Kızlı erkekli yorum atsak kızar mı ki??

Sevgili bOşbakanımız yine evimizin içinde yine yatak odamızda arkadaşlar.Kızlı erkekli kalınmaz diyerek yine gündemi salladı.Düşüncesi doğrudur ya da yanlıştır bu kişiden kişiye değişir, özneldir ama herkes için mutlak bir doğrunun olduğunu düşünüyorum o da bizim ülkemizin başbakanının ekonomiyle,açlıkla,suç oranlarıyla,çocuk gelinlerle,kürt sorunlarıyla uğraşması gerektiği.Bu adam bizim cinselliğimizden ne istiyor yahu? Hayır anlamadığım acaba bizi 7/24 sevişiyoruz falan mı sanıyor bu kadar takmış kafaya. Neyse ben sadece içimi dökmek istedim yorumlarınıza açığım

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kızlı erkekli kalınması konusu sıkıntılı,yani dediğin gibi öznel ve güvenmek zor fakat bu kimseyi ilgilendirmez, kişiyi ilgilendirir. tabiki de Ekonomiyle,açlıkla,suç oranlarıyla,çocuk gelinlerle,kürt sorunlarıyla uğraşılmalı önce ülkemizde o kadar sorun var. hiç birşey olmasa bile kişisel hayatlara karışmak kimin hakkı ki?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• izin verirsen yorum yazmak istiyorum arkadaşım mesajına :)) aynı mesajda olmamız yanlış anlaşılabilir çünkü

0|0
    0|0
  • son bir haftadır gündemi pek takip edemiyordum iş seyahatleri vs.'den dolayı, dün akşam ne olmuş bitmiş ülkede şöyle bir göz gezdirdim. nedense the great dictator filminin şu sahnesi canlandı kafamda:

link

"..diktatörler kendilerini özgürleştirirler, halkı ise köleleştirirler."

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum. Beni biraz daha iyi anlamak isteyenler Sabahattin Ali'nin Sırça Köşk hikayesini okusunlar lütfen. Demek istediğimi çok da güzel anlatmış

• okumuştum ve katılıyorum sana okumayan okumalı

• Burda cevaplar kızlar-erkekler karışık değil ki, ayrı ayrı :D

0|0
    0|0
  • bence doru düşüno kendisini sevmıyorum ama bana dogru geldi...

0|0
    0|0
    • düşüncesine yanlış demiyorum doğru veya yanlış okey ama bunu o niye düşünüyor? Başbakanın görevi ülke için bişeyler yapmaktır evimizin içi için değil. Tamamen bölücülük yaratıp, gündem değiştirmeye yönelik yapılan çirkin ucuz numaralar bunlar diye düşünüyorum

• ya hiç bir basbakanın yapmadıgı seyleri yapıyor bazen cok sacmalıyor bazende mantıklı güzel seyler sunuyor...bilmıyorum seçim yaklasıyor cok can yaktı telafi peşinde ama gittikçe sıcıyo sanki:))

• gençliğini yaşamayan başbakan acısını biz gençlerde çıkarıyor işin aslı bu

ayrıca fotonu kaldır tayyibe sölerim tahrik ediyorr diye :D

0|0
    0|0
  • sekslere yakalanmama heyecanı geldi işte ne istiyosunuz adamdan :D

0|0
    0|0
    • son çare kadından ve namustan sorumlu devlet bakanı olcak herhalde zaten bu ne böyle

Kızlar Ne Diyor 3

• Ülkede bütün dertler bitti de sıra ona geldi arkadaşım. Sevgili tayyibun iğlu 6 milyar Euroya aç tane gemiyi aldı, İatanbula asrın fiyaskosu Marmaray inşa edildi anlaşılan iktidar köşeyi döndü ancak olanlar yine bizim gibi masum halka oldu. Benim evime erkek arkadaşlarım da geliyor beraber çay içip okey oynuyoruz ve buna hiçkimsenin müdahale etmeye hakkı yok. Olayı sadece cinsellik bazında düşünmeyelum, ülkece genel anlamda İran eksenine kayıyoruz maalesef :(( Sueum vahim :(((

0|0
    0|0
  • hasta oldugunu dusunuyrm.içini buraya dokmus usenmedn wah wah

0|0
    0|0
    • Belki okuyunca birkaç yıkanmış beyin sarsılır hakikaten ya noluyoruz der diye düşündüm ondan içini dökmek istedim

• Aman dikkat et de erdoş baskın yapmasın , haklısın .

0|0
    0|0
Yükleniyor...