Haksız mıyım ben şimdi?

arkadşlar erkek arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz.2 aydır farklı şehirlerdeyiz. önceden hiç böyle konuşmazdı ancak bu 2 aydır seni istiyorum gibi cümleler kullanmaya basladı. önceleri masumdu yani şakaya bağlayıp kapatıyoduk konuyu.

dün işte erkekler kızlar gibi olmuyor bazı şeylere ihtiyacı oluyor vs demeye başladı bende kızdım ne demek istiyosun ben konuşmuyorum öyle konular diye başkalarıylamı konuşucaksın dedim. o güvenmiyomusun bana falan demeye basladıki bana güvenmıomusun kaçış yoludur. son olarak soyunuyorum ben dedi. bende midemi bulandırmaya basladn dedim. oda demek öyle tamam falan bitsin ozaman dedi kapadı telefonu. haksızmıyım ben şimdi?

Güncellemeler:
iğrencleşiyosun iğrenç konular bunlar dedim.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• diyor ki, "artık iki yıl oldu, sevişmemiz lazım. bak bana güvenseydin, seninle evleneceğimi bilirdin ve benimle seks yapardın". türkçesi bu. sende türkçe'yle "defol" diyebilirsin. sakın güvenme, zevkini aldıktan sonra sırtını döner falan hayal kırıklığı yaşarsın ..) her şey yerinde ve zamanında güzeldir. beklesin evliliğe kadar eşek herif.

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. yanımdayken söylemezdi böyle şeyler. uzak kalınca basladı söylemeye

• aynen. katıl bana hayatını yaşa. sakın kendinden ve vücudundan ödün verme. çok seviyorsa, sabretmesini de bilir. sabretmezse de kendisi bilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın kardeşim yemin ederim haklısın valla bak ayen devam . verenlerin hali ortada . en iyisini yaptın gidiceksede bırak s. olsun gitsin .

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında bilmiyorum. Ama görünen o ki, bu olay her genç erkeğin başından geçen bir olay. Uzaktasın ve seni arzuluyor. Bu normal. Sanal seks yapmak istemiş. Ben etkilenemiyorum der kapatırsın. Mide bulandırmayla ilgisi yok. Ayıp bir şey de değil.

0|0
    0|0
    • ben bu konuyu actıgı zamanlarda ona zaten kibar bir şekilde söyledim. ama o anlamadı. ve benim öyle birşey yapmıycagımı kendiside biliyor üstüme neden geliyor orasını bilmiyorum.

• ben onunla bu konuları konuşmassam başkasıylamı konusucak bumudur?

• Yok başkasıyla illa gider konuşur demedim. Ama olabilir de. Ya da p*rno izlemiştir. Seni hayal etmesi daha iyi değil mi?

• Haklısın kardeş sonuna kadar seni sırf bu yüzden sevecekse sevmesin dallama

1|0
    0|0
    • ya normalde böyle üstüme gelmezdi. telefondan bişeylermi konuşmak istiyor napıyor bende anlamadımki kardeşim. yada ona güvenip güvenemeyecegimimi kontrol etmeye calısıyor.

• 2 yıldır berabersiniz,yani bu tür konuları konuşmanız doğal,o son söylediğin söz hiç olmamış..midemi bulandırmaya başladın durumu,sanırım ben olsam bende ayrılırdım sevgilimden.

0|0
    0|0
    • tam olarak öyle demedim. iğrenc şeyler bunlar dedim

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana güvenmiyo musun demişse konu kapanmıştır bence.

1|0
    0|0
  • bana güvenmiyor musun demek bana sakın güvenme demektir.sırf bu yüzden senden ayrılmışsa iyi ki ayrılmışsınız derim.

0|0
    0|0
  • haklısın.cekmek zorunda degılsın madem ısteklerı var 2 yıldır bunu senle yasayamıyosa bu saatten sonra yasayamayacagını bılmelı poposuna guvenmıyosa baslamasaymıs oldu bahaneye bak ıhtıyaçlarım var

1|0
    0|0
  • Bence haklısın ama onu da düşün yaniii :D :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...