Erken boşalma, mastürbasyon ve evlilikteki seks..

Arkadaslar evlenmeden önce sürekli mastürbasyon yapipda evlendikten sonra sorun yasiyaniniz var mi? Hani mastürbasyon yapildiginda ileride erken bosalma sorunu olur derler ya, onun icin soruyorum.

Diyelim mastürbasyonla 2-3 dakikada bosaliorsaniz evlenildiginde ya da partnernizle seks yapdiginizda ne kadar süre ile bosalma gerceklesiyor? Ve mastürbasyon yapanlar ilk seks yaptiklarinda ve sonrasinda erken bosalma yasiyorlarmi?

Ciddi cevaplar lütfen ! Tesekkürler!

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım erken boşalma genelde insanın cinsellik anlayışı ve yaklaşımı ile alakalıdır. mastürbasyonda sadece kendini kendi zevkini düşünüyorsun. evlilikte ise bu böyle değil. evlilikte bencillik olmaz. eşler birbirini düşünmek zorunda. burada cinsel yapı farklılığından dolayı da en çok erkeğin fedakar olması gerek. çünkü kadın erkek gibi hemen hazır olamaz. erkek ilişkiye hemen hazırdır. kadın ise belli sevişme süresi sonrası hazır olur. ayrıca ilişki anında da kadın geç boşalır. dinimizde de cinsellik her iki cinse de eşit hak olarak verilmiştir. "kadının erkekte erkeğin kadında hakkı vardır" der dinimiz. peygamber efendimiz "kadınınıza direk dalmayın. öpün sevin koklayın" demiştir. yani sevişmeyi emretmiştir.

ne yapmalısınız. uzun süre öpüşüp yalaşarak kadını orgazma yaklaştırmalısın. burada asla bencil olmayacak ve öncelikli kadınını düşüneceksin. kendini değil onu heveslendirmeye çalışacaksın. nemlenmesi ve tepkilerinden ilişkiye hazır olduğunu anlarsın. içine girdikten sonra da kendini geri plana atarak eşini heveslendirmeye çalışacaksın. o orgazm olmaya yakın kendini de heveslendirerek birlikte mutlu olacaksınız. evliliklerde birbirini tanıma dönemi gerekir. ilk zamanlar mutlaka problem yaşanır ama birbirini tanıdıkça rayına oturur.

0|2
    0|0
    • Tesekkürler! Ön sevismenin önemini biliyorum, onda sorun yok. Dedigin gibi dinende dogru olani odur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Zihnin 2-3 dakikada boşalmaya programlanacağı için sorun yaşayabilirsin. Boşalmanı tutabiliyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • evliyim. o tür şeylere inanma. hiç ilgisi yok. herşey normal.

0|1
    0|0
  • bence alakası yok...

kendi deneyimlerimi paylaşayım.

-cinsel istek aşırı duymadığım biriyle ilk uzun sürüyor ilikşki. 1 saatten fazla boşalmadan geçebiliyor. ilk boşalmadan sonra sertleşme zor oluyor arzu olmadığı için.

-sırf seks için biriyle beraber görüştüysem, geçmişini bilmem, etmem tanımıyorsam yani. seks süresi fena değil. iki posta oluyor. toplamda bir saat civarı.

-tanıyor ve hoşlanıyorsam değişebiliyor. bazen çok heyecanlanıp erken boşalıyorum ilk 2 seferde. bazen böyle bir sorun olmuyor. sabaha kadar devam ediyor. 4 posta filan toplamda. kesinlikle sertleşme sorunu filan olmuyor. hep arzu, istek modu.

masturbasyon mu? hemen hemen hergün yapıyorum...

tabii bu benim bünyem benim hayatım, herkeste böyle olmayabilir... cinsellik kişiye özeldir, herkeste farklı şeyler farklı etki/tepki yaratır...

0|1
    0|0
Yükleniyor...