Tahlillerde bakire olmadığı ortaya çıkar mı?

Kız arkadaşım 17 yaşında idarını yaparken yanma ve sızlama oluyo ve ay başı günleri haricinde kanama ve ağrısı oluyo bazen doktora da kan ve idrar tahlili yaparlar diye gidemiyor çünki bakire değil acaba bu tahlillerde bakire olmadığı ortaya çıkar mı şimdiden teşekkürler ?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Hayir ortaya cikmaz net.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim duymak istediğim buydu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Kani kolundan alir, idrarida doktorun önünde yapmayacak herhalde. Arkadas her seyi biliyorsunuz da, bir de az biraz okusaniz.

0|0
    0|0
    • ya şahsen ben mühendisim fakat olayların içinde olduğun zaman bide karşı tarafı o halde görünce korkmuş ve tedirgin insan bildiğinden bile şüphe ediyor emin ol bunu yaşamadan bilemezsin bende emin olmak için fikir alıyorum sadece yoksa bende biliyorum ama deseki senin adın bu muydu valla ondan bile şüphe eder kimliğime bakarım .

• Hmm, tamam o halde madem stres yapmissin. :-)))

• hem öyle hemde sinir de var yardım da atmek istiyorum acıyorum iyice böyle mala döndüm

• sanırım gonore hastalığına yakalanmış. n gonorrhoae mikrobu kapmış yani.

bu mikrop cinsel yolla bulaşır (!)

doktora gidip ilaç kullanması lazım.

direk ilaç da azabilir, üretral akıntı örneği de alabilir.

0|0
    0|0
    • bakireliğini alan ben değilim 1 , 5 yıl önce olmuş bu olay şimdi etkisini gösterir mi o kadar aradan sonra ?

• bilmiyorum ama sanmam

• Bişey olmaz ancak sadece hamile olduğu ortaya çıkar yoksa bakirelik değil

0|0
    0|0
  • ordaki tahlillerde bakirelik belli olmaz kızlık muayenesi değilki bu anlaşılsın anlaşılmaz...

0|0
    0|0
  • jinekolojik muayene yapmadıkları sürece ortaya çıkmaz

0|0
    0|0
  • Tabiki cikmazda hamilelik durumu olursa

0|0
    0|0
  • Hyr çıkmaz mantar falan vardır gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok be dostum gitsin rahat olsun çıkmaz ( tabii hamile değilse )

0|0
    0|0
  • çıkmazz. taş düşürüyo

0|0
    0|0
    • taş olduğunu sanmıyorum onun acısına dayanamaz o olsa bilirim o acı farklı bir acı insanı öldürüyo

• ya kız hamile değilse bakire olup olmadığı belli olmaz bekaret testi yaptırmayacanki sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...