Sabah işe gideceksiniz, uykusuz kalma ihtimali yüzünden cinsellik yaşamaktan vazgeçer misiniz?

Ben cok uykucuyum ilerde calisirsam evli oldugum zaman helede sabahciysam bana iskence gibi gelir hafta sonlari neye duruyor sanki.

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Uyku gibisi var mı yaaaaaaaaaa ... hiç bir şey için uyanamam maalesef...

0|1
    0|0
    • Helesükür birtane benim gibi cikdi

• Aynen yoklukda böyle geliyor coguna icraata gecseler cok zor uyku cok tatli birsey

• Aynen ama sadece sabah için değil gece de kaldırmaz kıçını merak etme ben çok gördüm herkes sallamaya gelince on kaplan gücünde icraata gelince hepsi süt dökmüş kedi... İnan bana kadınların cinsel isteği erkeklerden kat kat fazla bizim erkelerin sadece çenelerine vurmuş o kadar..

Erkekler Ne Diyor 21

• erkek her gece ister,

sabahalrı dimdik kalkar gene isteyebılır ;)

sende sımdı ole dusnuosun uyumaya vaktın olcak sankı evlenınce ;)

1|0
    0|0
    • Sersem gibi olurum ben dayanamamki

• 8 saat yetiyor bana ama isde simdi sabah 8 de is alicaksin misal sabah 6 da uyanmalisin dus sac bas is yerine anca gidersin eee o zaman 9 da yatmam lazim ortalama diyeim 1 saat o is olsa saat 10 olur da kim saat 9 da yatarki o is zor

• bence sımdıden bunalrı dusunme fazla takma yane yasayarak alısırsın herseye ;)

• Amaaaaan kim evlenmeyle, ilişkiyle uğraşacak, boşver kız uyu gitsin. Bekarlık sultanlıktır.

0|0
    0|0
    • Öyle yapiyorumben evlenmem kolay kolay :) tek cocuk cok sevdigim icib bazen cok istiyorum helede bebeyi ile ilgilenen babalar görünceicim gidiyor bebek konusu olmasafark etmez gecde evlenirim

• Ne diyorsun ? Koca neyse de bebek hiç uyutmaz. Bence küçük bebeği olan bir komşu bul (alt ya da üst kat olmasın uykunu böler) canın isteyince gider seversin.

Kendi çocuğuna bakmak kolay mı gecesii yok gündüzü yok. cık cık cık...

• Olsun onlara deyer bide o zaman calismam zaten bebeyime kendim bakmak isterim bu arada üst kata 7 aylik biri tasindi ben simdiden o bebeyi sevicem diye seviniyorum :)

• arkadaşlarımla oturacağım zaman bile uykumdan istifade ediyorum uykuyu seven birisi olduğum halde. sevgilim veya eşim öyle bir istekte bulunacak ofiste uyuyacağımı bilsem de eşimi o gece mutsuz bırakmam :)

0|0
    0|0
  • sabaha kadar sevişirim seks yaparım sabah da işe giderim :))

0|1
    0|0
  • hyr..sabah eriksiyonu ile cinsellk yaşar ve güne daha dinamik başlarım..

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Azgın 1 kocaya düşersen seni uykuda bile becerebilir. Yada sen de evlendiğinde alışabilirsin her sabah istersin.

0|0
    0|0
  • Bütün Gün İşyerinde Uyurum Ama Kadınımı Öyle Mutsz Bırakmam Gece :)

0|1
    0|0
  • burada atıp tutanlara bakma.bazen uyku ağır basar bu normaldir.hergece ne erkek ister nede kadın.zaten ara vermek iliski icinde iyidir

0|0
    0|0
  • Fırsatını buldummu hayatta affetmem gece gündüz farketmez 7/24

0|0
    0|0
  • Sex'ten sonra uyku <3

1|0
    0|0
  • menepozamı girdin arkadaşım... kendini tamm düşünmüyon eşini düşün la :D

0|0
    0|0
  • vazgeçilir mi yahuu

0|0
    0|0
  • vaktinizi ona göre ayarlayınn ;)

0|0
    0|0
    • Zor is bunun dusuda var sonra

• diyorum yaa zamanı yaarlayınn kaçta uyuyosun mesela 12 mii 10 11 de işinizi yapın sonra duşunuzu alın 12 de uyuyun :)

• asla yapmadan gitmem yapar çıkar giderim

0|0
    0|0
  • asla geçmem

0|0
    0|0
  • olsada sabahadar uyumasam

0|1
    0|0
  • o zaman da buraya yazarsın kocam bana karşı çok ilgisiz acaba beni aldatıyormu diye

0|0
    0|0
    • Niye öyle olsun hafta sonu yetmiyormu calisan bir bayan olarak cok zor dus al Sacini makyajini yap bide kahvalti ister tamam 2 saat önce kalkarim

• erkeğini elinde tutacaksın gözü dışarda olmayacak he sadece hafta sonu şöyle diyeyim sana evlendikten 7 sene sonra yetebilir hatta ilişkileriniz 15 güne bile çıkabilir.

• yok ya ne vazgecıcem

0|0
    0|0
  • 5 dk 5 dakkadır derim ve vakit imi hızlı değerlendiririm

0|0
    0|0
  • ayni okul yillarindaki gibidir, 1 dakikada gec kalsan 15 dk gec kalsan, gec kaldi diye kayita geciyor.

ise gec kalisim yinede seksden vazgecmem o durumda degilim ama bagzende sekse isyerinde devam edersin, cünkü patron bikac kereden sonra miker :-)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kesinlikle vazgeçmem :) uykuyu da çok sevmeme rağmen

0|2
    0|0
  • vazgecebilirim

0|0
    0|0
  • isteme durummuna bağlı ...

0|0
    0|0