Benim hakkımda kötü düşünmüyordur değil mi?

eski erkek arkadaşımla ilişkimizin son aşamalarındaki bir buluşmamızda yine aramızda yakınlaşma olmuştu ama birlikte olmamıştık.(ben istemiyordum evlenince yaşamak istediğim için. o da ilklerini benimle yaşamış birisiydi bakirdi(eminim) )

ilişkimiz boyunca cinsellik konusuda çok konuştuğumuz bişeyler yaşadığımız oldu.. o eğer birlikte olursak beni asla bırakmıyacağını aramızdaki bağı kuvvetlendireceği görüşündeydi. ben ikna olmadım hiçbir zaman.. en son buluşmamızda yine o noktaya kadar geldik kendimizi tuttuk ben istekli göründüm o ''ben istemiyorum bizim ilişkimiz bitmek üzere böyle bir şey yapamam'' dedi.. ben zaten o noktadada içimden istemiyordum. herneyse ayrıldık ve ayrıldıktan sonraki bir konuşmamızda ona bana geri döner belki diye '' ben seninle cinsel anlamdada herşeye hazırdım ama sen gittin dedim'' o da bana ''sen en son buluşmamızda çok istedin olmasını ama ben istemedim sana öyle bir şey yapamazdım'' dedi. şimdi düşünüyorumda benim hakkımda kötü düşüncelere sahipmidir diye. sonuçta birlikte olmadık ama o son konuşmamızda herşeye hazırdım dediğim için pişmanım. benim hakkımda kötü düşünmüyordur değil mi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bitmiş bir hikaye ve kahramanı..Artık geçmişte kalmış herşey..yaşanmış ve yaşandığı anlarda kalmış..kim ne düşünürse düşünsün..önemli olan senin kendinin nasıl biri olduğunu bilmen..sen kendinden eminsen,millet ne düşündüğü o kadar da önemli olmamalı...Unut gitsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi biriymişgelecek görmediği ve sana dürüstlüğünü ispatlamış ...seveceğin ilerideki kişiye bırak da seninle ilki olsun... böyle daha iyi olmuş eğer olsaydı inan hayatın çok kötü şekillenirdi

1|0
    0|0
  • Senin hakkında kötü düşünüp düşünmemesi değilde seni düşünerek birşey yapmaması taktir edilecek birşey.

1|0
    0|0
  • Kötü düşünmüyor ama sende bu kadar hazır olma kocan değil o ilerde çok ağlarsın

2|0
    0|0
    • ben hiç hazır olmadım hep kendi geleceğimi düşündüm

• Cinsellik kategorisinde gördüğüm en uzun soru :) Senin hakkında kötü düşünmesini gerektirecek bir şey yok bence

0|0
    0|0
  • kötü düşünmüodur, için rahat olsun.. duygularından emin bile değil sana karşı, o yüzden iyi ki yapmamışsın

0|0
    0|0
  • belki şöle düşünmüştür, bu kız benden ayrılmamak için evet diyo, bende bunu istemiyorum artık, sırf benden ayrılmamak için evet dedi, ben beraberken evet demesini isterdim...

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyor onun aklında hala çıtı pıtı hanım hanımcıksın

0|0
    0|0
  • düşünmüyordur, o daha ilerisini görememiş. ilerde evlenmek istemeyebilirim diye yapmak istememiş.

0|0
    0|0
  • senin hakkında kötü düşünüyodur

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dıdımın dıdısı olmuş. Unut gitsin.Kendine itiraf et kurtul. Kimden çekiniyorsun.İstemek ne zmaandı kötü oldu. Arzularını bastırma duygularını dışa vur.Yap demiyorum en azından düşüncelerini açıkça dile getir korkma.

0|0
    0|0
    • istemek tabiki kötü değil ama işte gerçekten istemeden söyledim sonradan pişman oldum.

• Boşver.Çıkmş ağızdan.

• teşekkürler yorum için:)

Yükleniyor...