Sertleşince hemen ıslaklık geliyor ?

arkadaşlar evde işte herhangibiyerde organım istemeyerek sertleşince çamaşırımda ıslaklık oluyor hemen . erken boşalma falan değil. bikaç damla oluyor ve şüpheye düşüyorum hep gusül almak konusunda. zaten zırtpırt banyoya giremem. dikkat çekmek istemiyorum. sizce neyapmalıyım alkıma hiçbirşey gelmiyor. insanlık hali bian serleşiveriyor.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım ilk cevaba katılmıyorum erkekten üç sıvı gelir meni, mezi ve vedi, Meni şehvetle gelir boşalmadansonra ve gusül gerekir mezi ise zevklenmekten gelir şeffaf bir sıvıdır abdesti bozar gusül abdesti gerektirmez vedi ise idrardan sonra falan gelen şeffaf yapışkan sıvıdır onda da sorun yok sadece meni çıkışı gusül gerektirir.

0|0
    0|0
    • o ne yahu venı vıdı vıcı gıbı:)) bence sen bı ac arastır bu mevzuyu,boşa cenabet gezme hocam:)

• bı ıspat etsene sayın profesor arkadas,bendekı aklın ceyregı sende olsa keske:))

• Yukarıdaki linki oku sayın echel

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• normaldır,o gelende menı degıl zevk suyudur,yalnız gusl sartdır,uzulecek bır sey yok dert edılecek hıcbırsey degıl

0|0
    0|0
  • link

Al bu da kaynak olsun kimi kapak diyor ama...

0|0
    0|0
    • Evet ulemanın büyüklerinden yeşil göz ne diyorlar acaba...

• bızler essegımızı saglam kazıga baglayanlardanız,bız gusl abdestı alırız bu durumda sayın kapakcı,menı vedı vıcı ıcınden ne geldıgı bellı degıl,ki bununla hamıle bıle kalınabılıyor.sen bıldıgın gıbı yap bende bıldıgım gıbı,her verılen lınk dogru olmayabılır bunuda dusunmekde fayda var

• Birader o zaman islam ilmihaline bak oldu mu orda da aynı şeyleri göreceksin bilmediğim konuda kesin konuşmam ok.

Yükleniyor...