Eşimle cinsellik yaşayamıyoruz bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

evliyiz birbirimizi seviyoruz ilk zamnlarda çok iyiydik. fakat çok fazla işlerimizle meşgul oluyoruz ben bazen işim bitmediği için sabahlıyorum , eşimde erken kalktığı için erken yatıyor. bu sıralar iş-ev arası gidip geliyoruz eşimin de mutusz olduğnu hissediyorum fakat bir türlü vakit olmuyor ,geceleri daha erken uyumaya bakıyorum yanına gidiyorum fakat o da çok yorgun oluyor gözlerini bile açamıyor bu sıralar. ne yapabiliriz ? iişini yapma demeyin devlet işiyle uğraşıyorum önemli bir iş. yani başka tavsiyeleri olanlar var mı

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• işini yapma demicem. istifa et

0|0
    0|0
    • nasıl istifa edeyim ki o kadar sene boşuna mı okudum yani ben ?

• ikisi aynı kulvarlarda değilki bir seçim yapayım. ben bunca senemi ev hanımı olmak için harcamadım

• haklısın. hangi kurumda çalıştığını bilmiyorum ama daha rahat bir birime geçmek için talepte bulunabilirsin mesela ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• çok mu istiyorsun tamamen soyunup yanına gideceksin ben çok kötü azdım beni sik diyeceksin budur yapacağın şey ağır oldu ama çözüm bu :D

0|0
    0|0
  • Geceleri Vaktiniz Yoksa Bunun Gündüzü Var.

0|0
    0|0
    • gündüz işe gidiyoruz işte

• 30 dakika mı dalga mı geçiyorsun bitir işini dön yat şeklinde bir cinsel yaşantımız yok ki bizim

• Sabaha Kadar mı? Sürecek.

Tamamda Her Ne Olursa Olsun Bunun İçin Endişeli İsen Bulunduğunuz İş Yerlerinden İzin ALın 1 Günlüğüne Hafta Sonları da mı? Böylesiniz.

• bikaç gün izin alın işlerinizden hayat sadece iş değildir

0|0
    0|0
  • Haftasonları ne yapıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • başka bir iş yap, kurum değiştir. yoğunluğu az bir iş bul. hayatını yaşayamadıktan sonra çok kazanmanın bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • hiç mi yanyana gelmiyorsunuz yani beraber bir 15-20 dk nız yok mu fedakrlık edin uykunuzdan bazı keyiflerinizden hafta sonu ya da hafta içide mi yok çok yorgunuz kısmı bahane bence inşaatta çalışmıyorsunuz sonuçta demi

0|0
    0|0
  • dublör kullanmayı denediniz mi? bence işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • Isinizden evliliginize vakit ayirmaz iseniz sogukluk baslar bosanma olur dikkat

0|0
    0|0
  • gece olması şart mı ?

0|0
    0|0
  • iş ve evi ayırmaya başlamalısın yoksa ilişkiniz zamanla sallanmaya başlar. hem seninde rrahatlamaya ihtiyacın var. bir saat ayırmak bu akdar zor olmamalı.. bence eşin yeteri kadar şlgilenmiyor senle

0|0
    0|0
  • mutfakta sevişin ...:D ya da yolda seni fortlasın...:D

0|0
    0|0
  • hafta sonu ?

0|0
    0|0
  • o uyurken onu dırıltecek tek hareket oral hareket bunu deneyebılırsın ve muthıs bır suprız olur ona

0|0
    1|0
  • sanırım baya karışık bir durum ama kesin çözülmesi gerekende bir konu burdan sallamak kolay ama şunu tavsiye edebilirim ikinizde işten gelince güzel bir banyo yapın sonra seks yapın ya da banyoda yapın ilerliyen saatlarda işinine dönebilirsin bence.

0|0
    0|0
  • Eşimle eş cinsellik yaşamıyoruz okudum başlığı diyorum ne alaka :S

0|0
    0|0
  • insanlar bedenini rahatlatamassa o zaman daha kötü olabilir,onu tahrik etmeyi denedinmi?

0|0
    0|0
  • tabiki olmaz seninde ihtiyaçların var karşılanması gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu yüzden evlenmekten korkuyorum...

0|1
    0|0
  • bu nasıl evlilik böyle ya , hafta sonları ilişki olsun bari ... fazla gitmez böyle

0|0
    0|0
  • bizimde saatler pek denk gelmiyor eşim akşam 10-11 gibi uyuyor bende gece 2 de 3 de ona oral yaparak uyandırıyorum. çoksıkcıama işler yoluna girene dek başka çare yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...