Rötar prezervatifi kullanan var mı?

sevgilim bir keresinde rötar prezervatif kullanmıştı, boşalamadı. uzun sürdü ama sonu gelmedi. ancak ertesi sabah banyoda beraberken boşaldı. rötar prezervatif kullanıp aynı sıkıntıyı yaşayananız oldu mu?

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Walla bazen extra geciktirici bile kullanıyorum. seninkinin teni hassas olabilir biraz... Ben bosalmadan zevk alan grupdayım. normalde prezervatif kullanmadan 20 dk falan idare ediyorum ama ne bileyim bosalmaktan ziyade o haz sevismenin verdigi o tad onun pesindeyim ben... dediğim gibi bazen prezervatif bile kesmiyor. onun dısında extradan geciktirici sprey de kullanıyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• bunu uzun süre ilşkiye girmemiş olma durumunda kullanıyosun. erken boşalmayı onlemek ıcın yoksa normal boşalmayı uzatırsanız iç çıkmaza girer.

0|0
    0|0
  • Cıks ok kullanıyos

0|0
    0|0
  • Ben o kadar uzun süre işe yarayacağını sanmıyorum hele ki adam abazan kalmışken bence olanaksız ki biz erkekler bir temas olmadan rüyamızda bile boşalabiliyoruz yani boşalma pisikolojik bir şey o tarz ürünlerin bir sınırı var o an duyduğu kişisel haz bile bir süre sonra boşalmasını sağlar bence ya abazan değil ya da bol bol mast yapmış

0|0
    0|0
  • Sebep bu olamaz. Prezervatif ne olursa olsun geç de olsa boşalır. Başka bir sorun var.

0|0
    0|0
  • prezervatif zevkin bokunu çıkarıyor

0|1
    0|0
  • Hiçbir işe yaramıyor. Ama iki nedeni var bunun, ya uzun süre görüşmediniz diye psikolojisi bozulmuş adamın, ya da herkesin dediği gibi mast yapmış

0|0
    0|0
  • senin sevgilin geciktiriciye ihtiyacı yok demek

0|0
    0|0
  • ben yanlışlıkla kullandım lanet bişi.

0|0
    0|0
  • et ete dokunacak arkadaş ne prezervatifi .

0|0
    0|0
  • olmazmı çıkarıp şişirdim kanka:D:Da dfg sonra kızla üstümüzü giyip o balonla dünya turu yaptık:D:D:asdfghjk kadının dibisin kankamD: başkada bişi demiyroum:D

0|0
    0|0
  • bi boka yaramıyor boşuna millete reklamını yapma! sevgilin senden önce seni doyurmak içni mast yapmıştır erken boşalmim diye o yüzdendir!

0|0
    1|0
    • reklam olarak algıladıysan şöyle ekleyeyim, berbat bişey. tüm gecenizi sönük geçirtiyor.

• yine iki seçenek var; samimi samimi eğleniyorsun cidden ya da biraz pohpohlayayım da napcak bakalım modundasın ki ben bu sefer hiç bir seçenekte ısrarcı olamadım

• bu kez yanıldın=) tek seçenek var gerçekten arkadşaım olmanı istiyroum:D tabi sende istersen:D

• Ben geciktirici kremli kullandım aynı şey sanırım.

0|0
    0|0
  • otobüs veya tren rötar yapınca kızıyorsunuz ama.

0|0
    0|0
  • kullanmadan geç boşalanlardanım...naylonla pek keyifli olmuyor

0|0
    0|0
  • jigololar kullanır genellikle sevgilinden şüphelenmelisin :ASDASD

0|0
    0|0
  • bu anlattığın hikaye aynen benim yaşadığıma uyuyor

0|0
    0|0
  • prezervatife karşıyım et ete değcekk ;)

0|0
    0|0
  • etkisi kişiden kişiye göre değişir belli bir süre belirlemek yanlış

0|0
    0|0
  • yok kullanmam ben sevmem

0|0
    0|0
  • rötar kullanınca kaldırmak bile çok zor oluyo

0|0
    0|0
  • O kondomlar kız için iyi, erkeğin aldığı zevki azaltıyor.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kullanıpta memnun olanlar var mı? ne kadar bir gecikme yaşanıyor ciddi soruyorum?

0|0
    0|0
  • normaldede geç boşalan biriyse bu sorun olur.

0|0
    0|0
  • denemek lazım

0|0
    0|0
  • var adı ustunde rotar ben yasamadım

0|0
    0|0
  • ben kullandım ama herhangi bir sıkıntı yaşamadım

0|0
    0|0
  • kullanmayın öyle şeyler etete değisin sprey kullanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erken boşalanları 10 15 dk erteliyor

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle geç boşalmaya yarıyor çok uzun tutuyor bizde uzun süre ilişkiye girmediğimiz zaman ilk seferinde kullanıyoruz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...