Erkekler sorum size, bir erkek size oral yapmak istese kabul eder misiniz?

Cinsel anlamda beraber olması size hoş gelmese de bir erkek size oral yapmak istese kabul eder miydiniz ?

Yanlış anlamayın gay falan değilim merak ettiğim için soruyorum :D

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Hahaha bu iyi soru olmus :) cuval gecirsinler tek agzina delik acsinlar yoklukda gider

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• arkadaş her bulduğunuzu deliğinize siz s.karsınız erkeğe abaza dersiniz... Erkek abaza değil zevkine düşkündür ama zevkine düşkün diye de her erkek gidip erkeklerle birlikte olmaz. Ağzına da vermez. Onu da geçiyorum beğenmediği kızla bile birlikte olmaz. İğrenir tiksinir midesi kalkar. Bunun aksi olursa şayet o insan sapıktır. Sapıklıkta erkeğe has bir kavram değil. Genel bir kavram olduğundan ötürü kadınlarda da çok aşırı görünen bir olaydır. Siz kadınları da biliyoruz. Birçoğunuz namuslu ayağına geçinirken grup kurarsınız o gruba giren bir erkek hepinizi sıradan geçirdiğinde gülmek ve eğlenmek için "maşallah bizim grubu sıradan geçirdin" gibi cümleler sarfedersiniz. Tabi her bayan bu söze tabii değildir. Yalnız kıssadan hisse kadınlarda da abazalık mevcuttur hatta erkeklerden daha fazladır bu oran biraz gözünü açıp etrafına bakarsan madem kızsın daha iyi sonuçlar elde edebilirsin. Mesela Lezbiyenlik gibi vs.

0|0
    0|0
  • Hayır, etmezdim.

1|0
    0|0
  • 1- Teklifi geldi reddetti.

2- İstemem.

cut.

0|0
    0|0
  • erkekleri iyice bok ettiniz ha..tamam abazalıkta bu kadarıda fazla ama..

0|0
    0|0
  • Yokkk hayırrrrr

0|0
    0|0
  • Etmem, kısa ve öz.

0|0
    0|0
  • dünyada hiç bir kadın kalmasa bile kabul etmezdim..

0|0
    0|0
  • zenciyse kabul ederdim:P onlardaki potansiyele gıcık oluyorum:D

0|0
    0|0
  • asla... asla... asla...

0|0
    0|0
  • Bu ne saçma soru la? Tabi ki HAYIR!

0|0
    0|0
  • yuhh amk :D:D

0|0
    0|0
  • sen kız kıza yaparken zevk alırmıydın amk

0|0
    0|0
  • istemem..cazibesi yok...zevk alamam...

0|0
    0|0
  • İmkanı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yuhh artık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...