Ben kendimimi kandırıyorum yoksa bu adam benden hiç hoşlanmadı mı

arkadaşlar ciddi ciddi okuyup cevap verin ben bıktım kendimden düşünmekten...

çok hoşlandığım biri oldu ve ben açıldım ona. ve biz bir kez onun evinde yakınlaştık ama bakire olduğum için tam bir şey yaşamadık.

adam beni üzmek istemedğinden sevgili olmanın zor olduğundan bahsetti kendi için biraz mırın kırın ederek. hoşlandığını da söyledi tabii.. ve o günden sonra 3 4 hafta boyunca mesaj attı ama hadi yüz yüze görüşelim demedi bir kez bile. ben sormadan ne kadar meşgul olduğundan bahsedip durdu...

ben de alakayı kestim çat diye..

acele mi etmişim yoksa zaten bir halt olmayacak bir hikayeyi daha fazla yara almadan sona mı erdirdim hala bilmiyorum...

lütfen düşüncenizi yazın düşünp kendimi suçlamaktan sıkıldım :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Pes etme! kısa ve öz

1|0
    0|0
    • ettim bile...üzerine geri dönülmez daha neler oldu...

• yep... teşekkürler yorumlar için..

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgılı olmak zor demıs adam demekkı sende kesın emın degıl yoksa sevgılı olmak sevınce kolay sen dusunme salla gıtsın

1|0
    0|0
  • doğru olanı yapmışsın çünkü sana zaten ip ucu vermiş "adam beni üzmek istemedğinden sevgili olmanın zor olduğundan bahsetti" demekle. yakınlaşmanız olmasaydı. hiç bir bahane duymazdın ondan ve sürekli görüşmek isteyende o olurdu.

1|0
    0|0
    • yüz yüze görüşmeden duramazdı hoşlanan değil mi... aynı şehirde sonuçta

• heralde kendimi iyice kullandırıp iyice çıkmaza düşmeden vazgeçmez bir ruh hali bu. hem farkında olup hem acaba demek rezil bişi. dışarı rezillik değil içinde yaşadığın rezil ruh hali... teşekkürler tekrar..

• kendini çok suçluyorsun yapma önce bundan vaz geç fazla kaptırmışsın kendini bundan kurtulmanın en kolay yolu kendini sosyal ortamlara at arkadaşlarınla vakit geçir onun adınıda ağzına alma...

Kızlar Ne Diyor 1

• yaa aşk insanın eline öyle kolay mı geçiyo niye öyle çat diye ilgiyi kesiyorsun?

1|0
    0|0
    • yakınlaştıktan sonra bir ay boyunca hiç yüz yüze görüşmeyi istemediği için. ben bir kez teklif ettim bahane buldu buluşamadık sonra da hadi görüşelim demedi tekrar..

• bişey diyeyim mi Allah biliyo ya belki başkası vardır

• aynen.. belki de...

Yükleniyor...