Bir erkek cinsel bir şeyler yaşadığı kızı sonradan arkadaşı olarak görebilir mi?

evet arkadaşlar soru net. cinsellik yaşadığınız kişiyi sonradan arkadaş olarak görebilir misiniz? ama tam cinsellik değil. sadece cinselliğe yakın şeyler

Güncellemeler:
sevgili olmadık biz hiç yalnız.

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evet oldu. Evlenmeyecğimiz için (baştan konuşmuştuk) o duygusal açıdan bağlanıp zorlandığından arkadaşca konuşup cinselliği kestik ve şimdi çok iyi bir arkadaşız. Ama o gerçekten evlenmeye uğraşıyor. Hatta evleneceği kişiyi benle tanıştırıyor (Tabiiki ona geçmişimizi anlatmıyoruz). Bende ona tüm özel hayatımı anlatıyorum sevgilim olduğunda da tanıştırıyordum. Tam 7 yıldır bu şekildeyiz.

0|0
    0|0
    • off

• Neden of. Ve arkadaşım halen tüm parasını bana verir ben gerekli yatırımı yaparım. İstediği zamanda alır. Daha kuruşuna tenezül etmedim. Bazen 30-40000 TL: sini bana verebiliyor. Varmı böyle eski sevgili.

Erkekler Ne Diyor 28

• arkadaşlık boyutu farklıdır,partner boyutu farklıdır,ikinizinde görüşü önemli,fikirleriniz uyuyorsa neden olmasın illa ki sex mi olması gerekecek belki iyi bir dost olacaksınız,

0|0
    0|0
  • Erkekte Karakter Varsa: Hayır

Erkekte Karakter Yoksa: Evet

Öyle ki karaktersiz erkeğin erkekliği de sadece 250 gramdan ibarettir, anlayana.

2|0
    1|0
  • O zaman önce hele bi sevgili ol. Tabii ben eski sevgililerden 4-5 ile hiç görüşmüyorum. Sadece şimdi 2 si ile görüşüyorum.

0|0
    0|0
  • olabiliyo

0|0
    0|0
  • görebilir. ben bi kaç arkadaşımla yattım ama türk değildi hiçbiri.

1|0
    0|0
  • gerçek bi erkek göremez maalesef çünki her karşılaştığında yaşadığın cinsel içerikli olaylar aklına gelir ve tahrik olursun...

0|0
    0|0
  • bende lisede, sevgili olmadan yüzeysel yaşadığım bayanla hala arkadaşım,sıkıntı yok ama, olurda müsait olup denk gelirsek lisede yarım kalan işi bitirmek isterim aklımın bi köşesinde duruyo yani ..

1|0
    0|0
  • Ben sınıfımdaki kızları çok okşadım. Hemde arkadaş kaldık. Hiç ileri gitmedik..Onlar unuttu bende unuttum..Hepsi evli barklı kadınlar şimdi..

1|0
    0|0
  • Erkekte Karakter Varsa: Evet

Erkekte Karakter Yoksa: Hayır

Öyle ki karaktersiz erkeğin erkekliği de sadece 250 gramdan ibarettir, anlayana.

0|0
    0|0
  • hayır sevgiliden arkadaş olmaz...

0|0
    0|0
  • benim basımdan geçti şu an arkadaşız o arada açsa konuyu bile degisen birsey yok benim için :)

0|0
    0|0
  • elbette. ama içinde ukde kaldıysa yani tam birleşme olmadıysa dediğn gibi; hala arzu duyabilir iki taraf da. yine de karar vermeye bakar. ben kalabilirdim.

0|0
    0|0
  • Can'a katılıyorum. Eğer zevk içinse görür ama eğer sevipte yaşadıysanız cinsel şeyler ozaman göremez. Zaten seviyorsa göremez...

0|0
    0|0
  • açıkcası arkadaş olur ama ihtiyaç anında gene aynı şeyleri yapabilir :D

1|0
    0|0
  • Hayır göremez.

0|0
    0|0
  • akaşam ne içmiş sor bakiim içtiğine göre değişir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşça takılırken birden "eski güzel günleri yaadedelim" derse iş kötü

0|0
    0|0
  • Bence biraz zor

0|0
    0|0
  • hiç bir şekilde göremez.

0|0
    0|0
  • asla göremez

0|0
    0|0
  • bence göremez ondan aldıgı elekrik cinsel anlamdadır...o ona cinselligi çagrıştırır...

0|0
    0|0
    • öyle olsun istiyorum. aslında aşık olsun istiyorum

• yaşadıgı cinsellikte çok memnun kalmışsa..o sana çoktan aşık olmuştur bile..

• belki sadece bu yönün hoşuna gidiyordur olamazmı sence?

0|0
    0|0
  • ufak tefek şeyler olmuşsa ark olarak görülebilir.. benim daha önce başıma gelmişti..

0|0
    0|0
    • evet ufak tefekti

• yok öyle olmadı. ikimizde boşuz ilişki açısından. birşeyler yaşadık ama ileriye gitmedik. bende duygular vardı. ondan emin değilim. şimdi bu işi bitirdik ben sevgili olmak istiyorum. ama o istiyor mudur karar veremedim. arkadaş olarak mı görüyor

• sen sewgili olmak istiosan, cinsel bişiler de yaşadıysanız, o da istiodur sewgili olmayı .. eğer seni sewerek bişiler yaşadıysa seninle tabi..

• Ufak tefek seviştik.Çok ileri gitmedik diyorsun..

0|0
    0|0
  • göremez ya sevgilisi yada metresi olur..

0|0
    0|0
  • göremez arkadaş kalmak istensede cinsel duygular ağır basar illaki biryerde yine cinsellik yaşanır.

0|0
    0|0
  • eğer öylesine yaşadıysa görebilir, ama sevip de yaşadıysa zor. yani duygusal açıdan.

0|0
    0|0
  • yok olmaz kanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkeklerden herşey beklerim :) hem çok iyi şeyler hem çok kötü şeyler :)

0|0
    0|0
    • ben dee

• :) ah ahhhh :) ne masum canlılarız biz :)

• o erkek bi kadınla yağıyor ama. Benim tanıdığım bi arkadaş var. İlk okul arkadaşlarıyla sırasıyla beraber oluyor. Geçenlerde 30 yıl sonra ilkokul arkadaşlarıyla buluştu Antalyada. Boşuna değil tabiiki. Daha öncede bi dr. sınıf arkadaşıyla beraber oldu. bi süre yaşadı bizim mehtap kaşar olduğundan onuda bıraktı.

• bence görebilir. cinsellik yaşadıysa bile görebilir. çünkü insana dair şeylerde olabilmenin sınırı yok.

0|0
    0|0
    • Acikca sor. Ben senden hoslaniyorum de iliski istiyor musun de .Niyetini ogren.

Ayrica bu cocukla ufak da olsa bir seyler olduysa aranizda hoslaniyor demektir tabi cok abaza degilse.

O yuzden arkadas olup ama sinirini cizersen sen aramazsan onun aramasini beklersen kiskanclik trip yapmazsan kendi hayatina devam edersen.. Zaten o sana sevgilim ol diyecektir .Gor bak

• ayy tam tersini yaptım. kıskançlık yaptım. kıskançlık yapmakla da kalmadım. umarım geç değildir

• Göremez..

0|0
    0|0
  • göremez

0|0
    0|0
  • vurup kaçıyor haberin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...