Kız arkadaşım kız olduğunu söylüyor ama cinsel birliktelik yaşadık kan falan gelmedi. Yalan mı söylüyor?

yanı kız degıl kan gelmeyınce nasıl olur gelmesı lazım falan demeye basladı daha sonra benım kızlık zarım esnek olabılır dedı sızce dogrumu söyluyor esnek olma ıhtımalı yuksek mı mesele kız olup olmaması degıl bana yalan söyleyıp söylemedıgı

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Biz şimdi "Hayır.Kız değilmiş." desek, kız arkadaşının yalan söylediğini mi düşüneceksin? Eğer yalan söylediyse bile, bu onun suçu değil.Bu sistemin(dizgenin), düzenin suçu.Düzen diyor ki; "Eğer bir kız bakire değilse fahişedir." O da bu yüzden belki yalan söylemiştir.Ama yalansa seni sevdiği içindir.Çünkü düzene göre bir erkek, fahişeleri sevemez.Bu bir kuraldır! Ama şunu da aklında bulundur.Kız arkadaşının kızlık zarı esnek olabilir, kalın olabilir.Veya kız arkadaşın mastürbasyon yaparken, spor yaparken yanlışlıkla kanatmış olabilir.Olabilir de olabilir...Ama sen onu sevmişsen, ona güvenmen gerekirdi.Yani ondan şüphe etmemeliydin.

0|1
    0|0
    • haklısın aslında ama benım ıçın kız olması çok onemlı degıl yalan soylemesın onu ıstıyorum

• bana kız oldugunu soyleyınce benım ıçın sorun degıl bunlar daha once bırseyler yasamıs olabılırsın dedım ama bır sure bırlesme bıle tam manada olmadı ben kızım dedı daha sonra oluncada aa kan gelmedı dedı bana bıraz acayıp geldı

• Önceden konuştuysan esnektir o zaman.Zaten normalde çok az kan gelmesi lazım.Ama toplumda "Cinsellik acı verir.", "Gerdek gecesi erkeğin ailesi kanlı çarşaf bekler." vs. saçma şeyler olmasından dolayı kadın kendini sıkar.Sıkınca da hem normalinden fazla kan gelir, hem de daha çok acır.Kız arkadaşın kendini fazla kasmadığı için hiç kan gelmemiş de olabilir yani...

Kızlar Ne Diyor 10

• tabikide olabilir! kan gelmeyedebilir! Hem kiz degilse ne olmuski? Sana ne oluyor yani?

Anlamiyorum bu mantigi .Oglum madem kizla yatacaksin neden senin icin bir önemi varki bunun ?

Gercekten kizlik zarina deger verseydin yatmazdin kizla.

Sallayin sunu artik uyanin. Ikiniz birbirinizi seviyorsaniz ve cinselligi yasayacak yasdaysaniz ve kendi sorumlulugunuzu kaldirabilecekseniz sallayin zarida yasayin cinselligi..kime ne ? herkes kendinden sorumlu arkadassssss

2|1
    0|0
    • adam diyorki mesele dürüst olması kız olması değil.

• ıyıde ben bu konuda bısey mı dedım durust mu degıl mı onu anlıyamıyorum kan gelmıs gelmemıs onemlı degıl ama boyle bır konuda yalan soyluyosa sorundur bu durust olmadıgını gosterır

• tamamdir ozaman kuzum :D mucuk diyorum ozaman sorun yok ,ya haklisin dürüst olmak gerekir ama belki tavrindan korkmus olabilir

• Biraz Haydar Dümen okuyun :))) Esnek olabilir zarı ya da senin için bunun önemli olduğunu düşünüp seni kaybetmemek için yalan söylemiş de olabilir. Hem bakire değilse sanane? Anlamıyorum ki bu mantığı. Seni seviyor sonuç olarak, sen de onu seviyorsun. Bakirelik bu kadar önemli olmamalı.

0|0
    0|0
  • yüksek bu olasılık . Anlama kanla manla olmazki.Hatunun cinsel performansıyla olur.Daha önce başka hatunla bilrikte olduysan bunu anlaman zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
    • cınsel performansla nasıl bellı olur anlamadım

• tecrübeli gibi duruyorsa senden öncede biriyle birlikte olmuş demektir

• esneklik sıkça yaşanan bişey diye okumuştum bi yerde kız arkadaşına güveniyorsan sorgulama daha fazla

0|0
    0|0
  • Abi rahat ol, benimde aynı sey basıma geldi bu kız için çok kötü bi durum bunu ona yansıtmamaya çalış.

