Sevgiyle alakalı cinsellik sorusu ve kafamı çok kurcaladığı için sadece ciddi cevap verebielcekler yazsın lütf

diyelim biriyle çıkmaya başlıyorsunuz ve yüzeysel cinsellik yaşanıyor..

nişanlılık dönemi falan derken evleniyorsunuz ve eşinizin göğüslerinin çok ufak olduğunu görüyrsunuz..

ondan soğur musunuz seviyorken..

bu durum cinsel yaşamı etkiler mi?

Güncellemeler:
arkadaşlar nerdeyse hiç yok gibi bişey, sadece soğuksu tutunca biraz toplandığı için varmış gibi görünüyor.. :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oha sevgili olunuluyor, nişanlanılıyor, evleniliyor ve göğüslerin küçük olup olamdığını o zaman anlıyoruz olacak iş değil.

0|0
    0|0
    • evlilk öncesi cinsellik yaşamayı düşünmüyoruz.

• yok ya süngerli destekli vs sütyen takınca belli olmuyor

• Ben anlarım baktığım zaman başkasını bilmem.

Erkekler Ne Diyor 9

• çok ufaksa etkiler tabi ki cinsel yaşamı ama evlilik cinsel yaşam değil sonuçta

0|0
    0|0
  • Yoo Adam Sapkın Değilse Konuşulmaya Tartışılmaya Değmez.

0|0
    0|0
  • gögüs haricinde vücudunun diğer organları normal mi? kadınsı hatlara sahip misin?

ameliyatla estetik gögüs yapabilirler.silikon koyuyorlar sanırım.çok takıyorsan kafana bunu düşün.

0|0
    0|0
    • göğüslerim neredeyse hiç yok. onun dışında bir sıkıntım yok bacaklarımın güzel oldugunu söylerler mesela.. ama yine de en büyük isteklerimden biriydi ergenlik döneminde göğüslerimin büyük olması.. büyümediler :(

• yaşın kaç bu arada.?çok istiyorsan estetik yaptır.gögüslerdeki eksi puanı bacaklarınla telafi ediyorsun.sıkma canını.kendine güvenini yitirme.herşey gögüs ölçüsüne bağlı değil-unutma.

• seviyorsam eşimi beni kesinlikle etkilemez.

0|0
    0|0
  • :D emin ol üstünde kıyafet varken de :D anlaşılır o dediğin şey

0|0
    0|0
  • canım ovala okşa onları büyürler kocanda emsin onları zaten hamile kaldığında göğüsler otamatikmen büyür merak etme

0|0
    0|0
  • yoo canım göğüs göğüstür ufağı küçüğü fark etmez süperlerdir onlar

0|0
    0|0
    • sadece uçtan ibaretse yinede süper olabilirmi ki

• elbet göğüse dokunmak bile yeter ufak büyük sorun değil onu hissetmek dokununca ucunun sertleşmesini görmek süper duygu

• ben zaten kuçuk ve dik sever.m.. seviyorsam da sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Etkilemez tabiki amk kac yasindasin sordugun sorulara bak

0|0
    0|0
    • ne alakası var yaşla falan biraz saygılı ol.

bişey yaşamış ya da görmüşüm ki bu soruyu sorma ihtiyacı duyuyorum.

hemen saçma bir yargıya varman senin ne denli ergen oldugunun göstergesi.

• Bana ergen diyene bak hint fakiri seni

• ahahahahahahaha oldu canım by

Kızlar Ne Diyor 2

• yatmadan önce anlamıyor mu göğüsleri küçük :)

0|0
    0|0
  • sağılıklı ise tartışmak aptallıkdır,sende göğsüm küçükse seninkide pek işe yaramıyo ama ben söylemedim de karşılaştırma olunca ister istemez uzlaşma olur ama sende takma çünkü takılacak bişi değil zaten adam bir iki eller onlar koskoca olur

0|0
    0|0
    • erkek eli değince büyür mü ki

• hamilelikte süt emzirmede ve eşine ellet büyürler ama karpuz kadar olmaz yani

Yükleniyor...