Farklı şehirlerde ilişki.. Ne yapmalıyım?

bir bankada çalışıyorum, istanbulda.. bankanın kendi iç iletişim sistemi var, msn tarzı bir program. şimdiki kız arkadaşım aydın şubede çalışırken, (geçen kasım ayı gibi) bana bir soru sormuştu. o sayede tanıştık. iş esnasında hep arkadaşca o program sayesinde konuşuyorduk, bir ay bu böyle gitti geldi. sonrasında telefonlar alındı. mesajlaşmaya arada konuşmaya başladık. Mart ayında bankanın sınavı vardı istanbulda. sınava geldiğinde ilk kez gördük biz birbirimizi, sonradan kendi söyledi bana, sınav bahaneydi seni görmek için sınava başvurdum dedi. onu ilk gördüğümde sanki yıllardır tanıyormuşum, sanki hep hayatımdaymış gibi hissettim.. o gün birlikte kaldık, ama konuşurken hep diyordu bana, böyle bir şeyi ilk defa yapıyorum, ilk defa tanımadığım birinde kalıyorum, bilmiyorum sana nedensiz güveniyorum şeklinde. o gece sadece uyuduk, evlenmeden kimseyle birlikte olmak istemediğini belirtti, bende saygı duydum, ilk defa cinsellik ilk önceliğim değildi. ben onunla konuştuğum esnada çalıştığım şubeden bir kızla çıkıyordum..arkadaşca konuştuğumuz zamanlarda bunu ona söylemiştim. o hep, o kıza uyuz oluyorum, seni ondan ayırcam diye takılıyordu. o müdahale etmeden, biz ayrılmıştık zaten, onunla henüz tanışmadan.. geçenlerde bana söyledi, hep düşündüm hayatında biri varken, ayrılığınızın üzerinden bir hafta bile geçmeden nasıl benle ilişkiye başladın diye.. sevgilimin ailesi ankarada, o aydında teyzesiyle yaşıyor.. biz hep ankarada buluştuk.. çıkmaya başlamıştık ama mesafeleri olan bir kızdı, ne bileyim dışarda yürürken elimi tutmaz, koluma girer sadece, çok aşırı olmayı da sevmez. bir önceki sevgilisi, bunu en yakın arkadaşıyla aldatmış, üstelik ablasıda boşanmış, eşinden ayrı annesiyle yaşıyor, birde kız yeğeni var...evlilikten hep korktuğunu söylerdi bana.. onu aldatan sevgilisiyle çok telefonda konuştuğunu çok mesajlaştığını söylemişti.. bu aralar ben aramadan aramıyor, ben mesaj çekmediğim zamanlarda tek yaptığı akşama doğru bir 'napiyosun' mesajı... uzakta bir ilişki olduğu için, psikolojik oyunlara da giremiyorum, girmek te istemiyorum açıkçası ama bütün ilişkiler de bir psikolojik sınav.. az önce mesaj çektim, haftaya h.sonu ankarada buluşalım mı diye, çok yorgunum dedi ve bu hafta olmayacağını söyledi.. normalde yaptığı bişey değildi bu... gerçekten eşim olmasını istediğim kadın, ama sanırım (ki yazarak anlatamadığım bir çok şey olabilir) bir yerde hata yaptım.. ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum..napsamda bana güvense..ayrılamıyoruz, ama tam manasıyla birlikte de olamıyoruz.. sesini duymadığım gün huzursuz oluyorum, aynı şeyi o da söylüyor... özellikle bayan arkadaşlarımdan rica ediyorum, ne yapmalıyım? (biraz uzun oldu biliyorum, şimdiden teşekkürler okuyup yorum yapan herkese)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• evet uzun olmuş ama ben çok iyi anladım. bence masum ve güzel bir ilişkiniz var bu çok hoş fakat şu tam olarak ayrı da olamamak bir arada da olamamak mevzusu... bu durum uzaktan ilişkinin bir dezavantajı. ilişki paylaşımlarla güçlenir. bunlar ister cinsel paylaşım olur ister günlük yaşantıdan olur mesela ilişkini bir şimdi düşün; bir de ona senin canını çok sıkan bir olay anlattığında düşün. böyle paylaşımlar sizi birbirinize bağlar. şimdi siz birbirinizden uzaktasınız bir de onun korkuları var zaten o yüzden çok sık yüz yüze görüşmeyi bırak konuşamıyorsunuz da. sıkıntıların kaynağı bu. sen sabırlı olup ilişkiye devam edersen zamanla sana olan güveni artacaktır. mutluluklar...

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumlarınız için. 2 gündür konuşmuyoruz...elim sürekli telefona gidip geliyor ama sanırım bazen 'durmak' en iyisi, bilemiyorum...hep ben atıyordum ilk adımı...bakalım nolcak...

• çok sıkma ama iki gün hiç konuşmayacak kadar da gevşek bırakma hayırlısı.. :)

• Aminnn... teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• şu anda bnde böle bir ilişki içindeyim yeni başladı güven problemi yok şu an için zamana bıraktım

sende öyle yap

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yalnızlıktan oluyo bunlar

0|0
    0|0
  • ben bir yıl boyunca yaşadım bazen zorluklar oldu aramızda tatsızlıklar güven sorunu çıkıyor ilerde ama güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...