Doğum kontrol hapı ile saç besleme?

anneannem eczanedeyken bir kadınla karşılaşmış, sohbet etmeye başlamışlar ve kadın doğum kontrol hapından 10 tanesini şampuanına döküp çalkalıyormuş eriyene kadar. onunla yıkanıyormuş. saçlarım sıfırken şimdi gür bir şekilde çıkıyor demiş. ben normalde doğum kont. kullanıyorum ama saç için olanını ilk defa duydum. deneyeniniz ya da duyanınız var mı? açıkçası çekindim ya yüzde tüylenmeye yol açarsa? saç konusunda da sıkıntı yaşayan biri değilim ama çok da merak ettim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne olduğu belli olmayan şeyleri deneme bence. saç için olan doğum kontrol hapı diye bir şey yok zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya doğum kontrol hapının amacı zaten birşeyin çıkmasını önlemek değil mi? Ters mantık var bu işte bilemiyorum. =D

Şaka bir yana emin olmadığın kimyasal maddeye bulaşma. Kesinleşmişi badem ve zeytinyağı.

0|0
    0|0
    • doğum kontrol ilacının bir sürü amacı var. genç kızlar da kullanabiliyor farklı sebepler yüzünden.

• bahsettiğim formülün gerçeklik payı varsa bile hiçbir erkeğin bununla özellikle uğraşacağını düşünmem zaten :))

• Bizim öyle bir sıkıntımız oldu mu derman belli; ustura. Çözümü kökten =)

• başka deneylerde yapmışmı nebiliyim mezarden ceset cıkarıp üstünde zıplamışmı canlansın diye (:

0|0
    0|0
  • inanma bence

0|0
    0|0
  • yumurtaylada sütü karıştırınca şampuan oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayata aklima gelmezdi :)

canim Hint kadınların sence sacları neden okadar gür ve uzun ? cunku süt ile yıkıyorlar :) Hint arkadasim söyledi bunu bana. haftada bir kere yıka ve 10 daka havluya sar bekle. ondan sonra yıka hepsini :)

1|0
    0|0
  • tatlım bende bir arkadaşımdan duydum ve uyguladım. halada devam ediyorum. Ama saçlarımı gürleştirmedi sadece uzattı ama baya bir uzattı. ben memnunum hiç bir yan etkisinide görmedim.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bir kenara yazayım o zaman :))

• Böyle söylemlere ınanmam ve asla uygulamam. Kaş yapayım derken göz cıkar fallan keltoş kalırım.

0|2
    0|0
    • ben de aynı şekilde internette falan duymuş olsam sallamazdım ama kadın kendi ağzıyla söylediği için aklım takıldı

Yükleniyor...