Sitede lezbiyen ya da biseksüel var mıdır?

Erkek arkadaşlar sizlere çok kızıyo haberiniz olsun kızlar :)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kızmıyorum neden dersen 100 tane lezim diyen kızdan ancak 1 tanesi gerçekten lezbiyen ve erkeklerden hoşlanmayandır ..gerisisin hepsi lafta olan şeyler buradaki Abazalarla uğraşmamak için bir çeşit korunma taktiği .. Yani kızlar şunu söylemek istiyor ben seçilmem seçerim demek istiyorlar ..yani erkekler boş yere bizi rahatsız etmesin demek istiyorlar... Ama şu bir gerçek erkekler arasında da kızlar arasında da tahmin edebileceğimden çok daha fazla bisex var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• link erkeksi lezbiyenim ismim buse

0|0
    0|0
  • ben çok kızıyorum evet..

0|0
    0|0
  • Ben kizmiyorum herkesin tercihi kendine...

Soyle bir tespitim oldu sitede bazi kadinlar once butun site erkeklerini ekliyor ardindan profiline "Lezbiyenim" yazip sitede ne kadar kadin varsa onlarida ekliyor.

Bende bu celiskiyi anlamis degilim.

Not: Bu sahislarin arkadas listesinde olmadim olmam. Sadece disaridan gordugum bu.

0|0
    0|1
  • tamam lezbiyenlerin kızlardan hoşlanmasını anlayabiliyorum bir erkek olarak :) ama şaka bir yana tabi tek doğru yönelimin heteroseksüelizm olduğuna inanıyorum, ama tabi kimseyi de kınamıyorum her insanın başına gelebilir böyle şeyler...

0|0
    0|0
  • Lez kızlarda çok güzel oluyor genelde. Hem taş hem de güzel oluyor genellikle. İçim gidiyor bazılarına resmen. Sevgilim lez olsun partnerini de alsın gelsin benim olsun yeter ki diyorum o derece :-) Hem onlar sevişirken ben işimi görürüm :-)

0|0
    0|0
  • normalerden daha çok bu anrmal tiplerden var

0|0
    0|0
  • Sizin kulaklarını çekicem ama kızlar bir sürü erkek arkadaşınız boşta geziyo kızk kıza takılıyosunuz çok kırgınız size ::))))

0|0
    0|0
  • ama biz onu da seviyoruz.. Aynen seni sevdigimiz gibi...

0|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim

• :)

• biliyorsun tek tarafli birsey olmuyor.. sen bizi biliyorsun ama ben seni bilmiyorum.. bilsem eminim severim seni de

• ı*a bisexual

0|0
    0|0
  • her şey var bu sitede

0|0
    0|0
  • Sitede her türden insan mevcut bence.

0|0
    0|0
  • Biseksüelim.

0|0
    0|0
  • Bazen kafamız çok dumanlıyken ev arkadaşıma asılıyorum o bir şey yaptığımız yok sayılır mı

0|0
    0|0
  • okadar kız boa gidiyor

0|0
    0|0
  • ben lezbiyenim

0|0
    0|0
  • evet vardır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8