Çocuğunuz eşcinsel olduğunu söylese ... Ve ?

deluxee
Oğlunuz ya da kızınız size eşcinsel olduğunu söylese tepkiniz ne olurdu.. ? Ne yapar ne söylerdiniz..

Ve size göre eşcinsellik bir hastalık mıdır ?

Psikolojik ya da farklı bir alanda ...
Güncellemeler
+1 yıl
Malum gizli şahsın biri (ki artık eş cinsel olduğunu düsünüyorum) araştırma yapmış.. Söz de medeni toplumların cinselliğe hastalık gözüyle bakmadığını anlatmaya çalışmış.. :)

Birkaç soru sormustum yorumuna. Simdide birkaç soruyla başlayacağım..

Tedavi edilmesi gerekilen durum hastalık olarak geçer. O literatür dediğin yerlerdede..

Eşcinsellik bir hastalık değilse neden tedavi yöntemleri geliştirilsin ve neden klinikler açılması gereksin ?

Güncellemeler
+1 yıl
Ayrıca o sağlık örgütü bir hastalık olarak görmediği duruma neden normal bir davranış diyemiyor ? Cevap vereceksin umarım.. neyse konuya dönelim.
Güncellemeler
+1 yıl
Bazılarına göre tercih bazılarına göre hastalık olan Bir durum düşünün. Uygulandığı zaman farklı rahatsızlık hastalıklara yol açıyor..

Öyleki karşıt cinslerin bile anal yoldan birleşimi hastalıklara sebep olabileceği halde bir de eşcinselleri düsünün..Anüs yani anal yolla bulasan hastalıkları araştırırsan bulabilirsin.

Çocuğunuz eşcinsel olduğunu söylese ... Ve ?