darmış neye göre kime göre dar her erkeğin çükü aynı boy mu? her kadının kukusu aynı çaptamı hem bilgisizler hemde ahkam kesiyorlar hemen hemen hiçbir erkek anlayamaz tabi daha önce zar bozma tecrübesi fazla yoksa

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 26

• İlk girişte aşırı dar olur genelde ve seninde söylediğin gibi kan gelir, ama esnek zarlar var onlar da kanama olmaz.. Bunu anlayabileceğimiz bazı noktalarda var, ilk başta dediğim gibi mesela darlık, sonra vajina çepheri kendini belli eder, mağara gibidir girip çıkınca muhakkak kapıda bir kayma ve sarkma gibi eylemler olacaktır.. Yani sadece içine girmeden de oral yol ile bunu anlayabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • sanmıyorum !

1|0
    0|0
  • bu soruyu inşallah bakire olmayıp ilişkiye girdikten sonra aşkım valla benimki çok esnek demek için sormamışındır. bakireyim diyip yatağa girerler oralı beceremem diyip p*rno yıldızı gibi yalarlar, ilişkide beceriksizim derler bıraksan o seni cikecek. yemeyin bizi belli oluyo söylediğiniz yalanlar

1|1
    0|0
    • yoo bende gencken cok p*rno izlerdim ve atesliydim bende hic denememis halde cok iyi yaptim orali :D hahayt

• kadın erkeği isterse kandırabilir ama erkeğinde silahları vardır bakire kadın yüzünden belli olur bakışları mimikleri bir erkeğe baktığı zaman çekinmeden bakması bunu burda yazarak anlatmak çok zor ancak pek çok kadınla yatmış tecrübeli erkek bunu pat diye anlayabilir sondaja bile gerek kalmaz ayrıca ilişki esnasında erkek kadına yem atarak onun tepkisinden birşey çıkarabilir ama orasıda biz erkekle kalmıs ama fazla tecrübesi olmayan erkek kolayca kanabilir buda kadının vicdanına kalmıs

0|0
    0|0
    • okudum en sacma cevap! ne ALAKA? oglum bir kadin belki seks yapmamis ama atesli olabilir! bende öyleydim , herseyimi simdi kocam olan adamla yasadim bu konuda sansliydim ama bundan öncede,gencligimdede hep atesli bakardim ,flört ederdim ,severdim cilveli olmayi ama bukadar yani , bu illede : bakin *ikildim ! demek degildir..cok yalnis ayol

• allah kızlar güvenmediği için tıpa vermiş , sen şöyle düşün bir 330 cl kola düşün 1 yıl açık kalsın sonra ağzını daya ama içme , içme çünkü tadı kaçmiştır bir ton mikrop girmiştir ve bozulmuştur kısacası ;)

0|2
    5|1
    • allah millete su ve sabunda vermis ,sende bir her buldugu delige girmis olan bir pipi düsün mikroplu..iyyy :D yikanin be ya

• cevap hakkı doğdu bana onun için yazıyorum yoksa çokta pipipde yani şimdi normalde bu sorulara hiç cevap vermek tarzım değildir kimin deliği yırt kimin ki temiz kimin şeyi bakire falan işte umrumda değil ama soruyo sormuşsun bende objektif bir biçimde cevap verdim sanırım senin sorunun var delikle ilgili ama söyleyeyim merak etme anlamaz çünkü o sırada senden gelen zevk suyu ona engel oluyor anlamasına bu da sana benden son yorum hee ayrıca cehennemin dibinde olsan bil

• cehennemin dibinde olsan bil ben sana elimi uzatırım bu da benden sana son kıyahım ;)

• Bakireyse yada canli canli gormemisse gorunce korkar :)

degilse hoc ses cikarmadan ilk once bi kavrar sonra oper koklar :)

is kandirmaya gelince opup koklarken anlasilir durum yani ben anlarim en azindan ne kadar baskalariyla biseyler yasandigini :) (arkadasin biri dudaklar demis.hakli ;) )

Lilililililikilililikililili yar meselesi ;)

0|0
    0|1
  • tavırlarından bir miktar anlaşılıyor ve kan gelmesede vajinaya ilkkez girildiğinde his farklı oluyor. eğer erkek daha önce bunu yaşadıysa anlama şansı var.

