Sürtünerek mastürbasyon yapmak kızlık zarına zarar verir mi?

Ben yumuşak bir ayıcığa, yastığa filan sürtünerek mstrbasyon yapıyorum kızlık zarına bir zarar gelir mi? Bu zamana kadar hiç kan filan gelmedi bir acıda hissetmedim.. Ama benim haberim olmadan bozulur mu paranoya yaptım resmen :(

Güncellemeler:
Dalga geçmeyelim lütfen ciddi bir soru

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• dalga geçmiyorum ama şu garip çelişkili düşüncelerinizi de dile getirmeden de duramıyacağım.

bir bakıyorum haberim yokken bozulurmu diye soru soran kızlar

bir bakıyorum ilk gece çok acır mı korkuyorum diyor.

bu bir çelişki değil mi?

neyse cevap vereyim. içine bir şey sokmadıkça bir halt olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ayıcık azmazsa sorun olmaz bence :D

1|0
    0|0
  • güzelim sen mastürbasyon yapmayı biliyorsun da kızlık zarı nerede, nasıl yırtılır onu mu bilmiyorsun? yeme bizi...

0|0
    0|0
    • benim bildiğim vajinanın içine sert bir cisim girdiği zaman bozuluyor ama sürtünerek de bozulan kızlık zarı var diyorlar ondan sordum

• her duyduğuna inanma, ben cinsellik ile ilgili bütün bildiklerimi en az üç farklı kaynaktan araştırarak öğrendim. araştır ya da gerçekten bildiğine inandığın kişilere sorarak öğren ya da bir uzmana danış. sürtünerek kızlık zarı yırtılmaz, zorlanarak yırtılır.

• olmaz. tabi aşırıya kaçmazsan. bazen fazla çok zevk aldığınızda farkedemiosunuz sanırım acıyı fazla sert sürtünüyosunuz yani yaşadıklarımdan düşünerek yazıyorum. ama biraz dikkatli ol yine de bence

0|0
    0|0
    • evet bende ondan korkuyorum

• yumuşak bişeylere yastık vs. hiçbi şekilde bişi sokmadan. ne çok yavaş ne çok hızlı hiç kan gelmedi ama yinede tedirgin oluyo insan

• yastıktan zarar gelmez bence ama zevk verir mi bilmem

• senın haberin olmadan bozulmaz eğer bozulursada vay ayıcığın haline

0|0
    0|0
  • Vermez rahat ol o ic bu dis

0|0
    0|0
  • içine bişey sokmadıkça bişey olmaz ama yinede dikkat et

0|0
    0|0
  • hiç birşey olmaz sürtünmeye devam

0|0
    0|0
  • asdadadafdsfdadsfadfasfas

0|0
    0|0
  • Yok bozulmazda ayıcığın kızlığı bozulabilir belki :)

0|0
    0|0
  • İnsan Böyle Soruları Okuyunca

İnsan 2 Kat Prezervatif Takaydı da Diyor .. Neyse ..

1|0
    0|0
    • niye ya :D

• Senin gibi Soru soranlar ya da Bu tarz Şeylerle başvuranlar olmayadı diyo :)

• :)) bozulmaz ama aşına bılır sanırım :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır arkadaşım hiçbir şekilde zarar vermez ancak ayıcığın uç kısımlarını fazla çine sokmamaya özen göster yani vulva veya klitoris kısmına sürtersen birşey olmaz merak etme hem kan da gelmemiş :) ben de vibratör kullanıyorum ancak dediğim gibi uç veya sivri kısımları vajinanın içine fazla girmesin yeter :)

1|0
    0|0
  • yastıkla bir kız nasıl tatmin oluyor anlamıyorum :D herkes oluyorsa ben neden olamıyorum :D neyse içine bişi girmediği sürece bişi olmaz

0|0
    1|2
    • yeni başlayanlar için sanırım :D ama dikkat etmek zorundayız ne yapalım :D

• içine sokma , hem ayının pipisi de yok ki :D

2|0
    1|0
    • işte amaç o zaten pipisiz bişiler yapmak şimdilik tabi evlenince pipi olcak elbet :D

• sürtereken aşırı olunca parmak giriyor sıkıntı bu :)

• ayıcık erkek mi dişi mi? o önemli :))))

1|1
    1|1
Yükleniyor...