Shemale fantazisi ilk olacak.. Tecrübeliler, ne diyorsunuz?

içimdeki güzel travesti arzusunu bastıramıyorum ve karar verdim güzel ve seksi olanıyla yatacam aranızda bu konuda tecrübeli olan varmı.. nasıl konuşmalıyım.. bazıları kavgacıymış kavga çıkmaması için neye dikkat etmeliyim evleri tehlikelimi? bilgisi olanlar paylaşsın lütfen..

dalga geçenler direk -1 spam...

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Yargılayıcı gözlerden nefret ederler. Onlara çok normallermiş gibi davran. Özel hissettir.

Zaten hepsi bu konuda çok sıkıntı yaşamış insanlar çok kavgacı olmalarının nedeni insanların ona bakış açısı...

Ama neden sevdiğini anlamadım onca güzel kız varken neden onlar?

0|0
    0|0
    • kesinlikle yargılamam zaten.. güzel kızların yeriayrı tabiii ama güzel kadınsı travestilerde çok hoşuma gidiyor yapacak birşey yok benim gözümde onlarda kadın zaten

• tebrikler :)

• travestiye sorsan bu kadar güzel anlatamazdı analizin güzelmiş

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• :D kanka tecrübem yok desem yalan olur 75 yasında bir pasif amca istemişti reddeince küfür etmişti bana ve trolar çok küfürbaz ama ben hep güldüğüm için bana dokunmuyorlar :D sempatik ol biraz normal karsıla ama yapma boşwer kızlar daha cazip be kardeşim :D nasıl bir yokluk seninki.

0|0
    0|0
    • 75lik amcayla travesti ne alaka :) yokluk değil kankaa fantazii karşı koyamıyorum.. ben onları kızdıracak birşey yapmam zaten ama belki heycandan yanlış birşey olur diye

• ne bok yersen ye amk :D sonra fanzetilerini bastıramayıp sana da gelenler olursa sasırma

• olmaz olmaz merak etme :))

• baya dikkatli olmanı tavsiye ederim hepsinin çantasında en az bir falçata bulunur...bol şans :)

1|0
    0|3
    • onu biliyorumda falçatayı çekmemesi için ne yapmam lazım onu bilmiyorum heycandan yanlış bir şey yapmayım :)

• lan sakallıyla ne işim var okumadın kadınsı ve güzel olan dedim

• aksamdan sabaha çıkar bu sakal..

• Bir kadınla nasıl konuşuyorsan aynı şekilde gir konuşmaya..İsteğe göre aktif oluyorum ameliyat olmadım der sana bana pasif ol diyeceksin ücrette anlaşacaksın insanca konuştun mu ne falçata çeker ne küfür eder yaklaşımın önemli

0|0
    0|0
    • evet bende öyle düşünüyorum... yatakta nasıl davranmalı konuşmlı:)

• Bence travma yaşamada kıyaslama esnasında :)

1|0
    0|0
  • Kardeşim Bence yaptığın iyi birşey değil ama cinsel tercihler sorgulanmaz , çok dikkat et sonuçta hepsi erkek ve çok tersler polisler bile tırsıyo gözlerimle şahit oldum dikkat et ona bayan gibi davran gerisi gelir

0|0
    0|0
  • olm sakin ol lan :D

0|0
    0|0
  • yok kardeş bir kadın kadar zevk vermiyorlar benimde kafama takıldı bir tıklayım dedim..Hiç beğenmedim estetikli eli yüzü bayandan bile daha güzel ama bir vajina kadar zevk vermedi bana

0|0
    0|0
    • nasıl oldu peki nerde gördün konuştun

• ne agresifi la uyuşturulup doğaya salınmayı bekleyen hayvan bildiğin...+ zevk flanda almıyor lar yalandan ses çıkarıyor lar ..koyum qötüne hepsinin

• :)

• paran varsa taylanta gıt ama orda bıle dıkkat et paranı calabılıyorlar

0|0
    0|0
    • yok la ne taylantı burda da güzeller var

• link atamıyorum soyle yaz bırı cıkar ama ındırmen lazım Pai - Milky Goo Filing diğeride Ladyboy Moo diye yaz cıkar en ustte sayfası kim oldugunu gormus olun filmlerini bulmn adına

• eyw..

Yükleniyor...