Sevgilim bakire değil mi?

arkadaşlar sevgilimi 5 senedir tanıyorum. platonik olarak seviyordum filan neyse bu 1 sene önce bir çocukla çıkmaya başladı çocuk bizden 2 yaş büyük 1 sene boyunca çıktılar filan bu önceden balık etliydi cocukla çıkmaya başladıktan sonra 5-6 defadan fazla çocugun evine gitmiş. çocukta dedi geldi diye kızda söylüyor gittim ama bişe yapmadık diyor ikiside. bunlar çıkmaya başladıktan sonra şuanki sevgilim yani 5 senelik platonik aşkımın vücudunda değişiklikler oldu 1 senede 30 kilo aldı. baldırları çok büyük oldu kızın poposuda aynı şekil öyle bir söylenti vardı arkadan yiyen kızların götü büyür filan sizce varmıdır bişe ?.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evde baş başa kalıp bişeyler yaşamayan ben görmedim . gördüğünü söyleyen varsada inanmam . Ha bekaretini vermez ama o kalsa ne olur :)

0|3
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• sen kıza baya takmışın :P

0|0
    0|0
  • senin sevgilinin sevgilisi başka bir erkek mi :/

0|0
    0|2
  • Abi çok güldüm ya :)

1|3
    0|2
  • bu ne iğrenç bir soru öncelikle güvenmiyorsan kızla işin ne ?

sonra kafanda soru işareti varsa onu ona soracaksın

ben sinir stresten 6 ay gibi kısa sürede 20 kilo aldım o zaman herkes benim hakkımda öyle

düşünsün kilo almak arkadan birşeyler yemekle değil bogazdan çok yemekle olur ne tuhaf

insanlar var ya

3|2
    0|1
    • hay azına saglık aferın gızlı kullanıcı... on numara 5 yıldız

• bazen damarına basıyorlar insanın böyle sorularla

• "arkadan yiyen kızların götü büyür" cümlesini okuduktan sonra ondan önceki kelimeleri okuduğuma pişman oldum. hayatımdan 1 dakika çaldın.

2|2
    0|5

Erkekler Ne Diyor 6

• kızın eskı erkek arkadası kız hakkında benım evegeldı dedı .sen bısey yapmadınmı .. seks and the cıty... bravo . ayrıca 5-6 kez gıtmıs bısey olmamıs. bekaretı zar olarak goruyosa bılemem bırlesme oldu ama yuzeysel ole yaptık bole yaptık deyıpte ben bakıreyım dıyen kızlardan sa ... ama ben bılmem yanı sana kalmıs 5-6 kez gıtmıs yanlızken,kımse yokken evcılık oynamıslardır. oturup cay ıcmıslerdır... guvenmıyosan kuskuların varsa neden o kızla bırlıktesın onuda anlayamadım. bana kızın eskı erkek arkadası gelecek onları soyleyecek bende rahat olacam...

0|0
    0|0
  • BcHolmes moruk biraz üsturuplu yaz şunu nasıl am'a vajina demek zorunda kalıorsak sende göte popo diyeceksin malesef böyle bu isler

1|0
    0|1
  • bir kızla bir erkeğin bir evde 5-6 defa bir araya gelip hiç bişey yapmadıklarını düşünmek ,bir eşşeğin ingilizce konuşmasından daha düşük bir ihtimal

1|1
    0|0
  • öyle biseyler söylenri ama tartısmıcam direk dogru oldugunu varsay sence 30 kilo aldırırmı?

1|0
    0|1
  • Psikopatca bir ask yuhh :)

0|0
    0|0
  • şu konuşma tabirlerinle ve karaktersizliğinle sen daha çok sürünürsün it herif.

1|2
    0|1
Yükleniyor...