Lütfen bana yardım edin... Sizce normal mi bu?

ben 23 yasında bakire bir kızım simdiye kadar öpüşme dısında bişiy yaşamadım yüzeysel yaşadım hep bugun dolmusa bindim dolmus kalabalıkdı bir adamda biraz arka tarafımda duruyodu tam arkamda degil ama ona yaklaşmaya calıştım ona deydigimde resmen sulandım az daha bosalıcaktım penisine deydirmeye calısdım kendimi degdi mi bilmiyom adam hiç bir tepki vermedi bidahaki durakta indim ne bilim ya ben kendimi kotü hisetmeye baslıyom bu aralar harama cok bakıyom kendimi sapık gibi hisssdediyom cinselliğe cok düşkünüm normal mi sizce?

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Fordçuluğa başlamışsın, adam tepki veripte başım ağrıyacağına akışına bırakayım demişte sen bu kadar etkileniyorsan ve bu şekilde cinselliği yaşamak sana ters geliyorsa evlenmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Kadının abazası da ayrı oluyor...

2|1
    1|0
  • millet bir ögrenirse hangi dolmuşa binecek diye yolunu gözlerler bindiğin dolmuşta sıraya geçerler. sen en iyisi bir an önce evlen. ya da ks den kendine bir arkadaş bul

0|0
    0|0
  • öpüşmemişsin ama sulanma mulanma ne varsa iyice biliyorsun maşallah bu hızla gidersen 1 seneye kalmaz anne olursun :)

0|1
    1|0
  • Normal tabi bunda utanacak ne var her kadın da olduğu gibi sende de olması gereken cinsellik isteği var...

0|1
    1|1
  • 0|1
    1|0
  • sen ın ruhun bakıre degıl canım ... evlenıncede gururla bakıreyım kendımı ılk kocama verdım dıye bravo sana.

0|0
    0|0
  • cinsel dürtülerin seni zorluyor.yaşına göre cinselliği arzulaman doğal.senin değerlerine ve yaşam tarzına bağlı nasıl tatmin olacağın.kendine göre yaşa-bize göre değil...

0|0
    0|0
  • :) fordcu hesabı bazı erkekler bunu çok yapıyor da kadının yapması şaşırttı beni okadar çok istekli olman aybaşın falanmı yaklaştı ondan olabilirmi!

0|0
    0|0
  • inan ben enden daha çok istekliyim allah yardımcın olsun sakın kötü bişi yapım deme çok günah evlen çok düşünme cinsellik falan alışkanlık yapmışsın ben 6 gündür masturbasyon yapmadım inşallah hep böyle gider şuan rahatım yani

1|0
    0|1
  • Sen kafayı yemişsin.

3|1
    2|0
  • evlen kızımmm

0|0
    1|0
  • geç bile kalmşsn .P

0|1
    1|0
  • biraz azmışsın güzelim

kendini rahatlat

arasıra herkese olur bu tür şeyler merak etme normal bunlar

0|0
    1|0
  • Normal normal evlenmek lazım :) bende evlenmeliyim artık :)

0|0
    0|0
  • Gel istanbula , giy mini etek , bin metrobüse. Gerisine karışma :p

0|0
    0|0
  • olur canım hormanların tavan yapmış ya mastursbasyon yap rahatla hatalı bir şey yapmadan

1|0
    0|0
  • Bence artik senin evlenme yssin gelmis

0|0
    0|0
  • şu durumda azmış bir hatun bize dayanmazki otobüste alalım ateşini :)

0|0
    0|0
  • normal tabii ki, mast yapmıyosun sanırım? mast yaparak ihtiyacını gidermeye çalışabilirsin.

0|1
    1|1
    • yapıyorum doymuyorum içime almak isdiyorum ama evlenmeden önce olmasını isdemiyorum

• evett artık bir yerden sonra mast yetmiyo insana haklısın. içine almak istiyosun anlıyorum da bunun evlenmeden önce olamayacağını da biliyomuşsun. o yüzden mast yapmaya devam :/

• Burdakilere aldırma. Cinsellik Yapamadığın için bu haldesin, icinden nasıl geliyorsa öyle davran.

0|0
    0|0
  • oral vs yapsan kurtarmıyomu ?

0|0
    0|0
  • evlen kurtul

0|0
    0|0
  • ben öyleleri geldiğinde direkt başlıyorum yoklamaya.

0|0
    0|1
  • bilemem bunu

0|0
    0|0
  • heheh aynıyız işte ama :(

0|0
    1|0
  • şuan kimseye cevap vermediğine göre çatır çatır sanal takılıyor :(

0|0
    0|0
  • hazır kızlı erkekli otobüsler varken yap yoksa kızlara dayayacaksın kendini :D

0|0
    0|0
  • adam ne kaçırdıgını bılmıyor :)

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• normal felan değil . herkezin cinsel istekleri vardir . ne o oyle deydirmek felan . resmen adama fortlatmissin anasini satim . tutucaksin kizim kendini yok oyle cinsellige duskunum diyip cekilmek . haram gunah anlatabildim mi.

2|5
    2|4
  • dikkat et sendeee

0|0
    0|0
  • Adam evliyse? Ne kadar düşüncesiz bir harekette bulunmuşsun ya... Senin gibi kaşarlar yüzünden eşim dışardayken benim yüreğim ağzımda... Geber pislik.

4|9
    2|2
Yükleniyor...