Size göre bekaretin tanımı nedir ?

hangi durumda bakir / bakire olunur ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

• Göz göze bile gelmeyecek
    A seç
  • Eli eline değmeyecek
    B seç
  • Dudak dudağa gelmeyecek
    C seç
  • Zar gitmeden/içine girmeden anal oral sürtünme ne varsa yaparsa bekaret gitmez :D
    D seç
  • Dıııt dııııta girse bile gitmez insan kendini bakir/bakire hissediyorsa öyledir :D
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• cinsel anlamda bekaret kızlığın bozulmamasıdır. ama asıl sorun kızlığın değil şerefinin bozulması.

2|5
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• bakirelik kafaya göre yorumlanabilecek bişi değildir ki zar duruyorsa hiç ilişkiye girmemişse bakire veya bakirdir .

0|1
    0|0
  • 2 Bacak Arasından akacak 2 damla kanmıdır kadını namuslu yapan ? Yoksa Ruh'mudur Namusu o Bedene Sokan ? Bir ZAR ile BAKİRE kalırmı sanıyorsunuz o beden ? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz ? Asıl Ruh'tur İnsanı Orospu eden..

1|1
    0|2
    • Bakirlik/bakirelik diye birşey yoktur eğer bakirlikten söz ediyorsan o zaman sen onu maddeleştiriyorsun demektir...Zara gelince o kız bebeğin rahminini koruyan bir örtüdür...rahim açık bir yerdir pislik kaptığında jinekolog hastalıklar başlar...Zar o hastalıklara bir settir...bebek büyüyüp tuvalet ihtiyacını görebilme yetisine erdiğinde o zar artık işlev görmüyor çünkü kız artık altını temizleyebiliyor...

• Bu şıkların hiçbiri , bekaretin tanımı yoktur .

Herşey beyinde biter , seks doğal bir ihtiyaçtır .

0|3
    0|4
  • C dedim ve basarlar eksiyi büyük olasılıkla..

D saçma değil mi sencede? :)

0|2
    0|0
  • O vajinal birliktelik yaşamayıp anal, oral yapanlar, sevgilisiyle sürtüşenler kendilerini bakire sanmasınlar. Bakirelik bir zardan ibaret değil.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• samimi olan dürüst ve iyi niyetli olan bu özelliklerini vasıfları kaybetmemiş kız bana göre bakiredir.

0|0
    0|0
  • benim eşimden hiç öpüşmemesi ya da birine sarılmaması gibi beklentim yok onun dışında bir genç kıza yakımıyacak şeyler yapmasın yeter eşimle ilk seksimizde bakire oldugunu görmek beni çok mutlu eder tabi

0|0
    0|0
  • walla bekaret zarla olmuyo bunu bilir bunu derim :) bitek pipi pıtıya girince bir kız nasumsuz olmaz :) hani o iyi bişey degil zina eywallah :) ama bitek o iş yapmayıp her haltı edende bakire degil :)) en iyisi nefsimize sahip olalım :)

0|0
    0|0
  • bir kadına asla el değmemiş olmasıdır

0|1
    0|1
  • Ben saf temiz hic bir sekilde cinsellik yasamamis demektir

0|0
    0|0
  • eskiden bazı toplumlar bakire kurban ediyolarmış ya onlar neye göre seçiyosa bende o şıkkı seçiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...