Ya ben acaba doğru mu yapıyorum ? kızlar bu şekilde yapanınız var mı

ben çok uzun süredir mastürabasyon yapıyorum yaşım 24 daha önce kimseyle bir ilişki yaşamadığım için boşalma orgazm nedir bilmiyorm yaptıktan sonra ıslanıyorum bütün vücudum uyuşuyo gibi oluyo kendimden geçiyorm bilmiyorum bunun adı orgazm mı?

artı ben üzerimde bir şey varken mesela iç çamasırım ya da ince çorap varken yapıyorum çıplak olmuyorum...

klistorisimle de oynamıyorum iç çamaşırım varken dışından sürtünerek elimle vajinamı okşuyorum bu 5 10 dk arası bir şey sürüyo tabi çok istekliysem ;)

ya oturarak yapıyorum ya da yatarken yapıyorum ve icine de bişey sokmuyorum

doğru mu bilmiyorum

ve bu tarz bir mastürübasyon yöntemi ilerde eşimle olan ilişkimde sorun yaratır mı ciddi soruyorum arkadaşlar kafama takmaya başladım

Güncellemeler:
uzun oldu kusura bakmayın ;) demek istediğimi umarım anlamışsınızdır inşallah anlatabilmişimdir

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik yaşadığında sürtünmeyi daha çok seveceksin.

1|0
    0|0
    • inşallah

• hayır onunla alakalı bişey değil bu neden utanıcam ki ben pek erkek eklemiyorum burdan o yüzden sadece sorularımı sorup çıkıyorum hem benim mastürabasyon yaptımı bilsen ne olacak profilimde ismim yazmaz cismim yazmaz resimde yok çekinecek gerek duymuyorum erkekleri arkadaş olarak eklemeyi ;) iyi geceler yorumları için çok teşk ederim

• Ekle demedim ki, mesaj yaz dedim. Eklemeden mesaj atabilirdin.

Erkekler Ne Diyor 16

• anladık canım anladık yok herhangi bir sorun olmaz senin orgazm olman sulanman girmeyi ilişkiyi kolaylaştırır kuru kuru olursa vajinan acır ilişkide. şuan masturbasyon yaparken yastığa sürtün veya ayıya :)

0|0
    1|0
    • yok şu an yapmıyorum yaptım ve senelerdir böyle yapıyorum ben hemen sulanıyorum ya her hangi bir dizide bir sahne göreyim ıslanırım bu ne kötü bir şeydir ya

• zevkin doruklarında erkeğin karşında içindeyken sarsıla sarsıla patlıcaksın bir anda :) onunda choşuna gider bu :)

• hele erkeğin o suları yalaması .) bence çok tatlı o sular .)

• birlikte tecrübe kazanalım gelirmisin

0|0
    1|0
  • Evet bu tarif ettiğin şey orgazm oluyor.

Anladığım kadarıyla sürtmekten çok zevk alıyorsun. O halde sana patlıcan, salatalık gibi penisi andıran sert cisimleri kukuna sürtmeni önerebilirim. Hoşuna giderse devamını getirebilirsin.

0|0
    0|0
  • herşeyi biliyorsun bir de dalga geçiyorsun

0|0
    0|0
  • Süpersin,valla sen bilmediğin orgazmın hepsini doğal olarak yaşıyorsun sende hiç bir sorun veya sıkıntı yoktur,muhtemelen bakire olduğun için içine birşey sokmuyorsun.

0|0
    0|0
    • yani tabi ki bakire olduğum için sokmuyorum ondan sordum işte bu yönteme alıştım malum evlenince farkıl olucak girecek yani

• evlenene kadar devam etmende sakınca yoktur

• Iliskide tum aliskanliklarin degisir ve sureler uzar

0|0
    0|0
  • Senin fantezin sürttürmek ama içine girince daha çok zevk alırsın sorun falan da olmaz

0|0
    0|0
    • evet sürtmek aynen öyle daha çok hoşuma gidiyo inşallah dediğin şeklde zevk alırım

• yok ya gerek yok nimet le oynamaya liüzum yok iyi böyle şimdilik

• şişme adam al şişir oynaş dur :D

• çok süper yaparsın hımmm aman içine bir şey sokma

0|0
    0|0
  • duş başlığı ya da tazyikli suyla denedinmi

0|0
    0|0
  • ver coşkuyu gizli =)

0|0
    0|0
    • ne coskusu arkadaşım

• butun erkekleri axdirdin ben senin arkaxasin degilim

• ne alaka ben niyetim o değil ki gerçekten merak ettiğim için sordum kafama çok takıyordum bu konuyu

• orgazmı çok kafaya takma derim.. tatmin oluyosan sorun yok..

0|0
    0|0
    • oluyorum tabi ki de ya ilerde olamazsam

• ya benm erkek arkadaşım var hem ben seni de biliyorum herkese aynı şeyi yazıyorsun bir evlenemedin gittin

• :) calismalarim devam ediyor umudumu kesmedim

• Fazla asilma beaa ;) corap candir

0|0
    0|0
  • yaptığın doğru bizi erkeklerin mastürbasyonu da bir tür sürtünme şeklinde ben elimle penisimi ovuyorum 10 dakka kadar sonra meni fışkırıyor napalım işte evleninceye kadar böle idare edecez

0|0
    0|0
  • kafa buuyosuuun adami çildirtiyosuuun

1|0
    1|0
    • ne kafa bulması ya ne var ki sorumda

• dinle sole şap şup şlap şlup diye:)

• ımmm cok guzelmiş:)

• arkadaslar element uydurmus eger mast orgazmına alısırsan ilerde birleşmede boşalamayabilirsin benden demesi çok yapma

0|0
    0|0
    • ne element uydurmuşum çok yapmıyorum ya hafta da 2 ya da 3 kez ancak

• dimi yani;)

• öle öyle durmak yok yola devam :)

• eşinle nasıl problem olsun ki..

bence sen orgazm olmuyosundur, biraz şiddetli boşalıyorsun

artı böyle pufidik ipeksi şeylerke mast denemelisin

0|0
    0|0
    • yani hep sürterek yapıyorum böyle bastırarak falan hani ilerde normal ilişkide hiç bir şey anlamam zevk alamayıp eşime de sorun yaratmak istemiyorum ondan sordum ipeksi şey derken nasıl

• peki yakın zamanda evlenme gibi planın var mı

• şu an biriyle görüşüyorum ama daha evlilik yok bilmiyorum olabilir de

Kızlar Ne Diyor 4

• ekle ne olacağını söyleleyim canım

0|0
    0|0
  • gerçeği daha güzel oluyor canım umarım o duyguyu da tadarsın ama şimdilik böyle devam et evlenene kadar...

0|0
    0|0
  • bakireliklte yöntem çok , sakıcnası vs. yoktur..

1|0
    0|0
  • gerçeğini yaşayınca bunların hiç oldugunu anlarsın bir gün :)) yaptıklarına gelince normal sayılır bunun sabit yöntemi yok :)

1|0
    0|0
    • tamam ;) sorun yaşamazsın diyorsun yani ;)

• tamam :)

• ya yanlışlıkla çıkartmışım tekrar ekledim ;)

Yükleniyor...