0|0
    0|0
  • kızlık zarırının varığını yokluğunu ancak daha önce birsürü kızlık zarı yırtarak deneyim etmiş biri anlaya bilir daha önce sadece 1 kere yada hiç kızlık zarı bozmamış biri anlayamaz

0|0
    0|0
  • sadece tavırlarından hissedebilirsin belki ama garanti olması için yine kendi gözünle bakmakta fayda var bazen oda yeterli olmayabilir her kızda kan gelecek diye birşeyde yok onun için doktora götürmelisin...

1|0
    0|0
    • abi ne dicen gel bi doktora gidelim ben sana güvenmiyorum mu :D ya kız gerçekten bakireyse? ayıp lan

• demi :D bana bir erkek öyle gelse al sana bakirelik diye basarim

• Anlamsız olmuş. Bakacak kadar bir noktaya gelebilsen bir doktora götürsen ne olur götürmesen ne olur ...

• internetteki yazılarda zor girdiğini ve dar olduğunu okumuştum o.O

0|0
    0|0
  • oral yaprken de anlayabilirsin eğer yeteri kadar bilgin varsa 1 dokunuşla anlaşılır

0|0
    0|0
    • cünübettın hahay .D guldum

• oglum sana muayeneyi soranmi oldu :D

• iki gözüm canım cicim doktor alet sokuyor dedin ben sana nasıl olu gösterdim kimsenin bi yere bişi soktuğu yok tek bir bakış arif olan tek bir dokunuş yeter:)

• ben görücü usülü taraftarıyım :))))

0|2
    0|0
  • anlarım heralde ama daha bi kadının ilk erkeği henüz olmadım

0|0
    0|0
  • cidden zordur bunu anlamak ve anlayabilen erkek sayısı çok azdır. Ya jinekolog olacan ya da bir sürü bekaret almış olacan

0|0
    0|0
  • tamam ilk ilişkiden sonra bi miktar gevşer, ama ilkiyle kıyaslayamayacağın için bilemezsin. eğer çok fazla yaptıysa vajina girişinde ufak etlenmeler olabilir, tek anlayabileceğin o.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ve kesinlikle anlaşılır kanı geçtim hal ve hareketlerden ve zorlanmadan anlaşılır

0|0
    0|0
  • bilmiyorum anlaşılır mı? umurum da mı? değil

1|1
    1|1
  • diyelim ki bakire değilsin ,gerdekte heyecanlı sexten anlamayan stresli biriymiş gibi takılırsın eşin daha girmeden acıyo falan dersin

ben ise bi yolunu bulup dudaklarını ayırıp içine bakarım ne var ne yok diye o yüzden her an herşey olabilir

0|0
    1|0
  • Fiziki olarak değilde manevi olarak hissedilir kanımca .

1|0
    0|0
  • çok iyi oyuncu değilsen anlar zaten yatmaya bile gerek yok

1|0
    0|0
  • bilir kişiyim!

0|0
    0|0
  • Anlasılır

0|0
    0|0
  • Evt anlasiliyor burdan acik acik yazilmaz ama

0|0
    0|0
  • psikolojik durumdan şaak diye anlar.

0|0
    0|1
  • hal ve haraketlerinden kolaylıkla anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • girerken içine anlaşılıo..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• soru yanlış olmuş. bence şöyle olmalıydı her türlü ilişki yaşayıp hala bakire olanı nasıl ayırt edersin?

2|0
    0|0
  • Anlayamaz.

0|1
    0|0
  • bılemedım sımdı :D ama anlasılmıyordur sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Esnekse sittin sene anlayamaz kendimden biliyorum. Bir kere ilk ilişkide şaaaakkk diye anlarız diyen erkekler var. Piskolojik durum demişsiniz doğrudur, darlık zorlanma demişsiniz doğurudur. Fakat kadının vajinasında öyle kaslar vardır istediği oranda kasabilir kadın ki hele bi de esnekse kızlık zarı sizi çatır çatır yer. Hele üstüne iyi oyuncuysa ohoo yırtsan kendini çözemezsin olayı. Bakarak anlaşılabilecek birşey değil. Gerçi zarı yırtılmış hatunu da iyi oyuncuysa çözemeyebilirsiniz. Zaten kanama olması da normal birşey değilmiş çok aşırı kasılan kızlarda yırtılma olmaktaymış duyduğuma göre. Bence kanarsa bırakmak lazım çünkü enfeksiyona direk açık yara, Acı verirsiniz hatuna.

0|0
    0|0
  • bazı kezbanlarda zar yerine kale duvarı olduğunu düşünüyorum. her türlü hissedilir kanımca.

0|1
    0|0
Yükleniyor...