Konu cinsellik mevzu bekaret

Yaş 25 sadece sevgilimin elini tuttum ve öpüştüm önden arkadan ilişkim olmadı şimdi soruyorum sizin bekaret anlayışınız nedir bakire mi oluyorum ben şimdi ve erkekler evleneceğiniz kızın bakire olması sizin için önemli mi ? Samimi cevaplarınızı bekliyorum sorumu beğenmeyenler cevap dahi yazmaya yeltenmesinler .

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• bekaret kızlık zarının sağlam olmasıdır, ama ahlak bambaşka bir olay...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bunu 16 yaşındakiler de yapıyorkine o zaman hiç kimse bakire değil.

1|0
    0|0
  • Cinsel birleşme evlilikten once olmamalı niye dersen olumsuz bir birleşme ya da aşırı bir olumlu birleşme senin evliğinde olumsuzluklara yol acabilir zina boyutuna hiç girmiyorum bile

0|0
    0|0
  • bakire olup olmaması benim için önemli değil. benim için önemli olan benimle olduktan sonra bana sadık olmasıdır. dürüstlük tercihimdir.

0|0
    0|0
  • evlilikten önce olmaması gerekir yaptın sonra çekti gitti diyelim olan sn olur onun bekareti kaybolmaz herşey kadına olur bu toplumda

1|0
    0|0
  • Benim için önemli değil ama büyük bir çoğunluk için bence kesinlikle önemli.

0|0
    0|0
  • Ön sevişme oldumu :-)

0|0
    0|0
  • bakire olursa iyi canım bence bakiresin önden arkadan iş yapmadığın için

0|0
    0|0
  • çılgın bakire

0|0
    0|0
  • Önemli olan sevgi beni sevsin bana baglansin yeter

0|0
    0|0
  • evet bakiresin ama tam değil yarım bakiresin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• davul delinmemiş ama tokmağın degmediği yer kalmamış

1|2
    2|0
  • önden arkadan ilişkinin olmaması bakiresin anlamına gelmiyor öpüşmüş yalanmışsın neren bakire.. bakire demek temiz olmak demektir yani dokunulmamış ve göz yabancı görmemiş... bilmem anlatabildim mi

0|1
    0|0
    • :))) neremin yalanmış lazım ?

• ee gayat normal işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...