Kızlık zarı çeşitli şekillerde, yerlerde olabilir. Mesela benim esnek ve baya içerde. Ama baskasının normal ve önde olabilir. Bende de ilk ilişkimizde kan gelmedi, erkek arkadasım bisey söylemedi ama ben rahatsız oldum hatta çok kavga ettik tepkisiz olduğu için. Neyse bu zar ilk ilişkide patlamaya bilir, benim ki ilkten sonra 7.de patlamıstı. Kız arkadasına tepk igösterme zamana bırak.

0|0
    0|0
  • hiç gelmeyebilir.esnekse doğumda yırtılabilir.bir kaç saat sonra gelirse koyu renkte gelir.bir kaç damla olabilir.o an gelirse bildiğim kadarıyla rengi açık olur.gelecek kanın miktarı herkeste farklıdır.ona güvenmiyosan bu ilişkiye devam etme.sana yalan söyleyecek değil.eğer doğru söylüyorsa ve sen onu bırakırsan senden sonraki sevgilisine haksızlık yapmış olmayacak mısın.en başta da sevgiline?

0|0
    0|0
  • esnek oluyor bıçok kişinin 2 3 sefer sonrakınde bıle kanama olabılır.mınnacık da gelebılır.hiçte gelmeyebılır.nette de bakabılırsın doğru bişey bu.

0|0
    0|0
    • minnacık :D

• görmedm ama arkadaslarmn böyle bıcok kısı yaşadı bu sorunu cnku ordan bılıyorum

• minnacıkmı dediler :D

• doktora gitmeden anlaşılmaz doğru olup olmadığı

0|0
    0|0
  • esneklik çok yaşanan bi durum benim de olmuştu, kızı yargılama bi doktora gidin bence

0|0
    0|0
  • Esnek de olabilir, kız da olmayablr ama güveniyosan kıza ,onu kırma derim. jinekolog anlar bunu.Gidin baktırın zarın yeni mi yoksa önceden mi yırtılp yırtılmadgını söler size.

0|0
    0|0
    • onu kırmak ıstemıyorum bunu yaparsam bana kırılır ama bana yalan soyluyomus gıbıde gelıyor

• Önce güven olmalı.Sen onu ve karakterini bilmiyo msn ?Haklısın bunu yapan çok insanlar etrafmzda ama onu ,sevginizi harcama bence.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben 3 sene önceki kızarkadaşım için ailemi evimi terkettim

bana kız olduğunu söyledi ama eski erkek arkadaşı bunu tehdit ediyordu seni rezil ederim vs diye

biz birlikte olduk kan gelmedi

ben görmedim

sonrasında lavaboya gitti kan geldiğini söyledi

bende inanmadım baktım kan falan yoktu

ama ben en başından ona dedim ki : eğer birşey yaşamışlığn varsa en baştan söyle sonra süpriz olmasın

o bana dürüst davranmadı bende kafamdaki soru işaretlerine cevap veremedim ayrıldık

bana dürüst olsun isterse o..pu olsun

öncesi ilgilendirmez , ama yaşamamışsa doktora giderseniz ve sonrasında da gerçekten kız arkadaşın doğru çıkarsa

ne yapacaksın

benim sana gerçekten tavsiyem şu kardeş

Eğer bakire kız arıyorsan , kimsenin bakire kızında gözün olmasın. Kimseye dokunma

Sen bekaret bozmazsan , ben bekaret bozmazsam ve diğerleri de bozmazsa

etrafta bakire kız kalır o zaman

3|0
    1|0
  • kızık zarı bozulduğunda illaki kan gelir. kan gelmeme durumlarında zar bozulmaz yani esnektir. yani senin anlıcağın eger kan gelmediyse ve sevgilin doğru söylüyorsa kızlık zarı hala duruyordur.

1|0
    0|0
  • doğru olabilir bazı kızların hymen zarları gerçekten cok esnek olabiliyor ve ömür boyu ilişkiye girsen bile yırtılmayabiliortaki ilk normal doğumunu yapana kadar. ama yalan mı gerçek mi sölediğini seks sırasındaki harkerlerinden anlamaya çalış tecrübeli mi yoksa acemi mi davranıyor. olay sende çözümlencek kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • sanki burdaki herkes kızmı değilmi oldugunu anlattıklarından anlıyo, tövbe yaa, wampirmisin olm nedir bu kan takıntınız?

1|0
    0|1
    • sen sordugum soruyu tekrar oku bence ben kan geıp gelmemesını takmıyorum acaba bana yalan soyluyor olabılırmı dıyorum

• şii tm sus ok

• emredersın

• %50 kanamıyor zaten, kız arkaşından kanszlık falan varsa ondan olabilir. veya esnek olabiliyor. dürüst değilse o da onun günahı dostum takma kafana. daha önceden bakirelik benim için önemli falan demiş miydin?

0|0
    0|0
  • bi doktora gidin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...